Кріссі Тейген визнано найкрасивішою жінкою за версією журналу People

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові 2021

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Кріссі Тейген визнано найкрасивішою жінкою за версією журналу People

Американську модель, телеведучу й письменницю Кріссі Тейген журнал People оголосив найкрасивішою жінкою світу. З цього приводу модель дала відверте інтерв’ю виданню і прикрасила його обкладинку.

Кріссі Тейген підкорила серця американців та людей усього світу своєю відвертістю, почуттям гумору і сміливими викликами проти стереотипів. Навіть під час успішної кар’єри моделі жінка ніколи не намагалася показувати лише найкращі сторони своєї зовнішності. Кріссі вважає, що її тіло — як і кожного з нас — просто мусить мати на собі відбитки пережитого досвіду та досягнень. Приховувати їх означає відмовлятися від справжньої себе. Такий підхід дуже імпонує сучасним тенденціям зі сприйняття краси. Власне тому журнал People визнав Кріссі Тейген найкрасивішою жінкою світу.

На честь свого нового титулу Кріс дала інтерв’ю журналу People і прикрасила обкладинку видання разом зі своїми двома дітьми. 35-річна зірка зізналася, що найбільшим джерелом натхнення для неї є чоловік, співак Джон Ледженд і їхні спільні малюки Луна й Майлз.

«Я відкрита, вільна душа і я хочу, щоб мої діти були такими ж. Для нас доброта — це дуже важливо. Ми виховуємо наших дітей дуже теплими та доброзичливими. Ми також хочемо, щоб вони росли творчими, енергійними та допитливими», — поділилася Кріссі Тайген.

Кріссі Тейген визнано найкрасивішою жінкою за версією журналу People

«Моя мама жодного разу не говорила мені, що я не повинна чогось робити. Вона просто дозволяла мені це зробити — і я здобувала для себе новий досвід! Така модель допомагає дітям зрозуміти, що саме їм до вподоби. Правду кажучи, ми з Джоном підтримуємо для себе таку ж філософію й завжди готові пробувати щось нове разом», — розповідає Кріссі.

Кріс розповыла, що до початку й під час своєї модельної кар’єри вона дуже ретельно стежила за тим, скільки калорій споживає, дотримувалася суворих дієт і не дозволяла собі зайвого. Проте зізнається, що зараз відійшла від суворості й чіткості, а натомість дозволяє собі складати плани більш розслаблено.

Кріссі Тейген визнано найкрасивішою жінкою за версією журналу People

«Я покладаюся на власні відчуття. Якщо я думаю, що певна річ зробить мене щасливою і змусить почуватися добре, тоді я присвячую себе їй. Я витратила занадто багато часу на планування суворих тренувань і зациклювання на тому, скільки калорій я спалюю. Тепер я точно знаю, що, граючись з дітьми, відвідуючи аквапарк або басейн, можна досягти таких самих результатів. Однак із насолодою», — каже Кріссі.

Торік Кріссі з чоловіком пережили сильне потрясіння — вони втратили дитину. Модель зізналася, що цей досвід показав, наскільки її тіло може бути міцним як фізично, так і психологічно. Після цього Кріссі переосмислила питання краси, у тому числі і фізичної, а також стосунки з чоловіком.

«Минулого року ми пережили історію, про яку ніколи не замислювалися. Однак ми з Джоном пройшли це й  у результаті почали віддавати одне одному ще більше любові, ніж коли-небудь», — ділиться Кріссі.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от People Magazine (@people)

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!