Ідеальний батько: Двейн Джонсон робить манікюр своїй донечці

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

  • Трихологія

  • Акне

Двейн Джонсон показує всьому світу приклад ідеального татуся. Актор транслює в Мережі: навіть якщо на людях ти безстрашний та непереможний мачо, поруч зі своїми дітьми важливо випромінювати любов і ніжність.

Двейн Джонсон — батько трьох доньок. Найстаршій Сімон нещодавно виповнилося двадцять, Жасмін — п’ять, а наймолодша Тіан скоро святкуватиме четвертий день народження. Актор із брутальним прізвиськом Скеля не соромиться регулярно публікувати ніжні знімки зі своїми дівчатками і з задоволенням транслює своїй аудиторії батьківські будні.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений therock (@therock)

Минулих вихідних актор опублікував зворушливе фото в ігровій кімнаті своєї найменшої доньки Тіан. На ньому він робить дівчинці манікюр. Схоже, актор має великий досвід у цій справі: Двейн озброївся пилочкою для нігтів, рідиною для зняття лаку, ватними дисками й акуратно проводить лаком по крихітних нігтиках. Для манікюру Джонсони обрали трендовий сірий, який, до речі, визнано одним із двох головних кольорів 2021 року за версією Pantone. Усе за найкращими традиціями nail-індустрії!

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений therock (@therock)

«Вона знає, до кого звернутися по найкращий манікюр у місті! Принаймні ці руки динозавра, вкриті мозолями, для чогось таки годяться», — підписав ніжне фото Двейн.

Зірка фільмів «Форсаж» і «Круїз по джунглях» регулярно подає приклад ідеального батька в Мережі. Двейн показує спільні походи з доньками на риболовлю, в аквапарк, інші розваги й часто згадує про те, що старається приділяти їм максимум уваги саме зараз, коли це найбільш актуально. «Пройде час, і татові обійми перестануть бути настільки потрібними і вже не сприймуться так круто, як зараз», — коментує актор.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений therock (@therock)

«З часом я все більше усвідомлюю, наскільки важливі ці ніжності. Я знаю, що моїм маленьким дівчаткам це так потрібно. Зрештою, усе це сповнює любов’ю і моє холодне серце тиранозавра», — розповідає актор.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також