KissKiss Chain: Guerlain запускають благодійну ініціативу в Instagram

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові 2021

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

KissKiss Chain: Guerlain запускають благодійну ініціативу в Instagram

Французький косметичний бренд Guerlain запускає благодійну ініціативу, спрямовану на допомогу декільком видам бджіл, які перебувають під загрозою зникнення. Усе, що потрібно зробити для допомоги комахам — встановити фільтр в Instagram.

Візитна картка косметичного бренду Guerlain — доглядові засоби на основі продуктів бджільництва. Компанія протягом багатьох років досліджує можливості меду й маточного молочка, їхній вплив на шкіру людини та розробляє ексклюзивні засоби на основі цих компонентів. Нещодавно марка оголосила, що бере на себе шляхетне зобов’язання оберігати та доглядати декілька видів бджіл, які перебувають під загрозою зникнення.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Guerlain (@guerlain)

Guerlain запустив благодійну ініціативу, за допомогою якої зможе врятувати від вимирання декілька видів бджіл. Проєкт отримав назву KissKiss Chain. Суть його полягає в тому, щоб встановити в Instagram спеціальний фільтр KissKiss, за його допомогою зафільмувати повітряний поцілунок, відзначити Guerlain і додати хештег #GuerlainKissKissChain. Один «поцілунок» дорівнює 10 000 посадженим медоносним квітам. Вони стануть їжею для бджіл. Садити квіти будуть бджолярі з програми «Жінки за бджіл», яку Guerlain реалізують спільно з ЮНЕСКО у співпраці з Французькою апідологічною обсерваторією.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Guerlain (@guerlain)

Наталя Водянова, як глобальний амбасадор бренду Guerlain, стала першою, хто скористався спеціальною маскою KissKiss в Instagram. Модель закликала своїх підписників брати участь у благодійній ініціативі, яка триватиме до 30 квітня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!