Казкова колаборація beauty-бренду Charlotte Tilbury та Disney

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Шарлотті Тілбері

Шарлотта Тілбері та Уолт Дісней – справжній вау-дует, що сказати! Walt Disney Animation Studios об’єдналися з однією з найвідоміших makeup-гуру світу Шарлоттою Тілбері, щоб представити насправді казкові beauty-засоби для ідеальної сяйливої шкіри.

«Дорогі, я дуже рада повідомити, що мої іконічні секрети краси зазнали магічного перетворення! Співпраця Disney100 x Charlotte Tilbury Beauty відзначає 100-річчя дива Disney і 10 магічних років Charlotte Tilbury Beauty!», — зазначає на своїй Instagram-сторінці Шарлотта.

У короткометражному фільмі від двох відомих брендів розповідається про анімаційну Шарлотту, яка разом із феєю з «Пітер Пена» Тінкер Белл літає по Лондону, втілюючи всі наші мрії про чарівну шкіру завдяки своєму чарівному рожево-золотому пилу.

«Долучити Шарлотту до анімаційного світу та змусити її літати разом із Тінкер Белл було неймовірно», — каже Дороті МакКім, продюсер спеціальних проектів і 2D-анімації в Walt Disney Animation Studios. «Ентузіазм Шарлотти та її любов до мультфільму Disney, особливо до «Пітера Пена», були заразливі для всіх, хто працював над проектом».

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Charlotte Tilbury, MBE (@charlottetilbury)

В рамках колаборації Шарлотти Тілбері та Disney запущено серію лімітованих продуктів. До неї увійшли вірусні хайлайтери-рум’яна Beauty Light Wands для сяйливих вилиць, футляри яких прикрашені зображенням Тінкер Белл. Іще одним star-продуктом колекції став чарівний крем для обличчя Magic Cream для розблокування казкового сяйва шкіри. Також в серію увійшла симпатична косметичка Beauty Wishes, призначена для зберігання всіх наших мрій та секретів про красу.

На честь такої події один з корнерів Charlotte Tilbury у Selfridges Cornershop у Лондоні перетворився на чарівну країну чудес. Тут покупці можуть не тільки протестувати і придбати новинки, але й приміряти на собі улюблений образ зі світу Disney.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Charlotte Tilbury, MBE (@charlottetilbury)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також