Гурт Karta Svitu зіграє перший сольний концерт у Києві

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Гурт Karta Svitu зіграє перший сольний концерт у Києві

Український гурт Karta Svitu, створений Іваном Маруничем у 2020 році, зіграє перший сольний концерт у Києві. Виступ відбудеться 30 вересня у столичному Caribbean Club Concert Hall.

Цього року команда Karta Svitu увірвалася в український шоу-бізнес і вже виступила на головній сцені фестивалю Atlas Weekend. А також музиканти влаштували віртуальний музичний батл з мером Києва. Про хіт «Одного дня я стану мером» з Віталієм Кличком написали провідні українські медіа, і ось нарешті можна буде почути цю пісню наживо.

 

Karta Svitu вперше презентує публіці повну концертну програму. Музиканти зарядять вже звичним для виступів гурту драйвом, приправленим фірмовими жартами від соліста Івана Марунича. Слухачі почують лайв-версію синглу «Квартира», на яку нещодавно вийшов дебютний відеокліп, і трек «Лопес», який отримав друге життя, і зараз знаходиться у гарячій ротації українських радіостанцій.

«В останній день вересня ми очікуємо на особливий і душевний концерт. Бо як вечір 30 вересня зустрінеш, так жовтень і проведеш», – жартує фронтмен Karta Svitu Іван Марунич.

Придбати квитки на концерт можна на сайті.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також