«Гнів людський»: кінопрокатна компанія «Вольга Україна» представляє екшн-трилер

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Зовсім скоро на екрани вийде новий фільм Гая Річі «Гнів людський». За плечима режисера — 20 культових картин, таких як «Джентельмени» й «Карти, гроші, два стволи». Тож нову стрічку просто не можна пропустити.

Минулий фільм Гая Річі «Джентельмени» за загальними касовими зборами став найуспішнішим в Україні, обігнавши всі попередні стрічки: «Аладін», дилогія «Шерлок Холмс», «Король Артур: Легенда меча» та інші. Цьогоріч на екрани вийде нова робота автора, що за прогнозами експертів стане не менш сенсаційною. Кінопрокатна компанія «Вольга Україна» представляє новий фільм «Гнів людський».

Трилер «Гнів людський» розповідає історію загадкового й холодного на вигляд британського джентльмена Хілла, в якому палає жага до правосуддя. Переслідуючи свої мотиви, він має намір знайти замовника серії багатомільйонних пограбувань, що приголомшили Лос-Анджелес. У цій заплутаній грі у кожного своя роль, але винні обов’язково пізнають гнів людський.

Для виконання головної ролі був запрошений Джейсон Стейтем, кар’єра якого розпочалася саме з фільмів Гая Річі «Карти, гроші, два стволи» та «Великий куш». Це перша спільна робота режисера і актора за останні 15 років. Зйомки фільму закінчилися на початку 2020 року, до локдауну, а переглянути його в кінотеатрах можна буде вже з 13 травня.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також