Максим Леонов про танці, славу, особисті захоплення й цілі на 2022 рік

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Максим Леонов

Максим Леонов – один із найвідоміших танцюристів України й торішній переможець «Танців із зірками» разом із партнеркою Сантою Дімопулос. В ексклюзивному інтерв’ю для Beauty HUB він розповів, які особисті та професійні цілі ставить перед собою на наступний рік, як ставиться до слави, чим надихається й захоплюється у вільний від танців час.

Максиме, розкажіть, які професійні та, можливо, особисті цілі ставите перед собою на 2022 рік?

Особиста мета – це, звичайно, діти в сім’ї. Професійні – показати всім, що танець доступний абсолютно кожній людині незалежно від її статусу, стану психічного й фізичного здоров’я.

Максим Леонов

Ви займаєтесь танцями з дитинства. Як вважаєте, що допомогло вам як танцюристу досягти того високого рівня, на якому ви зараз перебуваєте? І чи не спадало на думку змінити професію або спробувати себе в чомусь новому?

Чесно кажучи, дуже багато разів ловив себе на думці про те, що, можливо, танці – це зовсім не моє. Можливо, це одна із стадій розвитку та досягнення високого рівня професіоналізму. Все, що мені допомогло досягти того етапу, на якому я зараз перебуваю, – це наполегливість і віра в мене насамперед близьких і рідних людей.

Ви – багаторазовий учасник «Танці із зірками», а торік і його переможець. Чи плануєте й надалі брати участь у шоу?

Моя участь у шоу залежить від багатьох факторів. Загадувати наперед – найбезглуздіша витрата ресурсу. Тому час покаже.

Максим Леонов

Поява на екранах мільйонів глядачів, безсумнівно, зробила вас одним із найвідоміших і найпопулярніших танцюристів країни. Як почуваєтеся в променях софітів?

Софіти – дуже оманлива штука. На сцені вони сліплять так, що неможливо побачити людей у ​​залі. Важливо, йдучи зі сцени, не залишитися в цьому засліпленому стані, а пам’ятати, що ми всі люди і після гри ферзь і пішак кладуться в одну коробку.

Для підтримки такої прекрасної фізичної форми, як у вас, чи потрібні ще якісь активності, крім танців?

Для підтримки форми її необхідно підтримувати (сміється). Звичайно, одними танцями в такому разі не обійтися. Тренування з вагою у тренажерному залі та якісне харчування – невіддільна частина життя.

Максим Леонов

Чим любите займатися у вільний час?

У вільний час люблю розмірковувати й аналізувати. Дуже допомагає знайти і відбудувати себе.

У вас у профілі написано Music inspired. Якою музикою надихаєтесь зараз?

Улюблена музика та, що надихає, тому конкретного стилю, який я слухаю, немає. Подобається все – від року до класичної музики, від попси до глибокої прози.

Максим Леонов

Де б хотіли побувати 2022 року? Куди поїхати?

Поїздки – дуже цікава штука, оскільки вони розширюють свідомість. Я люблю старі міста з історією або дику природу, чим божевільні міста.

Чи маєте ви улюблені місця в Україні? Куди б хотіли повернутися?

Зараз дуже хочу повернутися на мить до рідного міста Запоріжжя.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також