Контур, що поплив: як підтягнути овал обличчя без операцій

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Деформація овалу обличчя, брилі й набряки – головні ознаки старіння. Але їх можна уникнути (або відстрочити), якщо дотримуватися плану. Косметолог Ольга Фем розповідає, як запобігти деформації овалу обличчя.

Сучасна косметологія й медицина не стоять на місці. Постійно з’являються нові препарати й процедури, які допомагають повернути молодість та чіткий контур обличчя. Звичайно, при досягненні певного віку, той овал обличчя, який був у вас у 20 років, не повернути без радикальних методів. Однак поки не пізно, ви можете зробити кілька простих кроків, щоб зберегти молодість шкіри й запобігти деформації овалу обличчя настільки, наскільки це можливо.

Для того щоб зрозуміти, що призводить до деформації овалу обличчя, варто розібратися, які процеси старіння відбуваються в організмі.

Причини деформації контуру обличчя

Плаваючий овал, носогубні складки, зморшки сну – все це з’являється у нас із віком. А слов’янським жінкам взагалі не пощастило – у нас переважає набрякло-жировий тип обличчя (деформаційний морфотип старіння). Що це означає? У молодому віці такий тип обличчя – подарунок. У модельному бізнесі таку зовнішність називають baby face, саме завдяки їй молодих українок всі вважають найкрасивішими жінками у світі. Але в більш зрілому віці набрякло-жировий тип обличчя може бути проблемою, бо з плином часу можуть сильніше проявлятися набряки, носогубні складки, з’являються брилі, друге підборіддя, пливе контур обличчя. Крім того, спосіб життя, шкідливі звички, харчування можуть посприяти втраті чіткого овалу обличчя.

Старіння за набрякло-жировим типом зовнішності вважається найменш естетичним. Але, на жаль, те, як буде старіти ваше обличчя – фактор, який зумовлений генетикою. І це сумно. Сумно й те, що після 25 років в організмі будь-якої людини починаються природні процеси старіння. Поступово сповільнюється метаболізм, платизма (м’язовий комплекс нижньої частини підборіддя й шиї) атрофується інтенсивніше, ніж у інших зонах тіла, тому й говорять, що шия видає вік жінки. Крім того, з віком скорочується вироблення колагену, а це впливає на еластичність і пружність шкіри. Тому після 25 років є велика ймовірність втратити чіткий контур обличчя.

Але не варто відразу засмучуватися. Проблемі можна запобігти.

Якщо постійно підтримувати тіло в тонусі, правильно харчуватися, займатися спортом, правильно підібрати доглядають косметику і б’юті-процедури, то і шкіра буде виглядати більш молодою й підтягнутою. Це допоможе зберегти молодий вигляд обличчя й підтримувати його досить тривалий час. Тоді радикальні методи з повернення чіткого овалу обличчя не знадобляться.

Про план дій зі збереження та поверненню чіткого овалу обличчя розповідає Ольга Фем, косметологиня, блогерка, авторка книги «Самовчитель із догляду за шкірою #1».

Ольга Фем

– Як уповільнити деформаційний процес і чи можна це зробити без хірургічного втручання і допомоги косметолога?

– Можна і навіть потрібно. При деформаційному морфотипі обличчя розумніше почати роботу із вправ для м’язів шиї та корисних звичок у харчуванні. В іншому випадку неможливо буде домогтися максимальних результатів у кабінеті косметолога.

Що стосується пластичної хірургії, вона використовується не для профілактики, а для корекції вікових змін на пізніх стадіях старіння, коли іншими методами вирішити питання неможливо.

– Які неінвазивні методики можуть допомогти повернути більш чіткий овал обличчя, якщо деформація вже присутня?

– Перш за все лімфодренажний масаж і мікрострумова терапія. При грамотному підході ці процедури дадуть видимий результат – допоможуть усунути набряк, полегшити тканини й таким чином забезпечити ефект ліфтингу.

– Які б поради Ви дали для запобігання деформації овалу обличчя?

– Деформаційний тип не випадково називають набрякло-жировим. Саме зайва вага й схильність до набряків сприяють деформації овалу обличчя. Відповідно на ці моменти й потрібно звернути особливу увагу.

Нормальна стабільна вага, усунення чинників, які сприяють набрякам, вправи для гарної постави – це три кити, які допоможуть уповільнити старіння й зберегти молодий вигляд обличчя якомога довше.

Косметичний догляд підбирається індивідуально, але з урахуванням схильності до набряків. Також буде дуже корисно підключити в домашню б’юті-рутину самомасаж обличчя з упором на лімфодренажні прийоми.

У цьому відео можете більш детально дізнатися про лімфодренажні масажі й моделювання обличчя, які допомагають підтягти його контур, прибрати набряклість, позбутися від мішків під очима, розгладити дрібні мімічні зморшки безін’єкційними методами.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також