Красиве справа: Тетяна Левенець, засновниця CPG Center

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

  • Трихологія

  • Акне

Засновниця медичного центру Тетяна Левенець розповіла читачам Beauty HUB про те, як створити жіноче «місце сили», побудувати команду професіоналів і, попри труднощі й вигорання на роботі, продовжувати робити дівчат трішки щасливішими.

Розкажіть, будь ласка, з чого почалася історія медичного центру CPG Center?

Ідея створення медичного центру прийшла з появою моєї дочки. Кожна мама знає, що після пологів обличчя, тіло й душевний стан вимагає відновлення. Мене надихає концепція нашого медичного центру: «Будь-яка жінка може мати такий вигляд так, як вона хоче». Наше завдання дати мамам, дружинам, бізнеследі та всім охочим таку можливість і виконати свою роботу бездоганно, у такий спосіб ми робимо трохи щасливішими наших клієнтів і себе самих. Три роки тому мені хотілося створити жіноче «місце сили», де працюють професіонали своєї справи, які допомагають дівчатам «закривати» актуальні б’юті-завдання. Так і з’явилася на світ моя друга дитина – СPG Center!

На які труднощі ви натрапили на beauty-ринку і якими перемогами пишаєтеся за весь час існування центру?

У б’юті-сфері висока конкуренція, тому при створенні медичного центру високого рівня ми враховували різні складові якісного сервісу, які і зможуть нас виділити на ринку: команда, технології, обслуговування, дизайн простору тощо. До речі, мені дуже хотілося створити незвичайний б’юті-простір, футуристичний, в якому б клієнт забував про повсякденні проблеми і занурювався в атмосферу СPG Center. І як показують відгуки наших відвідувачів, у мене це вийшло! (Сміється)

Багато сил і часу я витратила на формування команди професіоналів, адже ще жоден розкішний дизайнерський проект не став фішкою медичного центру.Слідом за фахівцями я почала пошук кращого і найновішого обладнання, адже моїм лікарям потрібні інструменти найвищого рівня для досягнення найкращих результатів. Без вкладення в інновації цього просто не досягти.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от CPG Center (@cpg_center)

Я пишаюся тим, що у мене вийшло зібрати воєдино всі складові якісного сервісу, за що нас і полюбили/ довірилися клієнти, багато з яких стали нашій команді близькими друзями.

Розкажіть про свою команду. Як ви будуєте dream team?

Частково на це питання я вже відповіла вище, але і тут мені є що сказати. Всі фінальні співбесіди я проводжу сама: енергетика, зовнішній вигляд, вміння взяти себе в руки в стресовій ситуації для мене важливі маркери подальшої співпраці. Нашого медичному центру дуже пощастило з головним лікарем Наталією Старченко, яка завдає загальну атмосферу в колективі й, безумовно, приймає рішення в розборі складних/спірних ситуацій з клієнтом. Для мене важливо, щоб колектив був згуртованим і розвивався, було відчуття «ліктя» на робочому місці. Адже ми всі люди, і трапитися може що завгодно, але від того, як тебе підстрахує твій колега, у клієнта може скластися враження про клініку в цілому.

Team building наше все, тому ми регулярно проводимо тренінги та заходи для підвищення кваліфікації, де можемо не тільки навчитися чомусь новому, а й приділити час один одному.

Окремо варто сказати про роботу з негативним досвідом клієнтів і поліпшення клієнтського сервісу в цілому. Ми збираємо кейси, як наш неоціненний досвід, моделюємо і розбираємо кожну ситуацію окремо. Зрозуміло, ніхто не шукає винних, але висновки роблять усі, в тому числі і я. Після таких зустрічей у моєї команди підвищується рівень мотивації, ми з великим завзяттям хочемо робити дівчат щасливими і красивими як усередині, так і зовні.

Давайте поговоримо про натхнення і вигорання. Де ви черпаєте перше і як рятуєтеся від другого?

Я як звичайна дівчина теж буваю не в ресурсі: сезонна втома, багато роботи, маленька дитина, чоловік/ рідні, та й просто бажання похандрити. Це абсолютно нормально! Просто виділяю час і місце і дозволяю собі прожити це тимчасове вигоряння.

Перемикає мене в ресурсний стан «знову працювати» відпочинок, як би банально це не звучало. На час забуваю про роботу і про те, що я власниця медичного центру, і перетворююся на:

  • туристку;
  • маму на прогулянці з дитиною;
  • студентку, яка вивчає нові стратегії бізнесу;
  • дівчину, яка читає в парку книгу або дивиться тренінги.

Не буду унікальна, якщо скажу, що будь-якого підприємця найбільше надихають щасливі і задоволені клієнти! Надзвичайно, коли «сарафанне радіо» працює краще за будь-яку таргетовану рекламу. Заради цього всього я і працюю, і готова вигоряти і відновлюватися багато разів.

Що для вас означає ідеальний медичний центр і як він втілюється в CPG Center?

Ідеалів не існує хоча б тому, що уявлення про абсолют у кожного різний. Але якщо ви вже запитали у мене, то я розповім свою суб’єктивну думку щодо цього. Ідеальний медичний центр у моєму розумінні – це міцний ланцюжок, все ланки якого чітко дотримуються своїх посадових інструкцій. Тільки алегорією зараз зможу описати медичний центр, в який хочуть повертатися клієнти і, безумовно, я сама.

Які плани ви будуєте на майбутній 2022 рік?

Через обставини, пов’язані з нестабільною ситуацією в світі, дуже складно будувати якісь плани на майбутнє. Але ми їх все-таки плануємо і прогнозуємо! Глобально я хочу створити мережу медичних центрів по Києву і, можливо, по Україні. Мені хочеться стати центром номер один з впровадження нових технологій в індустрії краси, коли ми випереджаємо і перевершуємо очікування наших клієнтів. Зрозуміло, я будую плани на розвиток своєї команди: в першу чергу, підтягуємо професійні навички, стежимо за трендами, вчимося у найкращих світових лікарів.

Пандемія показала, що найцінніше, що є у людини, – це здоров’я, і ​​ми як медичний центр зобов’язані робити на цьому акцент. Ми за здорову красу і любов до свого тіла без перегинів. Мені хочеться, щоб 2022 року ми подвоїли кількість наших задоволених і щасливих клієнтів, і я зроблю все, що від мене залежить. Обіцяю!

 Красивое дело: Татьяна Левенец, основательница CPG Center

Чому читачам Beauty HUB варто звернути увагу на CPG Center?

Після відповідей на всі попередні питання мені й додати нема чого. (Сміється) Якщо серйозно, то на початку інтерв’ю я сказала, що медичний центр – це моя дитина, моє дітище, за яке я несу відповідальність. Мені не соромно і не страшно перед будь-яким нашим клієнтом. Ми завжди відкриті до діалогу: я і Наталія (головлікар) завжди на виду – це вже багато про що говорить. У нас високий показник постійних клієнтів: до нас їдуть з будь-якої точки міста / передмістя, навіть з-за кордону – нас полюбили американці! (А з нашими пробками – це серйозний показник довіри.)

Для читачів Beauty HUB буде цікаво дізнатися, що ваша головна редакторка два рази на рік проходить в наш медичний центр на процедуру ботулінотерапії (проводить ін’єкції головлікар). Хіба це не показник якості та надійності для вас? Одним словом, ми вас уже любимо і чекаємо у себе на прийом!

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також