Kolir: гурт ONUKA представив третій повноформатний альбом

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Kolir: гурт ONUKA представив третій повноформатний альбом

ONUKA розгортає нову сторінку у своїй дискографії — гурт презентував новий ліричний альбом. До нього увійшли як нові, так і добре відомі нам хіти, а також колаборація з колективом DakhaBrakha.

Український електрофольк-гурт ONUKA через три роки після виходу альбому Mozaїка презентує нову платівку Kolir. Лідерка гурту Ната Жижченко поділилась на своїй сторінці в Instagram, що для всіх учасників колективу нова платівка стала «найвідвертішим релізом в усій їхній дискографії». На створення багатьох пісень Нату надихнули зміни в особистому житті: у 2020 році солістка та звуковий продюсер гурту Євген Філатов стали батьками.

«У музичному сенсі цей альбом — симбіоз між першою, класичною платівкою ONUKA, і більш електронним релізом VIDLIK. Мені здається, цей альбом дійсно здобув колір. Він звучить так, як я «звучу» й відчуваю себе зараз: іноді буваю жорсткою, бойовою, а іноді — ніжною мамою, яка співає колискову. У новому альбомі немає треків ні про пандемію, ні про війну, ні про екологію — про це ми вже багато сказали своєю музикою. Локдаун дав можливість більше зосередитися на своєму внутрішньому світі й писати про особисте», — поділилася Жижченко.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ONUKA (@onukaofficial)

До нового альбому увійшли десять пісень. Три з них були представлені раніше: ліричний та інтимний сингл «Сеанс», присвячений страхам, сміливий енергійний трек Xashi з потужним соціальним меседжем і сучасна веснянка Zenit. Решту композицій гурт ONUKA презентував разом із новим альбомом. Уперше за вісім років на сцені гурт ONUKA представив колаборацію. Композиція Uyavy була створена спільно з гуртом DakhaBrakha. 

«Новий альбом Kolir відзначився тим, що у ньому ми багато чого зробили вперше. Наприклад, уперше за восьмирічну історію ONUKA записали дует. Той, на який, мабуть, багато хто чекав. Динамічний, наповнений дикою енергією трек під назвою Uyavy був створений спільно з DakhaBrakha», — розповіла лідерка гурту.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ONUKA (@onukaofficial)

Нову платівку вже сьогодні можна прослухати на стримінгових платформах.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також