Гороскоп від Анжели Перл на 2022 рік: Стрілець

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Стрілець

Астролог Анжела Перл склала детальний гороскоп на 2022 рік для Стрільців. Що чекає на представників цього знаку зодіаку в найближчому майбутньому, читайте вже зараз.

Анжела Перл

Анжела Перл — астролог

Астролог Анжела Перл починає гороскоп на 2022 із хороших новин для Стрільців: наприкінці поточного року пройде останнє затемнення у вашому знаку, а на початку наступного — кармічні вузли вийдуть зі знаку Стрільця. Ці події могли приносити у ваше життя серйозні трансформації: змінювати хід думок, ставлення до певних людей або спонукати до серйозних сумнівів. На початку 2022 року кармічні вузли змінюють положення, й у вашому житті настане більш спокійний (у моральному плані) період.

30 грудня 2021 Юпітер — планета, яка керує Стрільцями — увійде у ваш четвертий дім гороскопу і пробуде там до 11 квітня. Цей сектор символізує сімейну гармонію й розширення в родині, тому якщо ви мріяли про весілля, дитину, переїзд до коханої людини, на початку року вам може пощастити. Юпітер також відповідає за місце проживання, тож цей період сприятливий для вирішення квартирного питання.

Варто сказати, що лютий 2022 року буде дуже сприятливим у плані особистого життя абсолютно для всіх знаків зодіаку. 14 лютого прогнозується з’єднання Венери з Марсом, яке символізує зближення жіночої й чоловічої енергетик, тому небесні тіла допоможуть вам здобути особливу прихильність від протилежної статі.

19 січня кармічні вузли входять у шостий і дванадцятий доми гороскопу Стрільців. Оскільки ці сектори символізують роботу, рутину й щоденні обов’язки, можливо у представників цього знаку зміниться місце праці, коло постійних клієнтів або з’являться нові колеги. Анжела Перл передбачає, що будуть зміни у вашій звичній діяльності. Шостий дім також символізує здоров’я й коли він зустрічається з кармічними вузлами, то може натякнути вам, що варто взятися за свій організм. Дванадцятий дім символізує звільнення від чогось важкого. Ймовірно, доля розлучить вас із токсичними людьми, з якими доводилося спілкуватися впродовж останнього часу, або трапиться ситуація, яка розвіє ваші сумніви стосовно важливих речей.

Стрілець

Дні, коли відбуватимуться затемнення у 2022 році, будуть особливими для Стрільців, як і зрештою, для всіх інших знаків зодіаку. Вони прогнозуються 30 квітня, 16 травня, 25 жовтня та 8 листопада. Два затемнення (30 квітня в 8 листопада) відбудуться у вашому шостому домі — секторі роботи та обов’язків. Пам’ятаймо, що ці явища можуть впливати на нас не лише в конкретну дату, а впродовж цілого місяця. Тому у квітні й листопаді чекайте змін, пов’язаних із професійною діяльністю. Затемнення, які прогнозуються 16 травня і 25 жовтня, пройдуть у дванадцятому домі гороскопу, який астрологи називають сектором нерозкритих можливостей. Отже, кінець весни й середина осені — сприятливі періоди для Стрільців, аби пробувати щось нове.

Важлива астрологічна подія 2022 року — з’єднання кармічного вузла з Марсом та Ураном, яке відбудеться в перший тиждень серпня. Планети, що беруть участь у цій події, символізують швидкість, активний рух уперед і нові можливості. Якщо є можливість, на перші числа серпня плануйте робочі переговори та всі справи, пов’язані з фінансами.

Особливою для Стрільців буде ретроградність Марса й Меркурія у 2022 році. Ці планети заходитимуть у ваш сектор грошей і зроблять для вас особливо актуальною тему прибутків, важливих покупок та матеріальних цінностей. Меркурій вказуватиме на тему фінансів із 30 квітня по 6 липня. У цей період Стрільці можуть змінювати роботу і відтак джерело доходу, брати позики, вкладати фінанси в нерухомість або робити інші великі покупки. Марс буде в секторі грошей із 21 серпня по 2023 рік. Оскільки Марс — планета сміливості, він може підштовхнути вас до відважних рішень, пов’язаних із фінансами.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також