Катя Осадча допомагає шукати зниклих під час війни в Україні

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Катя Осадчая помогает искать пропавших во время войны в Украине

В Україні створюють чат-боти, які допомагають шукати людей, що зникли під час війни. До корисної справи долучилася телеведуча Катя Осадча, яка разом із командою інших небайдужих дівчат запустила телеграм-канал для пошуку дітей та дорослих серед мирного населення.

Декілька днів тому на своїй Instagram-сторінці Катя Осадча анонсувала запуск телеграм-каналу під назвою «Пошук зниклих», за допомогою якого можна знайти цивільних людей, які зникли під час повномасштабного російського військового вторгнення на територію України в лютому-березні 2022 року.

«На п’ятий день війни я почала отримувати повідомлення про загублених дітей. Одразу прийшла думка зробити Телеграм-канал, але вже за кілька годин після створення ми зрозуміли, що потрібно допомогати шукати і дорослих, адже кількість повідомлень вже була за сотні», – розповіла телеведуча.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Katya Osadcha (@kosadcha)

  

Ідея з Телеграм-каналом виявилася дуже вдалою: на сьогоднішній день за допомогою нього вдалося знайти близько п’ятисот людей.

«Люди виходять на зв’язок, їм передають, що їх шукають, ми співпрацюємо з ТРВ та розширюємо пошуки в базах евакуації. У нашій команді одні дівчата, редакція «Світського життя» та ще завзяті красуні, які 24/7 обробляють запити!», – написала Катя Осадча.

Вчора, 10 березня, ведуча опублікувала новий Instagram-допис, у якому повідомила, що їхня команда запустила спеціальний бот у Telegram, який автоматично приймає заявки для пошуку зниклих.

Як працює бот

Щоб подати заявку на пошук людини, необхідно вказати такі дані:

 • назва міста українською мовою (це полегшить пошук за #);
 • ім’я та прізвище того, кого ви шукаєте;
 • обставини та дату, коли востаннє був зв’язок із людиною;
 • свій номер телефону (саме номер, тому що електронна пошта або нікнейм у телеграмі – зараз не найзручніші способи зв’язку).

Важливо: бот не приймає російські номери.

У своєму дописі Катя Осадча також зазначила, що вони з командою й надалі працюють над технічним оснащенням сервісу, щоб він став ще зручнішим та робив пошук більш ефективним.

Перейти на телеграм-канал «Пошук зниклих» можна тут. Посилання на бот телеведуча пообіцяла щодня викладати у своїх Instagram Stories.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також