Кіновесна: топ-7 прем’єр фільмів квітня 2021 року

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові 2021

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Кіновесна: топ-7 прем'єр фільмів квітня 2021 року

За традицією ми зібрали найгучніші та найцікавіші прем'єри фільмів квітня 2021 року, які обов'язково варто подивитися.

Незважаючи на повний локдаун у деяких областях України, кінопрем’єри ніхто не відміняв. Розповідаємо про найяскравіші новинки фільмів у квітні, які можна буде подивитися на великих екранах протягом місяця в залежності від обмежувальних заходів, що діють у вашому місті.

«Кінотеатр жахів»

Кінотеатр «Ріальто» явно не можна назвати звичайним, адже зайшовши до нього, ви починаєте дивитися фільм жахів із власною участю. Після перегляду наляканих глядачів чекає зустріч із загадковим чоловіком у виконанні Міккі Рурка, який називає себе Кіномеханіком. «Кінотеатр жахів» – це антологія, що включає п’ять фільмів різних режисерів – справжніх маестро жанру. Чи ви готові потрапити у світ хорора?

Прем’єра: 8 квітня.

«Ніхто»

У число кінопрем’єр квітня 2021 року входить екшн «Ніхто». Головний герой фільму Хатч Менсел живе звичайним, спокійним життям, як і мільйони інших людей. Але одного разу, захистивши жінку від небезпечних бандитів, він стає на шляху у відомого гангстера. Тепер життя всієї його родини під загрозою, тому Хатчу доведеться переглянути пріоритети і дізнатися про свої темні сторони.

Прем’єра: 15 квітня.

«Батько»

Ентоні Хопкінс і Олівія Колман грають в одному з найбільш очікуваних фільмів квітня батька і доньку. Персонаж Ентоні страждає від деменції, поступово втрачаючи пам’ять. На нас чекає сильна сімейна драма про стосунки близьких людей, які намагаються зрозуміти – хто ж вони такі насправді. І Ентоні, і Олівія отримали номінації «Оскар» за виконання своїх ролей.

Прем’єра: 22 квітня.

«Далекий космос»

Астронавти здійснюють політ до Марса, але несподівано на борту вони виявляють випадкового пасажира. Повернути назад вже немає можливості, а запасів їжі та води до кінця польоту на всіх не вистачить. Як герої будуть справлятися з цією і ще безліччю інших проблем на шляху до далекої планети – дивіться в одному з найбільш очікуваних фільмів квітня.

Прем’єра: 22 квітня.

«Пульс»

Які ще фільми вийдуть у квітні? Скористаємося можливістю розповісти вам про українську прем’єру – кінокартину «Пульс», засновану на реальних подіях. Фільм розповідає історію української легкоатлетки і багаторазової чемпіонки Паралімпійських ігор – Оксани Ботурчук. Як спортсменці з маленького містечка з важкими травмами після автомобільної аварії вдалося виконати найбільшу мрію свого життя – дивіться вже сьогодні в кінотеатрах.

Прем’єра: 8 квітня.

«Похмілля у Таїланді»

Список прем’єр фільмів у квітні пропонує нам легку комедію про пошук мети і сенсу життя. Головний герой дізнається, що його кохана давно його зраджує, тому відправляється в заплановану для двох подорож до Таїланду разом із кращим другом. На них чекає безліч веселих пригод, після яких стає зрозуміло, що у кожного в житті свій шлях.

Прем’єра: 8 квітня.

«Дорога хаосу»

В антиутопічному світі майбутнього всі жінки померли, а чоловіки чують думки один одного, називаючи це явищем шумом. Головний герой Тодд Хьюітт одного разу в лісі зустрічає загадкову дівчину Віолу Ід, чиє життя опиняється під загрозою в виключно чоловічому світі. Щоб врятувати незнайомку, Тодд відправляється разом з нею в подорож, під час якої він розкриє свою внутрішню силу і дізнається про несподівані темні секрети своєї планети.

Прем’єра: 15 квітня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!