Гороскоп від Анжели Перл на 2022 рік: Скорпіон

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Скорпіон

Астролог Анжела Перл склала детальний гороскоп на 2022 рік для Скорпіонів. Що чекає на представників цього знаку зодіаку в найближчому майбутньому, читайте вже зараз.

Анжела Перл

Анжела Перл — астролог

Анжела Перл передбачає Скорпіонам трансформації в особистому житті у 2022 році. У своєму прогнозі астролог стверджує, що наступний рік буде дуже вдалим для всіх його представників, адже 19 січня кармічні вузли увійдуть в знаки Скорпіона і Тельця. Якщо у вас є близька людина, яка народилася під одним з цих знаків, ви разом маєте шанси досягти блискучих результатів.

Венера надовго увійшла у ваш сектор спілкування і знайомств. Планета затримається там на чотири місяці – з 6 листопада поточного року по 7 березня 2022-го. Анжела Перл зазначає, що в цей період значно легше буде вести комунікацію з потрібними людьми, домовлятися і розв’язувати важливі питання. Астролог застерігає: січень, коли Венера буде ретроградною, буде несприятливим періодом для укладення шлюбу. 

У перший тиждень березня Венера з’єднається з Плутоном – планетою, яка керує Скорпіонами. Ця подія вплине на вас сильніше, ніж на інших знаків зодіаку: вона може подарувати зустріч з важливою людиною, яка змінить хід ваших думок, цікаву подорож і збільшення доходів. 

У Скорпіонів кармічні вузли в 2022 році перебуватимуть в першому і сьомому домах гороскопу. Вони символізують цікаві знайомства, збільшення кола оточення і несподівані повороти в особистому житті. Північний кармічний вузол відповідає за звільнення від непотрібного: стосунків, проектів і навіть думок. Тож не хвилюйтеся, якщо в якийсь момент втратите певні речі або контакти – швидше за все, доля звільнить у вашому житті місце для чогось нового.

Скорпіон

Затемнення в 2022 році пройдуть у знаку Скорпіона. Вони прогнозуються 30 квітня, 16 травня, 25 жовтня та 8 листопада. Два затемнення (30 квітня і 8 листопада) з’єднуватимуться з Ураном — планетою, яка символізує несподівані повороти долі. Якщо ви відчуваєте, що ви засиділися на одній посаді, квартирі чи просто перестали переживати позитивні емоції, обов’язково заплануйте на день затемнення співбесіду, переговори чи іншу справу, яка може змінити ваше життя. Небесні тіла обов’язково вам у цьому допоможуть. 

Юпітер – планета радості і удачі – затримається у вашому домі любові з нового року по 11 травня, а потім з 29 жовтня по кінець 2022-го. Ці періоди будуть надзвичайно сприятливими для того, щоб присвятити весь вільний час людям, яких ви любите, творчості і всьому, що приносить вам радість. Юпітер зазвичай дарує натхнення креативним людям, тож сміливо плануйте творчі проєкти і розвиток у ці дати. 

У період з 9 по 14 квітня Юпітер з‘єднається з Нептуном і увійде в п‘ятий дім гороскопу Скорпіонів. Ця планета завжди приносить ріст та розширення, допомагає здійснювати бажання і відчути справжнє щастя. Тому період із весни по осінь 2022 року дуже сприятливий для масштабування в бізнесі, активної роботи над власним проєктом та переходу на новий фінансовий рівень.

В останні дні липня і перші числа серпня в сьомому домі гороскопу Скорпіонів буде з’єднання кармічного вузла з Марсом та Ураном. Воно вплине на представників цього знаку (до речі, як і на багатьох інших). Для Скорпіонів  зустріч цих трьох небесних тіл символізує хороші можливості, переїзди або подорожі, а також усе, що пов’язано з активним рухом. В перший тиждень серпня Анжела Перл радить Скорпіонам слухати себе: небесні тіла можуть підштовхнути до рішень, які змінять ваше життя. 

У 2022 році Марс на 7 місяців – з 20 серпня по 28 березня 2023 року – зупиниться в одній точці. Для Скорпіонів це буде восьмий дім (сектор фінансів). Оскільки Марс – дуже активна планета, в останні місяці року він підштовхуватиме вас до важливих рішень, пов’язаних із заробітком грошей. Тож якщо ви давно мріяли про власний проєкт, бізнес, інвестування, плануйте це на осінь та початок зими. Восьмий дім гороскопу також символізує чужі гроші, тому період, коли Марс затримається в ньому, буде сприятливим для того, щоб брати позику, залучати інвестиції у власний бізнес – все це принесе і вам, і людям, які в вас вкладають, велику віддачу. Анжела Перл прогнозує, що наприкінці 2022 року вам вдасться позбутися всього, що заважало вам рости, і змінити спосіб життя.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також