Місячний календар: сприятливі дні для стрижки у березні 2024 року

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Збережіть місячний календар стрижок на березень 2024 року, щоб знати, коли візит до перукаря, колориста або просто процедура живлення волосся принесуть найбільшу користь. Дізнайтеся, чому в деякі дні першого весняного місяця 2024 року категорично не можна проводити жодні маніпуляції зі своєю шевелюрою.

Фази Місяця у березні 2024 року

 • Спадаючий Місяць – з 1 по 9 березня 2024 року, з 26 по 31 березня 2024 року.
 • Молодик – 10 березня 2024 року.
 • Зростаючий Місяць – з 11 по 24 березня 2024 року.
 • Повня – 25 березня 2024 року.

1 березня 2024 року – п’ятниця – 21 місячний день

Місяць у Скорпіоні, спадаючий Місяць

Скорпіон – вкрай нестабільний знак для волосся, стрижка підійде для слабких, тьмяних і тонких, зробивши його жорсткішим і густішим. А ось стрижка в 21-й місячний день допоможе позбутися проблем зі здоров’ям. Щоб привернути до себе правильних і, в першу чергу, потрібних людей, варто пофарбувати волосся у світлий тон.

2 березня 2024 року – субота – 22 місячний день

Місяць у Скорпіоні, спадаючий Місяць

Нейтральний день для стрижки, вона підвищить значущість в оточенні, до того ж зможете поправити своє здоров’я, зокрема дихальну систему. Але не можна стригтися дуже сильно, а ось для покращення загального добробуту варто пофарбувати волосся в природний колір. Намагайтеся розчісуватися якнайчастіше.

3 березня 2024 року – неділя – 23 місячний день

Місяць у Стрільці, спадаючий Місяць

Несприятливий для стрижки день, вона може стати причиною різних негараздів та неприємностей. Забарвлення волосся за допомогою натуральних компонентів або завивку варто довірити комусь із своїх близьких – це додасть позитивного настрою.

4 березня 2024 року – понеділок – 24 місячний день

Місяць у Стрільці, спадаючий Місяць

Саме сьогодні нова стрижка обдарує величезною кількістю енергії. Стрижіть волосся, якщо хочете зберегти нову зачіску надовго. Стрілець – вкрай нестабільний знак для волосся, воно відросте хоч і швидко, але стає неслухняним, укладання швидко розпадеться, а колір після фарбування потьмяніє.

5 березня 2024 року – вівторок – 25 місячний день

Місяць у Козерозі, спадаючий Місяць

Стрижка сьогодні може негативно вплинути на ваш психічний стан. Пофарбувавши волосся сьогодні можете вплутатися в небажаний конфлікт, справити цим негативне враження на оточуючих. Щоб захистити себе від негативу ззовні, варто по можливості провести день у головному уборі.

6 березня 2024 року – середа – 26 місячний день

Місяць у Козерозі, спадаючий Місяць

Загальний вплив Місяця у Козерозі на стан волосся позитивний. Стрижка надасть сил та здоров’я волоссю. Після неї воно буде менше сіктися, стане густішим і міцнішим, випадання значно скоротиться. А ось стрижка в 25-й місячний день несприятлива, оскільки можете опинитися у владі смутку та депресії.

7 березня 2024 року – четвер – 27 місячний день

Місяць у Водолії, спадаючий Місяць

Ідеальний день для стрижки волосся. Стригтися сьогодні – означає збільшити свою харизму та чарівність, що допоможе стати успішнішою серед навколишніх, підвищить популярність. Кардинальна зміна кольору волосся дозволить запастися енергією здоров’я та грошового добробуту. Красива зачіска збільшить приплив позитивної енергії.

8 березня 2024 року – п’ятниця – 28 місячний день

Місяць у Водолії, спадаючий Місяць

Вплив Водолія на якість волосся непомітний. Сьогодні гарний день для експериментальних та екстравагантних стрижок й укладок. Але, оскільки це передостанній день перед молодиком, стрижку все ж таки краще відкласти. Деякі астрологи навіть вважають, що зміна зачіски 8 березня 2024 може бути небезпечною для життя.

9 березня 2024 року – субота – 29 місячний день

Місяць у Рибах, спадаючий Місяць

Стрижка сьогодні дозволить вам внутрішньо ствердитися, стати впевненішою. Коротка зачіска підійде людям, які планують кардинально змінити життєві підвалини. А ось фарбування може спровокувати як грошові проблеми, так і щодо спілкування.

