Контурна пластика вилиць: головний секрет молодості

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Секрет молодості – не у відсутності зморшок, а в об’ємах, що з віком втрачаються через втрату природного колагену. Розповідаємо про топову процедуру, яка допомагає освіжити обличчя, позбутися від втомленого вигляду й вирішити інші проблеми.

Розібратися в питаннях, що таке контурна пластика вилиць, які проблеми вона допомагає вирішити та які філери використовуються для контурної пластики вилиць, редакції Beauty HUB допомогла лікарка-дерматолог, спеціалістка з естетичного вдосконалення обличчя й головна лікарка клініки Face Zone Оксана Пашковська.

 

 

 

Оксана Пашковская

 

 

Що таке контурна пластика

Більшість приходить до косметологів «прибрати носогубку» або «збільшити губи» в надії стати молодше, свіжіше й красивіше. Але така методика себе вже не виправдовує. Робота із середньою третиною обличчя (популярна назва − контурна пластика вилиць) сьогодні стала однією з улюблених процедур косметологів. Тому що показала себе кращою за ефектом моментального омолодження, допомагаючи буквально конструювати макроархітектоніку обличчя.

Контурна пластика – це корекція форми, об’ємів і контурів обличчя за допомогою ін’єкційного введення філерів. Альтернативні назви контурної пластики вилиць: векторний ліфтинг Радіес, волюмізація середньої третини обличчя, корекція об’єму середньої третини обличчя (містить носослізну борозну, об’єм вилиць, скроні, носогубні складки).

Кому й навіщо потрібна контурна пластика вилиць

Вилиці – це зона, що допомагає освіжити обличчя. Якщо ми збільшуємо вилиці філером, то можемо усунути й інші проблеми. Естетичні проблеми, що може вирішити контурна пластика вилиць:

  • прибрати носогубку;
  • підвести куточки рота;
  • зробити більш чітким овал;
  • сплощеному обличчю надати фактури й рельєфу;
  • освіжити щоки та заповнити їх об’єм;
  • зробити обличчя відпочилим і молодим.

Вилиці – дуже хороша зона для корекції. Великий плюс контурної пластики філерами в тому, що ефект відчутний відразу після процедури: пацієнт іде від косметолога відразу з результатом. Також у цій малоінвазивної процедури практично відсутній відновлювальний період. Для багатьох це стає вирішальним: сьогодні люди прагнуть не випадати з соціальної активності.

Кому контурна пластика вилиць не підходить

Високі вилиці – це завжди естетично й красиво. Завдяки корекції вилиць ми підтримуємо так званий трикутник молодості.

Часто слов’янський тип зовнішності характеризується високими вилицями. Тому косметологу обов’язково потрібно дивитися на все обличчя. Не сліпо довіряти запитам пацієнта, а враховувати пропорції обличчя, його архітектуру. Чи може це розширити обличчя? Чи не зробить його неприродним? Обов’язково потрібно враховувати висоту й ширину обличчя. Якщо збільшивши вилиці, ми зробимо обличчя розширеним, це не буде виглядати гармонійно.

Тому важливо при виборі цієї процедури враховувати індивідуальність. Наприклад, круглим обличчям, які й так розширені, корекція вилиць не підходить або може бути проведена в дуже рідкісних випадках. Тому вилиці – не для всіх.

читайте також

Філлери для контурної пластики

У вилицях використовуються тільки щільні філери, що стоять до двох років. Оскільки це малорухлива зона, в принципі ефект може триматися досить довго.

Найчастіше використовуються дві техніки контурної пластики вилиць. Перша – з препаратами гіалуронової кислоти (Juvederm, Teosyal, Belotero, Restylane). Друга – з використанням гідроксиапатиту кальцію (Radiesse).

Гіалуронова кислота – речовина, що входить до складу нашої шкіри й забезпечує регенерацію тканин. З віком її кількість зменшується, а шкіра втрачає тонус і стає сухою, тому введення гіалуронової кислоти голкою допомагає заповнити її запас в шкірі. Особливість препаратів гіалуронової кислоти для вилиць в тому, що вони:

  • добре моделюються;
  • тримають об’єм;
  • виглядають дуже натуральними на обличчі.

На замітку. Переваги контурної пластики гіалуроновою кислотою в тому, що існує фермент, який розчиняє препарат. Це гіалуронідаза. Тобто в будь-який момент, щойно нам не подобається результат, цей препарат можна вивести.

Гідроксиапатит кальцію (CaHA) – це волюмайзер, речовина, що дозволяє не тільки заповнити об’єм, але й простимулювати вироблення власного колагену. Радіес працює як щільний наповнювач: він забезпечує безопераційний ліфтинг обличчя та довготривалу корекцію зморшок. Як і гіалуронова кислота, гель із часом розсмоктується й виводиться з організму, а мікросфери CaHA залишаються в місці ін’єкції. Це працює так: клітини в шкірі виробляють колаген і формують новий дермальний матрикс. А нова тканина в поєднанні із частинками гідроксиапатиту кальцію забезпечує довгострокову структурну підтримку. На відміну від гіалуронки, Радіес тримається в шкірі практично вдвічі довше.

Контурна пластика вилиць: розмітка й хід процедури

На цих фото й відео лікарі-косметологи демонструють розмітку для контурної пластики вилиць і те, як проводиться процедура. Не всі косметологи роблять розмітку перед контурною пластикою: це не є обов’язковим. Але щоб показати, як виконується контурна пластика, відомий голлівудський лікар-косметолог Симон Аурян, до якого ходять моделі Аліна Байкова й Тейлор Хілл, Кім Кардаш’ян та багато інших знаменитостей, вимірює пропорції обличчя спеціальної лінійкою й робить розмітку олівцем, проходячи нею голкою.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Dr. Simon Ourian – Epione (@simonourianmd1)

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Клиника эстетической медицины (@z.beauty.clinic)

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Клиника эстетической медицины (@z.beauty.clinic)

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Клиника эстетической медицины (@z.beauty.clinic)

Контурна пластика вилиць до і після

Зазвичай процедура переноситься дуже комфортно. Іноді навіть не потрібна анестезія, бо чутливість невелика. А відчутний результат ми отримуємо буквально через півгодини.

Нижче дивіться фото до й після контурної пластики вилиць у пацієнтів різного віку. Ці фото наочно демонструють досягнутий результат.

Тут виконана контурна пластика вилиць і підборіддя. Тривалість: 1,5−2 роки.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Врач Косметолог (@doctorpashkovskaya)

На цих фото пацієнтові були виконані: контурна пластика вилиць, збільшення губ і ботулінотерапія зони навколо очей, лоба й міжбрів’я.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Клиника эстетической медицины (@z.beauty.clinic)

Було виконано: середня третина (Radiesse 1,5 ml), корекція носослізної борозни (Teosyal Redensity ІІ, 1 ml) і збільшення губ (Belotero Intense 1 ml). До/після процедури (через 2 тижні).

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от 💉💉ДЕРМАТОЛОГ Ольга Тумар (@dr.tumaridze)

Виконано векторний ліфтинг Радіес.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от 💉💉ДЕРМАТОЛОГ Ольга Тумар (@dr.tumaridze)

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от 💉💉ДЕРМАТОЛОГ Ольга Тумар (@dr.tumaridze)

Контурна пластика середньої третини обличчя. Використано 2 мл філера «нейраміс волюм». Техніка: голка. Тривалість ефекту: від 9 місяців.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от 💉💉ДЕРМАТОЛОГ Ольга Тумар (@dr.tumaridze)

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також