Королю жахів 74: топ-15 цитат Стівена Кінга

  • Пептиди

    Пептиди

  • Біохакінг шкіри

    Біохакінг шкіри

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

Королю жахів 74: топ-15 цитат Стівена Кінга

За своє творче життя Стівен Кінг подарував світу близько 70 книг, в тому числі під псевдонімом Річард Бахман. Його твори лягли в основу понад 100 фільмів і телешоу, і навряд чи це остаточна цифра. Стівен Кінг дорівнює слову «бестселер», а отже, на книжкових полицях його ім’я буде жити вічно.

Спочатку був маленький хлопчик Стівен, який сильно захоплювався читанням і переглядом фільмів жахів. Потім з’явився Кінг, який писав щодня по 2 тисячі слів. А тепер у будь-якому книжковому магазині на перших полицях ми бачимо його твори, що розбурхують фантазію химерними образами і тінями різних монстрів.

Стівен Кінг по-справжньому літературна легенда свого часу, і сьогодні він святкує свій 74-й день народження! Ви не повірите, але колеги Кінга ніколи не вважали його справжнім серйозним письменником, більш того, відкрито виявляли своє обурення і неповагу до творчості «короля жахів», називаючи його звичайним оповідачем й автором дешевих «страшилок». Сам Стівен за стільки років уже звик до подібної критики і ставиться до таких слів із гумором.

Немає нічого іншого, що я хотів би робити. Я став писати оповідання, тому що люблю писати оповідання. Ось чому я це роблю. Дійсно не можу собі уявити, що буду займатися чимось іншим, і я не можу уявити собі, що не буду займатися тим, чим займаюся.

Королю жахів 74: топ-15 цитат Стівена Кінга

Як би до Кінга не ставилися колеги за цехом, шанувальники письменника все одно будуть розбирати його книги, як гарячі пиріжки. А це і є головний доказ того, що перед нами геніальний автор! Редакція Beauty Hub зібрала топ-15 цитат Стівена Кінга з різних інтерв’ю.

Про себе

***

Коріння всього, що я пишу, тягнуться до однієї історії. У старших класах я зустрічався з дівчиною. Потім ми розлучилися. «Мені потрібно подивитися на інших людей», – сказала вона. «Валяй», – сказав я. Через певний час я зустрів її знову. Під оком у неї був синяк. «Я не хочу говорити про це», – сказала вона. Потім ми сиділи і пили каву. Вона мовчала, а потім її прорвало. Виявилося, що вона зустрічалася з іншим чуваком, і той чувак якось попросив її зробити одну штуку, а вона відмовила йому. І він ударив її. Пам’ятаю, я сказав: «Напевно, ти відчувала заздалегідь, що щось трапиться, і тобі було страшно?» «Ні, – сказала вона, і я запам’ятав її слова на все життя. – Ми ніколи не відчуваємо ту небезпеку, яка по-справжньому близька».

***

Приємно думати, що я дуже дивна або навіть страшна людина. Але це не вірно. У мене як і раніше серце маленького хлопчика. Воно припадає пилом у скляному графині на моєму столі.

***

Мене задовбав питання “Як ви пишете?”. Відтоді я відповідаю на нього одноманітно: «По слову за раз».

***

Я не готуюся до написання книг. Не просиджую в бібліотеках, не роблю виписок, нічого ніде не підкреслюю. Я просто сідаю і пишу довбані слова. Називайте мене ковбасником. Так, я довбаний ковбасний письменник. Те, що я пишу, – це ковбаса. Сів і з’їв. Я визнаю це і не приймаю жодних претензій: адже я ніколи не видаю свою ковбасу за ікру білуги.

***

Лякати людей книгами в наш час стає все складніше. Вони вже залякані телевізором, так що я тут безсилий.

Королю жахів 74: топ-15 цитат Стівена Кінга

***

Для мене не існує такої речі, як настрій або натхнення. Я завжди перебуваю в настрої що-небудь написати.

Про життя

***

У кожного є щось на зразок гною лопати, якою в моменти стресів і неприємностей ви починаєте копатися в собі, у своїх думках і почуттях. Позбавтеся неї. Спаліть її. Інакше вирита вами яма досягне глибин підсвідомості, і тоді по ночах з неї виходитимуть мерці.

***

Література – це правда, загорнута в брехню.

***

Талант не статичний. Він або дорослішає, або вмирає.

***

Краще бути хорошим, ніж поганим. Але іноді порядність купується занадто високою ціною.

***

Тільки ваші вороги скажуть вам правду. Друзі та кохані будуть брехати нескінченно, заплутавшись у павутині взятих на себе зобов’язань.

Королю жахів 74: топ-15 цитат Стівена Кінга

***

Найважливіші речі найскладніше висловити словами. Іноді це обертається тим, що ми соромимося власних почуттів, тому що слова роблять наші почуття збитковими.

***

Надія – непогана штука. А непогані штуки не схильні вмирати.

***

Я говорив це раніше, я говорю це зараз. Коли ти раптом виявляєш щось, до чого у тебе є талант, ти будеш сидіти над цим доти, поки твої пальці не почнуть кровоточити і поки твої очі не вилізуть з очних ямок.

***

Монстри і привиди існують. Вони завжди живуть і борються всередині кожного з нас, а іноді перемагають.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також