Гороскоп від Анжели Перл на 2022 рік: Риби

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Риби

Астролог Анжела Перл склала детальний гороскоп на 2022 рік для Риб. Що чекає на представників цього знаку зодіаку в найближчому майбутньому, читайте вже зараз.

Анжела Перл

Анжела Перл — астролог

Анжела Перл передбачає, що для Риб 2022 рік стане одним із найщасливіших періодів у житті. Напередодні нового року Юпітер зробить вам подарунок: планета увійде у ваш знак і перебуватиме в ньому до 11 травня. Така астрологічна комбінація трапляється раз на десять років і обдаровує всіх причетних фортуною, відчиняє нові двері, усуває всі перешкоди з їхнього шляху. Востаннє Юпітер був у Рибах у 2010–2011 роках, тож пригадайте, чи траплялися тоді у вашому житті особливі події і в якій саме сфері. Цілком можливо, що пощастить і тепер. 

Наприкінці січня 2022 року кармічні вузли на півтора року увійдуть у вісь третього та дев’ятого домів гороскопу. Перший із них може принести у ваше життя більше подорожей, нові враження і знання, а другий — перспективи, можливості, розвиток і розширення світогляду. Під впливом цих домів гороскопу представники знаку Риби можуть прийняти рішення здобути освіту або навпаки — ділитися своїми знаннями за допомогою соцмереж.

У період із 9 по 14 квітня дві планети, які у 2022 році найбільше впливатимуть на Риб — Юпітер і Нептун — з’єднаються в космічному просторі. Ці небесні тіла завжди приносять ріст та розширення, допомагають здійснювати бажання і відчути справжнє щастя. Нептун також символізує творчість, тому у квітні може виникнути бажання приділяти більше уваги креативним справам.

Початок квітня — час, коли фантастичним способом може здійснитися ваша заповітна мрія, на горизонті може з’явитися важлива людина або прилетіти важлива звістка.

Риби

З 11 травня по 29 жовтня Юпітер перебуватиме в другому домі гороскопу Риб, який відповідає за самооцінку та гроші. Анжела Перл зазначає, що цей період буде сприятливим для серйозних покупок, оскільки планета допоможе вам легко віддати велику суму грошей, а разом із новою автівкою, технікою чи іншою обновкою отримати впевненість у собі. Також літо й перша половина осені стануть ідеальним періодом для того, щоб підвищити рівень доходу.

Важливі астрологічні події для Риб у 2022 році — затемнення. Вони прогнозуються 30 квітня, 16 травня, 25 жовтня та 8 листопада. Два затемнення (30 квітня і 8 листопада) з’єднуватимуться з Ураном — планетою, яка символізує несподівані повороти долі, а для Риб ще й нові знайомства, зміну колективу, кола друзів та інтересів. Анжела Перл зазначає, що саме подія, яка відбудеться 30 квітня, може принести доленосну зустріч. Затемнення, які прогнозуються 16 травня і 8 листопада, пройдуть під покровом дев’ятого дому гороскопу. Вони точно подарують вам нові контакти, рух, а можливо й тимчасову зміну картинки за вікном.

У третьому домі гороскопу Риб 1 серпня 2022 року прогнозується важливе з’єднання кармічного вузла з Марсом та Ураном. Ця астрологічна подія символізує хороші можливості, переїзди або подорожі, а також усе, що пов’язано з активним рухом і знайомствами. Третій дім схильний підштовхувати Риб до сміливих кроків, а Марс та Уран — пришвидшувати всі процеси та дарувати рішучість, тому наприкінці липня та в перші дні серпня вас може переповнювати енергія, яку потрібно буде спрямувати в русло роботи. Якщо говорити про Марс, то він на пів року, починаючи з 20 серпня, затримається у вашому четвертому домі гороскопу. Оскільки цей сектор символізує дім і родину, восени можуть розпочатися зміни, пов’язані з місцем проживання або складом сім’ї.

29 жовтня Юпітер знову увійде у ваш знак і перебуватиме в ньому до кінця грудня. Це означає, що наприкінці року знову розпочнеться період розквіту для Риб.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також