Магнітні бурі в листопаді 2021 року: коли чекати і що планувати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Магнитные бури в ноябре 2021: когда ждать и планировать

Коли будуть магнітні бурі у листопаді 2021 і як вберегтися від їхнього негативного впливу? Всю інформацію традиційно підготувала редакція Beauty HUB.

Магнітні бурі стандартна реакція поля Землі на сонячну активність. До коливань на Сонці чутливі приблизно 10 відсотків людей на планеті. Однак навіть у того, хто начебто не вважає себе метеочутливими, під час магнітних бур може погіршуватися якість сну або знижуватися продуктивність. Саме тому фіксувати в календарі дати сонячної активності важливо кожному. 

Вплив магнітних бур у листопаді можна буде відчути вже на другому тижні місяця, саме тоді прогнозується перше коливання геомагнітного поля Землі. Іще декілька геомагнітних спалахів відбудеться всередині місяця.

Детальнішу інформацію про те, коли саме чекати магнітні бурі у листопаді, а також що планувати на періоди геомагнітної активності, читайте нижче.

Коли чекати магнітні бурі у листопаді 2021 року

Магнітна буря 11 листопада 2021 року. На другий четвер місяця прогнозується незначне геомагнітне коливання. Воно не завдасть особливого дискомфорту людям з гарним здоров’ям і міцним імунітетом, але може вплинути на тих, хто страждає від хронічних хвороб.

Магнітна буря 15 листопада 2021 року. Екватор листопада може запам’ятатися вам неідеальним самопочуттям, безсонням та швидшою втомлюваністю. Все через те, що цього дня планується незначна магнітна буря. 

Магнітна буря 18 листопада 2021 року. Через три дні після однієї магнітної бурі прогнозується наступна. Попри те, що обидва спалахи на Сонці будуть незначними, у період між ними важливо берегти своє здоров’я та емоційний стан, адже розхитане магнітне поле може мати значний вплив на людей.

Як пережити магнітні бурі у листопаді 2021 року

Для того, аби пережити магнітні бурі в листопаді без негативних наслідків, важливо обмежити споживання шкідливої їжі. Памятайте про те, що наш емоційний стан, рівень працездатності та енергійність сильно залежать від того, що ми вживаємо. Відтак жирні, копчені продукти та солодощі можуть завдати сильну шкоду під впливом геомагнітних спалахів. Також важливо не перевантажувати себе негативом. Уникайте невтішних новин по телевізору, драматичних історій у соцмережах, а також спілкування з неприємними вам людьми. Конфлікти також слід відкласти, адже вони можуть негативно вплинути на стан здоров’я.

У період магнітних бур важливо особливо піклуватися про своє здоров’я. Перші приморозки та холодні вітри важливо зустріти з теплим одягом. Так ви маєте шанси вберегтися від застуди та ГРВІ.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також