Гірчична маска для волосся: домашній рецепт

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Гірчична маска допоможе вам не тільки зміцнити волосся, але і значно прискорить їх зростання.

Гірчична маска для волосся була популярною ще в далекі 60-ті, коли не існувало такої великої кількості косметичних засобів, як зараз. Але незважаючи на те, що в наш час можна підібрати б’юті-засоби на будь-який смак і гаманець, маска для волосся з гірчичним порошком до сих пір залишається перевіреним методом для зміцнення волосяних цибулин. Тим більше, що рецепт гірчичної маски для волосся не вимагає багато часу і грошей.

Горчичная маска для волос: домашний рецепт

Чому корисні маски для волосся з гірчичного порошку

Як і все, що походить від рослин і природи, гірчиця багата вітамінами і мікроелементами, які є джерелом магнію, заліза і кальцію.

Магній легко всмоктується через потові залози і волосяні фолікули. Магній тут має не тільки ключову роль поживних речовин, але ще і розчиняє кальцієві відкладення в шкірі голови. Такі відкладення можуть виникнути через використання жорсткої води. Магній, який входить до складу гірчиці, допомагає розкрити волосяний фолікул для росту волосся. Коли насіння гірчиці вступають в реакцію з водою або олією, починається процес, який сприяє «теплуу» гірчиці. Ця реакція позитивно впливає на кровообіг – ключовий момент для росту волосся.

Горчичная маска для волос: домашний рецепт

Як приготувати гірчичну маску для волосся в домашніх умовах?

Є багато рецептів масок на гірчичному порошку, що стимулюють ріст волосся. Пропонуємо вам найпоширеніший – з олією і яєчним жовтком. При цьому олію можна взяти будь-яку, а ми радимо – реп’яхову.

Інгредієнти гірчичної маски для росту волосся:

– 2 столові ложки гірчиці

– 2 столові ложки олії (на ваш розсуд)

– 1 яєчний жовток

– 2 столові ложки цукру (можна також використовувати мед)

– 2 столові ложки гарячої води

Як приготувати маску для волосся на гірчичному порошку:

  1. Змішайте гірчицю з водою.
  2. Потім додайте олію, жовток і цукор.
  3. Ретельно все перемішайте.

Наносити маску з гірчиці треба на ретельно розчісане волосся. Намагайтеся розподілити маску саме на шкіру голови, після можете приділити увагу кінчикам волосся (добре сприяє їх зволоженню). Щоб досягти бажаного ефекту, укутайте волосся харчовою плівкою і рушником. Залиште на 25-30 хвилин, але уважно стежте за своїми відчуттями: якщо відчуваєте сильне печіння, то маску краще змити. А наступного разу бажано вдвічі зменшити кількість цукру, адже саме він «злить» гірчицю.

Правильне застосування гірчичної маски має на увазі курс: необхідно користуватися маскою раз на тиждень протягом місяця. Після завершення курсу слід зробити перерву хоча б на 2 місяці. У разі якщо ви не хочете відрощувати волосся, а використовувати маску для профілактики, можна наносити її один раз на місяць.

Також важливо пам’ятати, що волосся у всіх різне, і ефект від гірчичної маски може бути різним – то, що підійде для одних, може негативно позначитися на інших. Спробуйте декілька разів маску для росту волосся з гірчичним порошком, щоб зрозуміти, наскільки засіб підходить саме вам.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також