Карвінг волосся: порятунок чи покарання для локонів

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Карвинг волос: спасение или наказание для локонов

Карвінг, або довготривала укладка волосся, — винахід останніх років, який миттєво став улюбленою процедурою тисячі дівчат. Переваги його очевидні, а от якими можуть бути наслідки?

Карвінг — це один із різновидів салонної довготривалої завивки волосся, який гарантує об’єм біля коренів і плавні природні локони всіх видів. Тобто це така собі салонна укладка від майстра, але надовго.

Від хімічної завивки та біозавивки карвінг відрізняється тим, що він дає більш природний ефект і не настільки агресивно впливає на волосся. Компоненти засобів, які використовують для карвінгу, не проникають у структуру волосини, а натомість огортають її зовні. Завдяки цьому волосини залишаються цілими, а пасма більш еластичними. На ідеально рівні пружини можете не сподіватися. Але й на солому на голові теж.

Довготривалістю карвінг також поступається традиційній біохімічній завивці — ефект від нього буде помітним у середньому 2–3 тижні. Перші тижні волосся має вигляд, ніби воно щойно з-під руки майстра. Далі кучері поступово починають розгладжуватися. Однак усе залежить від структури вашого волосся. Дівчата з податливими до укладок пасмами можуть проходити з карвінгом і до двох місяців.

Карвінг можна робити на пасмах будь-якої довжини: від каре до найдовших локонів. Для цього існують різні види процедури. Наприклад, прикореневий карвінг роблять із метою надати об’єму волоссю й рекомендують тим, у кого дуже коротке волосся. Легкий карвінг передбачає локони середнього діаметра й підходить для дівчат із каре або довжиною волосся до плечей. Також можна робити вертикальний карвінг та текстурний, який забезпечує максимально природні завитки.

Переваги карвінгу для волосся

Карвинг волос: спасение или наказание для локонов

Перша й найголовніша перевага карвінгу — від кількох тижнів до кількох місяців волосся буде ідеальної форми, набуватиме природного вигляду дуже поступово й  у результаті повернеться у початковий стан. Тобто обрізати локони чи періодично ходити в салон на поновлення процедури вам не доведеться.

Після карвінгу волосся стає більш слухняним і об’ємним. І, звісно, вам не потрібно витрачати час на домашні укладки чи накручування. Варто лише помити волосся й легко розчесати його гребінцем із рідкими зубцями. Ось і все — укладка готова.

Карвінг можна робити на регулярній основі. Якщо хімічну завивку фахівці не рекомендують робити частіше одного разу на рік, то карвінг можна робити через кожні 2–3 місяці. Однак це не обов’язкова умова.

Побічні ефекти та протипоказання карвінгу

Карвинг волос: спасение или наказание для локонов

Що б не стверджували перукарі, але будь-які хімічні процедури в перспективі не надто сприятливо впливають на структуру волосин. І це факт. Карвінг також має за собою грішок ослаблювати локони. Тим, у кого пошкоджені та від природи слабкі пасма, а також схильність до випадання волосся, краще не ризикувати. Можна погіршити ситуацію. Лупа, лущення, свербіж або пошкодження шкіри голови теж є протипоказаннями до карвінгу.

Головний побічний ефект карвінгу — він сушить волосся. Після процедури важливо регулярно робити зволожувальні маски, мити голову спеціальними шампунями для сухого та пошкодженого волосся.

Карвінг не можна робити одразу після фарбування та мелірування волосся, оскільки він може пошкодити колір. Варто почекати кілька тижнів, а вже тоді записуватися на процедуру.

Після карвінгу волоссю протипоказаний хімічний вплив. Тобто вам потрібно буде планувати свій день так, щоби мати можливість висушувати волосся природним шляхом, без фену й інших подібних інструментів. Лягати спати з вологим волоссям чи заплітати його одразу після миття також не можна. Є ризики пошкодити укладку.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також