10 березня 2024 року – неділя – 30-1 місячний день

Молодий місяць у Рибах, зростаючий Місяць

Негативний день для стрижки, адже останній день місяця готує нас до нового енергетичного обміну з космосом. Стрижка в Рибах негативно позначиться насамперед на шкірі голови – може з’явитися лупа.

11 березня 2024 року – понеділок – 2 місячний день

Місяць в Овні, зростаючий Місяць

Сприятливий для стрижки день. Стрижка у фазу зростаючого Місяця не лише прискорить зростання волосся, але і налагодить потік енергії здоров’я. Сьогодні можна експериментувати з формою, кольором та довжиною волосся – це принесе нові сили, натхнення, ви почнете генерувати нові ідеї, відкриється бажання працювати й заробляти.

12 березня 2024 року – вівторок – 3 місячний день

Місяць в Овні, зростаючий Місяць

Стрижка забезпечить приплив матеріальної енергії. Іншими словами, хочете перебільшити своє матеріальне становище? Час змінити довжину волосся! Водночас астрологи вважають становище місяця в Овні несприятливим, адже волосся може почати випадати, кінчики почнуть сіктися.

13 березня 2024 року – середа – 4 місячний день

Місяць у Тельці, зростаючий Місяць

Стрижка – не найкраще рішення цього дня. Задумані цілі та справи можуть зірватися. Фарбування волосся у природний відтінок, рослинними барвниками дозволить зберегти стабільність у роботі й фінансах. Не варто експериментувати з новими зачісками, укладіть волосся якомога простіше та зручніше – це дозволить вам набратися сил та енергії.

14 березня 2024 року – четвер – 5 місячний день

Місяць у Тельці, зростаючий Місяць

Чудовий день для стрижки. Можна сміливо міняти довжину волосся, фарбуватися та робити оздоровчі процедури. Астрологи стверджують, що в положенні Місяця в Тельці волосся зміцниться, а також прискориться його зростання. Нова зачіска подарує натхнення, додасть творчих сил та енергії.

15 березня 2024 року – п’ятниця – 6 місячний день

Місяць у Близнюках, зростаючий Місяць

Стрижка сьогодні дозволить позбутися хвороб, також залучить гроші. Фарбувати волосся не варто – можна спровокувати розлад у сім’ї чи колективі. Варто вибрати строгу класичну зачіску, статичну, невисоку – це дозволить залучити енергію.

16 березня 2024 року – субота – 7 місячний день

Місяць у Близнюках, зростаючий Місяць

Дуже добрий день для стрижки, вона позитивно вплине на стан волосся. Стрижка сьогодні означає загострення інтуїції, а ось фарбування нагородить сексуальністю, і ви відчуєте впевненість у собі. Загалом вплив на волосся Місяця у Близнюках нейтральний, єдине – локони можуть стати неслухняними.

17 березня 2024 року – неділя – 8 місячний день

Місяць у Раку, зростаючий Місяць

Взагалі будь-яка кардинальна дія на волосся сьогодні несприятлива. Щоб не залучати до себе негатив чи нещастя, не варто стригтися цього дня. Забарвлення волосся також не бажане –ви можете поставити під удар свою гідність.

18 березня 2024 року – понеділок – 9 місячний день

Місяць у Раку, зростаючий Місяць

Стрижка сьогодні – відмінне підстрахування від хвороб та незручностей. Зміна зачіски у зростаючий Місяць позитивно позначиться на зростанні локонів. Забарвлення волосся в природні відтінки допоможе здолати  негативні емоції.

19 березня 2024 року – вівторок – 9-10 місячний день

Місяць у Раку, зростаючий Місяць

Вплив Рака дуже негативний – волосся стане неслухняним, практично всі маніпуляції з метою його укладання волосся і надання потрібної форми виявляться невдалими. Стрижка сьогодні може негативно вплинути на здоров’я. Розчісуйте волосся якнайчастіше – це покращить ваш зв’язок з космосом.

20 березня 2024 року – середа – 10-11 місячний день

Місяць у Леві, зростаючий Місяць

Стрижка сьогодні дозволить зберегти здоров’я та вберегтися від негативної енергетики образ, також зможете впоратися з великою кількістю інформації. Фарбування волосся рослинними барвниками полегшить вирішення питань бізнесу та роботи. Вдало пройдуть практично всі процедури з волоссям – стрижка, укладання, фарбування, тонування, знебарвлення.

