Історія кохання: співачка Луна вийшла заміж

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

Лідерка музичного колективу «Луна» та авторка пісень вийшла заміж! Чоловіком зірки став її колега, гітарист гурту Олександр Волощук.

«Здійснилася моя дитяча мрія», — написала співачка Луна на своїй сторінці в Instagram і опублікувала фото у весільній сукні. Лідерка гурту «Луна» та її колега, гітарист Олександр Волощук кілька днів тому побралися. Весільна церемонія відбулася в саду особняка лікаря Полякова у Києві. Наречена на урочисту подію одягнула мінімалістичну білу сукню з пишною спідницею і розрізом, яку розбавила букетом багряних троянд, а її супутник обрав класичний чорний костюм і білу сорочку. 

“Just married”, – підписала вона весільне фото з чоловіком.

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ЛУНÁ (@kri_luna)

Луна та Олександр — гармонійна інстаграмна пара. Офіційно вони оголосили про свої стосунки понад три роки тому й з цього часу неодноразово ділилися ніжними спільними фото та милими історіями. 

Історії взаємин з Олександром Волощуком Луна присвятила цілий альбом «Зачаровані сни», в який увійшли ніжні пісні. «Напевно, цей альбом — це відбиток, для мене назавжди пов’язаний з історією нашої любові», — коментувала виконавиця свою роботу і поділилася, що саме музика пов’язала її з коханим. 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ЛУНÁ (@kri_luna)

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також