I’m speaking: SheSpoke випустив феміністичну колекцію помад

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Діяльність нової віцепрезидентки США Камали Гарріс, а також двох інших впливових політикинь надихнула косметичний бренд SheSpoke випустити нову колекцію помад під назвою I’m speaking.

«Подаруй своїй красі голос» – такий сенс вкладає у б’юті-продукти косметичний бренд SheSpokes, а своїми колекціями розповідає про свободу, незалежність та права жінок у всьому світі. Нова лінійка марки присвячена діяльності нинішньої віцепрезидентки Камали Гарріс, а також покійній судді Верховного суду США Рут Гінзбург і політикині Стейсі Абрамс.

Натхненням для створення колекції став інцидент на передвиборчих дебатах у США між Камалою Гарріс і тогочасним віцепрезидентом Майком Пенсом.  Він постійно перебивав Камалу і не дозволяв висловити свою думку, після чого політикиня сміливо виголосила: «Пане віцепрезиденте, я говорю!». Цим жестом, за словами представників бренду SheSpoke, вона показала усім жінкам, що вони мають право говорити, власне тому і заслужила на жест поваги у вигляді іменної помади.

До лінійки I’m Speaking увійшли три відтінки помади і блиск для губ. Продукт Kamala  виконаний у ніжно-рожевому кольорі, який підійде для створення стриманого нюдового макіяжу. Відтінок, присвячений Рут Гінзбург, має кораловий колір, а помада Stasey – глибокий вишневий. Усі продукти доповнені ніжним шиммером і мають глянцевий фініш, що візуально надає об’єму губам. Довершує колекцію прозорий блиск I’m Speaking, який можна наносити як самостійно, так і використовувати  як зволожувальну основу, або зверху одного з відтінків. Колекція представлена на офіційному сайті бренду SheSpokes і коштує $85. Кожен продукт також можна придбати окремо, в такому разі ціна помади буде $32, а блиску для губ $29.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от SHESPOKE Makeup (@shespokemakeup)

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також