Контуринг обличчя: навіщо потрібен і як правильно робити

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Контуринг лица: зачем нужен и как правильно делать

Що‌ ‌потрібно‌ ‌знати‌ ‌про‌ ‌контурування‌ ‌обличчя,‌ ‌як‌ ‌правильно‌ ‌використовувати‌ ‌цю‌ ‌техніку‌ ‌макіяжу‌ ‌крок‌ ‌за‌ ‌кроком,‌ ‌а‌ ‌також‌ своїми‌ ‌улюбленими‌ ‌б'юті-продуктами‌ ‌для‌ ‌створення‌ ‌контурингу‌ ‌поділився‌ ‌топ-візажист,‌ ‌офіційний‌ ‌Makeup‌ ‌Expert‌ ‌AVON‌ Cosmetics‌ ‌Ukraine‌ ‌Олександр‌ ‌Кодак.‌

Про контуринг обличчя написано дуже багато – кожен портал і кожен журнал не раз розповідав про дивовижне перетворенні після корекції обличчя за допомогою макіяжу. Але при цьому мало хто користується цією технікою.

Мені здається, що дівчата бояться помилитися і хвилюються через те, що контуринг обличчя – це складно і вимагає багато часу. У статті розвиваю подібні міфи. Дочитайте до кінця, і ви дізнаєтеся, що корекція обличчя макіяжем – це швидко і просто!

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от 🔝ВИЗАЖИСТ ⭐ МАКИЯЖ КИЕВ (@kodak.makeup)

Чим і як робити контуринг

Корекцію обличчя можна робити кремовими або сухими текстурами. На кожен день рекомендую використовувати другі. Корекція у такий спосіб тпотребує всього від однієї до кількох хвилин.

Перед нанесенням коректує пудри підготуйте обличчя, нанесіть тон і пудру або тільки пудру для того, щоб вирівняти тон шкіри і створити основу для корекції обличчя.

Візьміть пензель для корекції обличчя. Такі пензлі хоч і м’які, але при цьому досить збиті та щільні – це дозволяє створювати більш чіткі контури.

Якщо у вас немає часу розбиратися з типами обличчя, ви прочитали вже багато статей, але так і не зважилися робити корекцію самостійно, скористайтеся такими порадами.

  • Спочатку нанесіть коригувальні рум’яна під вилиці. Щоб завдати потрібну лінію, прикладіть палець до щоки і знайдіть область під виличною кісткою. Якщо не вийшло визначити лінію корекції у такий спосіб, тоді уявіть лінію, що йде від центру вуха до куточків губ і закінчується на рівні кінчика носа. Це і буде зона корекції. Розтушовуйте коректор наверх легкими круговими рухами. Не наносіть багато: легше нанести кілька разів, ніж розтушовувати пляма.
  • Тепер уявіть овал на обличчі та все, що виходить за його області, затемніть коректором. Запам’ятайте: все, що ми затемнюємо, стає візуально меншим. Так можна скорегувати занадто високий лоб або візуально витягнути обличчя.
  • В кінці витріть пензель об суху серветку або спонж і ретельно розтушуйте межу круговими рухами.

Контуринг обличчя

читайте також

Мої улюблені продукти для корекції обличчя:

1. MAC Powder Blush у відтінку Harmony – рум’яна для обличчя, мають холодний відтінок, пігментовані. Тушувати їх досить складно, але результат відмінний. Не дуже підходять для білосніжної порцелянової шкіри.

2. Smashbox Step By Step Contour Kit – чудова палітра для створення контуру обличчя. Містить універсальний відтінок для корекції, бронзер, світлий хайлайтер і пензель для корекції в розмірі travel-size. Хайлайтер не дуже вдалий, але все інше компенсує 🙂 Підходить для всіх відтінків шкіри.

3. Kevyn Aucoin The Art Of Sculpting And Defining VolumeIIрозкішна палітра з коректорами і рум’янами для всіх відтінків шкіри. З недоліків – найдорожча палітра в цьому списку.

4. Avon Define Sculpt Face Palette – універсальна палетка для скульптурування обличчя з кремовими і сухими текстурами. Представлена в двох відтінках із золотистим і жемчужним хайлайтером. Легко наноситься і розтушовується. Пігментація – від легкої до середньої.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також