21 березня 2024 року – четвер – 11-12 місячний день

Місяць у Леві, зростаючий Місяць

Хороший день для стрижки, волосся стане густішим і почне рости швидше. Завітайте сьогодні до перукаря, якщо хочете позбутися невдач і залучити позитивну енергію.

22 березня 2024 року – п’ятниця – 12-13 місячний день

Місяць у Діві, зростаючий Місяць

Нейтральний день для зачіски. Стрижка волосся сьогодні принесе матеріальний добробут. Забарвлення натуральними барвниками також приверне грошову енергію. Стригтися, фарбуватися та проводити інші маніпуляції з волоссям у положенні Місяця в Діві дуже позитивне, вважають астрологи.

23 березня 2024 року – субота – 13-14 місячний день

Місяць у Діві, зростаючий Місяць

День підходить для зміни зачіски. Стрижка волосся на 13-й місячний день дозволить покращити здоров’я, інтуїція буде на висоті, дозволивши вирішити фінансові питання. А ось фарбування волосся сьогодні вкрай небажане. До зачіски потрібно поставитися дуже відповідально, не варто довіряти її чужій людині.

24 березня 2024 року – неділя – 14-15 місячний день

Місяць у Діві, зростаючий Місяць

Стрижка волосся в 14-й місячний день може негативно позначитися на душевному спокої, призвести до депресії та страху. Перемозі у справах може сприяти незначна зміна кольору волосся. Зачіска має бути якомога природнішою. Сьогоднішній день – період активних дій і реалізації задуманих планів.

25 березня 2024 року – понеділок – 15-16 місячний день

Повня у Терезах

Стригтися в повний Місяць не варто, інакше чекають неприємності зі здоров’ям Стрижку варто відкласти – вона може негативно позначитися на стані волосся та його зовнішньому вигляді, локони можуть почати випадати, а кінчики – сіктися.

26 березня 2024 року – вівторок – 16 місячний день

Місяць у Терезах, спадаючий Місяць

Ще один негативний для стрижки день, варто відмовитися від неї для збереження власного здоров’я. Для досягнення внутрішньої гармонії та спокою можна пофарбувати волосся у темний тон натуральними рослинними барвниками.

27 березня 2024 року – середа – 17 місячний день

Місяць у Скорпіоні, спадаючий Місяць

Якщо незабаром плануєте кардинальні зміни в житті, то стрижка допоможе здійснити задумане, інакше від зміни іміджу варто відмовитись. Для покращення взаєморозуміння з навколишніми варто пофарбувати волосся у світлий або рудий колір натуральними барвниками.

28 березня 2024 року – четвер – 18 місячний день

Місяць у Скорпіоні, спадаючий Місяць

Стрижка допоможе посилити харизму, додасть сил та здоров’я. Сьогодні Місяць зменшується, і якщо ви хочете зберегти зачіску довше, варто підстригтися. Фарбуватися краще в колір, який у вас був у найуспішніший період життя, який ви хотіли б повернути. У зачісці варто наголосити на чубчику – це приверне енергію вітру.

29 березня 2024 року – п’ятниця – 19 місячний день

Місяць у Скорпіоні, спадаючий Місяць

Стрижка в 19-й місячний день несприятлива, вона може призвести до проблем зі здоров’ям. Якщо ви потребуєте нових ділових контактів і партнерів, то сьогодні варто фарбувати волосся рослинними барвниками. Зачіска не має бути складною, до того ж краще частіше розчісувати волосся – це додасть енергії та сил.

30 березня 2024 року – субота – 20 місячний день

Місяць у Стрільці, спадаючий Місяць

Стрижка сьогодні допоможе покращити емоційний фон і настрій. Щоб не зіпсувати собі позитивного настрою, фарбування волосся варто відкласти. Намагайтеся розчісувати локони у напрямку сторін світла – це додасть вам енергії природи, її силу.

31 березня 2024 року – неділя – 21 місячний день

Місяць у Стрільці, спадаючий Місяць

Сприятливий день для стрижки. Сьогодні, активізується творчий потенціал, всі раптові ідеї зможуть одразу здійсниться. Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу – він підкаже вам шлях до гармонії та любові. А ось астрологи не радять міняти зачіску, коли Місяць перебуває в знаку Стрільця – волосся хоч і швидко відростатиме, але буде неслухняним.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також