Коротко й ясно: топ-7 мінісеріалів, які можна подивитися за день

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Якщо ви не хочете чекати на наступний сезон улюбленого шоу кілька років, вибирайте завершені серіали. Для тих, хто любить дивитися весь сезон за день, пропонуємо добірку кращих міні-серіалів останніх років.

Міні серіали – ідеальний формат для тих, хто не хоче місяцями або роками дивитися одне шоу й постійно перебувати в режимі очікування нових серій. Не варто думати, що їх сюжет не такий цікавий, як у «Гри престолів». Міні-серіали можуть виявитися ще більш захоплюючим жанром. Якщо ви вже подивилися «Шерлока», «Велику маленьку брехню» і «Чорне дзеркало», ось вам нова порція чудових шоу найрізноманітніших жанрів. У нашій добірці – кращі міні-серіали останніх років, які можна подивитися за один день.

«Криза в шести сценах»

Америка 60-х років, смутний час, на вулиці мегаполісів страшно вийти навіть вдень. Пікети, протести, рух пацифістів. І в центрі всього цього показана родина, яка за неспокійних обставин намагається жити тихо-мирно. Але одного разу до них у будинок потрапляє якийсь Сідні Мюнтзінгер, який перевертає їх життя з ніг на голову.

Всім, хто любить стиль Вуді Аллена, цей міні-серіал точно сподобається. Тут ви знайдете багато тонкого гумору й геніальні думки. Проте, Аллен, як правило, не озвучує останні, а лише натякає. Думайте самі, вирішуйте самі, як то кажуть.

«І не лишилось жодного»

Нічого не поробиш з тим, що кращі детективні серіали нашого часу зняті за мотивами книг двох письменників – Агати Крісті та Артура Конан Дойля. В цьому випадку шоу побудовано на творі Агати Крісті. І якщо вам подобаються заплутані історії, що тримають у напрузі до самого кінця – цей міні-серіал для вас. Він є черговою екранізацією детективного роману «Десять негренят», але не переживайте: якщо ви читали роман, все одно буде цікаво.

На окремому острові розташований маєток, у якому відбувається серія жахливих вбивств. Під підозрою всі мешканці замку. Історія починається тим, що вісім людей отримують запрошення від подружньої пари Томаса та Етель Роджерс. Прибувши на острів, виявляється, що господарів немає вдома. Ситуація загострюється за вечерею: замість музики грамофон віщує про вбивства, в яких звинувачують кожного гостя. Після вечері з’являється таємничий кат, який по одному «усуває» гостей. Але хто він?

«Чорнобиль»

Цей документальний короткий серіал каналу HBO отримав найвищий рейтинг серед усіх шоу на авторитетному кіносервісі IMDb. І не дарма. У ньому показані події, які довгий час замовчувалися радянською владою. Говорити багато про «Чорнобиль» не станемо, тому що історію знають усі. Але деталі, показані в драмі, змусять вас здригатися від жаху.

«Маніяк»

Ще один детективний серіал, який змусить вас забути про свої телефони на весь день – ви не зможете відірватися від екрану. Головні ролі виконали оскароносні актори Емма Стоун і Джона Хілл.

Оуен і Енні погодилися брати участь у тестуванні нових ліків від психічних захворювань. Оуен – багатий спадкоємець із шизофренією, який відчуває себе білою вороною в своїй родині. Енні – дівчина, яка втомилася від складних стосунків із родичами. Обидва герої хочуть повернути душевну рівновагу за допомогою цього експерименту, але вони забули врахувати побічні ефекти ліків.

читайте також

«Випробування невинністю»

Чи не сваріть нас, ми не винні, що кращі британські серіали зняті за мотивами творів Агати Крісті. Це – ще один «екземпляр». Але вам сподобається, це точно.

Напередодні Різдва поліція виявляє тіло Рейчел Аргайл, дружини багатого філантропа, у вітальні власного маєтку. Підозри падають на пасинка, Джека Аргайла. Однак той стверджує, що ніяк не міг вбити мачуху. На знарядді вбивства виявили його відбитки пальців. Арешт неминучий. Але це тільки початок історії.

«Гострі предмети»

Якщо вам сподобався серіал «Велика маленька брехня» Жан-Марка Валле, вам припаде до душі й інша його робота з Емі Адамс у головній ролі.

Журналістка Камілла Прікер повернулася до себе додому в рідне містечко. Вона має намір написати матеріал про жахливе вбивство дівчини-підлітка. Камілла розраховує, що сенсаційна стаття перезавантажить її кар’єру. Однак старі й знайомі місця нагадують героїні про страшні події її минулого. Поки пристрасті через вбивства в місті розпалюються, журналістка намагається знайти вбивцю й не погіршити власні проблеми. Розв’язка, до якої призводить розслідування Камілли, виявляється шокуючою.

«Кінець параду»

До того, як стати Шерлоком, Бенедикт Камбербетч приміряв на себе роль англійського аристократа Крістофера Тідженса в міні-серіалі «Кінець параду». За цю роль актор був номінований на «Еммі».

Серіал розповідає історію любовного трикутника: на вигляд м’якотілий Крістофер метається між юною активісткою руху суфражисток Валентиною та дружиною Сільві, світською дамою й дуже жорстокою та розважливою панянкою. Проте, Тідженс твердо має намір зберігати дружині вірність.

Це історія – суцільна боротьба: між почуттями та розумом, засадами суспільства й тим, що хочеться, традиціями та сучасним підходом до життя.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також