Місячне затемнення в листопаді 2020: як пережити та що планувати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Лунное затмение в ноябре 2020: как пережить и планировать

Місячні затемнення − додатковий астрономічний бонус до повного Місяця, що, безумовно, впливають на процеси життєдіяльності на Земній кулі й біоритми людей. Дата місячного затемнення та можливий вплив на нас підготувала редакція Beauty HUB.

Місячне затемнення відбувається тоді, коли Сонце, Земля й Місяць виявляються на одній умовній лінії в космічному просторі. Таке трапляється раз на кілька місяців у період повного місяця. Тому в 2020 році Місяць потрапляв у затемнення вже тричі, й четверте, останнє, місячне затемнення прогнозується на 30 листопада. Астрономічне явище пройде під знаком Близнюків і відкриє також останній у цьому році коридор затемнень, що буде тривати до 14 грудня.

Як місячне затемнення впливає на нас

На думку астрологів, день місячного затемнення, а також недовгий період після події може бути досить складним для нашого емоційного здоров’я. У багатьох людей простежуються різкі перепади настрою, необґрунтована агресія або дратівливість. Людей креативних професій може спіткати творча криза або пасивність до роботи.

Доведено, що місячні затемнення сильно впливають не тільки на психоемоційний стан, але й на фізичне здоров’я людини. Зокрема, медики стверджують, що в ці періоди більше людей госпіталізують із ускладненнями або загостреннями хронічних хвороб. Особливо складними місячні затемнення, як і всі інші астрологічні катаклізми, бувають для гіпертоніків: через розрідження або надлишкове згущення крові в організмі вони можуть скаржитися на погане самопочуття та скачки тиску.

Не варто думати, що місячні затемнення − це суцільний негатив. На думку астрологів, періоди паралельного розташування Місяця, Сонця та Землі добре впливають на людську інтуїцію. Власне, тому в ці періоди варто й навіть потрібно прислухатися до свого внутрішнього «я».

Місячне затемнення в листопаді 2020: як пережити та що планувати

Як підготуватися до місячного затемнення

Затемнення Місяця в езотеричному сенсі символізує завершення певного циклу життя, а коридор затемнень − період кардинальних змін та оновлення. Тому астрологи радять ретельно підготуватися до дати місячного затемнення як фізично, так і психологічно. Зокрема, дуже важливо навести порядок у своєму домі й позбутися усіх непотрібних речей, особливо тих, які нагадують неприємні минулі події. Також важливо закрити всі гештальти й завершити незакінчені справи: віддати борги, виконати обіцянки й закрити дедлайни в роботі. Важливо також напередодні місячного затемнення позбутися шкідливих звичок і залежностей. Якщо ви давно подумуєте про завершення токсичних відносин − саме час зробити це й забути про них.

Для того, щоб не страждати від поганого самопочуття в день місячного затемнення, за кілька днів до нього зменшуйте темп і приділяйте більше часу турботі про себе: відмінним рішенням буде сходити до СПА, прийняти ванну з травами вдома, або записатися на йогу.

Астрологи люблять жартувати, що прислів’я «тихіше їдеш − далі будеш» написане, власне, про час місячних затемнень. Тому найкраща підготовка до цього періоду полягає в позбавленні від квапливості та всього зайвого.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також