Йога для прискорення метаболізму

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Йога – це не просто тренування, які роблять наше тіло гнучким і сильним. Вибираючи певні комплекси, ви можете отримувати і прилив енергії, і спокій – все залежить від поставлених цілей. Після бурхливих свят нам всім необхідна йога, яка дасть сили для нових звершень.

Йога дійсно може стати чарівною паличкою, за допомогою якої ви будете отримувати бажаний стан та емоції. Головне, правильно вибрати комплекси або певні асани.

Привітання сонцю

Наприклад, якщо ви хочете наповнити енергією свій день, тоді його краще за все починати з йогівського комплексу Привітання сонцю (сурья-намаскара). Це займе всього 10 хвилин.

Планка → Поза Крокодила (чатуранга)

Початкове положення – позиція планки, упор на зап’ястях, тіло напружене. З цього положення перейдіть в чатуранга. Повільно опускайтеся вниз, притискаючи руки до тіла, поки кут у лікті не буде 90 градусів, плечі паралельні підлозі.

Затримайтеся в чатуранга на 10 секунд. Поверніться в положення планки. Виконуйте цю послідовність більш повільно і вдумливо, ніж стандартні віджимання на трицепси. Повторіть 10 разів.

Чатуранга

Поза Собака мордою вниз → коліно до носа

Тут все просто! Ставайте в позу Собака мордою вниз, піднімайте одну випрямлену ногу так високо, як тільки можете. Обов’язково стежте, щоб таз не розгортався у бік і дивився чітко в підлогу.

Поза Собака мордою вниз з піднятою ногою

Потім підняту ногу опускаєте, сгинаєте в коліні і намагаєтеся дотягнутися нею до носа. Потім знову виводите цю ногу вгору. Повторюєте по 10 разів на кожний бік.

Поза Стільця → Поза Човна

Почніть з Пози Гори – підніміть руки так, щоб вони були поруч з вухами. Сядьте стегнами назад і вниз, як ніби ви сидите на стільці. Утримуйте цю позу 30 секунд.

З цього положення перейдіть у Позу Човна – повільно сядьте на підлогу і, утримуючи баланс, підніміть випрямлені ноги під кутом 45 градусів до неба. Утримуйте Позу Човна 30 секунд.

Опустіть ноги на підлогу і, використовуючи корпус, знову підніміться на ноги і поверніться у Позу Стільця. Рухайтеся досить повільно, щоб для переходу між позами використовувати силу, а не імпульс. Повторіть 10 разів.

Поза Стільця

Поза Човна

Стійка на руках

Знайдіть порожню стіну і станьте обличчям до неї. Упріться руками в підлогу на ширині плечей на відстані приблизно 30 см від стіни. Відштовхніться однією ногою і підніміть її вгору, дозволивши інерції підняти слідом другу ногу. Постарайтеся відвести ноги від стіни і самостійно утримувати рівновагу.

Стійка на руках

І найголовніше у всіх цих позах те, що їх можуть виконувати навіть новачки, і для цього не потрібно багато місця або будь-якого додаткового спортивного обладнання.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також