Ін’єкції краси: робимо губи й підтягуємо овал обличчя

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Косметолог розповідає, як підготуватися до процедури збільшення губ гіалуроновим філером і чому вона вибирає полінуклеотиди, коли потрібно попрацювати з якістю шкіри.

Щоб переконатися, що ін’єкції краси перевіреними препаратами у досвідченого лікаря − це безпечно, не страшно й не боляче, редакція Beauty HUB побувала у лікарки-дерматолога, косметологині, сертифікованої тренерки компанії Medhome, Інни Мірнової.

Інна Мірнова
− Сьогодні до мене на прийом прийшла пацієнтка з проханням поліпшити якість шкіри й підтягнути овал обличчя, а також попрацювати з губами: додати об’єм, надати форму й зволожити. Для корекції губ я вибрала філер Phillex Sub-Q Plus (Філекс Саб-Кью Плюс), він не притягує воду, це означає, пацієнтці не грозить набряклість у певні дні циклу, препарат красиво стоїть у тканинах і тримає форму. Для ін’єкційного ліфтингу й поліпшення якості шкіри я використовувала TwAc 3.0 (Твейс 3.0). Пацієнтка хотіла саме цей англійський препарат із полінуклеотидами.

Ін’єкції краси: робимо губи й підтягуємо овал обличчя

Результат видно на клінічних фото: губи зволожені й нагадують за формою квітковий бутон. А поліпшення якості шкіри буде наростати ще протягом місяця − препарати з полінуклеотидами мають накопичувальний ефект.

− Інна, а що таке полінуклеотиди? Це новий термін в косметології?

− Дійсно, полінуклеотиди прийшли на український ринок недавно, але вже встигли здобути популярність серед лікарів та пацієнтів. Говорячи простою мовою, полінуклеотиди − це нуклеїнові кислоти, що, потрапляючи в шкіру, активують процеси регенерації.

В Інтернеті зараз багато інформації про дослідження ефективності та клінічних результатах TwAc, тому багато пацієнтів приходять саме за ним. Він підтягує овал обличчя, відновлює тканини зсередини − повертає об’єми, ущільнює, бореться з розширеними порами, сухістю, судинної сіткою, покращує колір шкіри. Після процедури папул, почервоніння, набряклості препарат не залишає.

Ін’єкції краси: робимо губи й підтягуємо овал обличчя

− Чи потрібно готуватися до ін’єкційних процедур?

− Якщо пацієнт приймає препарати, що розріджують кров, за три дні до відвідин косметолога їх потрібно скасувати, щоб уникнути гематом. Перед процедурою не варто пити каву, займатися спортом і краще вибирати день у другій половині менструального циклу, знову ж через ризик гематом.

Своїх пацієнтів я прошу вести щоденник усіх косметологічних та ін’єкційних процедур. Чому це важливо? Якщо були якісь нюанси й неприємні відчуття, наступного разу можна підібрати інший препарат.

Ін’єкції краси: робимо губи й підтягуємо овал обличчя

− Як часто можна вводити філер у губи?

− Гіалуронові філери бувають середньої й високої щільності, вони зберігаються в тканинах шість і вісімнадцять місяців відповідно. В залежності від побажань пацієнта, хтось хоче збільшити об’єми, хтось просто зробити чіткий контур, лікар обирає препарат. Моя сьогоднішня пацієнтка попросила додати об’єм, і я використовувала щільний препарат Phillex Sub-Q Plus, ефект якого буде тішити її півтора року.

Ін’єкції краси: робимо губи й підтягуємо овал обличчя

− Чи є протипоказання для збільшення губ філером?

− Якщо пацієнт відчуває якесь нездужання, візит до косметолога краще відкласти. Протипоказаннями також є загострення герпесу, дерматитів, псоріазу та прийом антибіотиків − вони руйнують препарат. Якщо в губах вже знаходиться біополімер, філер, який не розсмоктується, то контакт із гіалуроновою кислотою викликає каскад біохімічних реакцій, що ведуть до збільшення об’ємів препаратів, і зупинити це можна, тільки вилучивши їх хірургічно.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також