Місячний календар: сприятливі дні для стрижки у червні 2024 року

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Астрологи вважають, що кожна сучасна жінка, плануючи будь-які маніпуляції зі своєю зовнішністю, має дотримуватися місячного календаря. Так, у деякі фази Місяця не можна стригти й фарбувати волосся, в інші, навпаки, це дуже сприятливо. Підкажемо, в які фази Місяця у перший місяць літа найкраще відвідати перукаря, колориста чи трихолога. Зверніть особливу увагу на місячний календар стрижок на червень 2024 року.

Фази Місяця у червні 2024 року

 • Спадаючий Місяць – з 1 по 5 червня 2024 року, з 23 по 30 червня 2024 року.
 • Молодик – 6 червня 2024 року.
 • Зростаючий Місяць – з 7 по 21 червня 2024 року.
 • Повня – 22 червня 2024 року.

1 червня 2024 року – субота – 24 місячний день

Місяць в Овні, спадаючий Місяць

Хороший день для стрижки, вона може зберегтися надовго, наділить великою кількістю енергії. Якщо ви перебуваєте в пошуку нової роботи або хочете справити враження на керівника, варто пофарбувати волосся у темний відтінок.

2 червня 2024 року – неділя – 25 місячний день

Місяць в Овні, спадаючий Місяць

Несприятливий для стрижки день, волосся може стати ламким, слабким і сухим, почати випадати. Стрижка сьогодні також може негативно вплинути на ваш психічний стан. День вимагає виважених та обдуманих рішень, не варто вирішувати важливі питання. Постарайтеся провести день у релаксації, припиніть висувати до себе завищені вимоги.

3 червня 2024 року – понеділок – 26 місячний день

Місяць у Тельці, спадаючий Місяць

Чудовий день для стрижки. Загальний стан волосся під впливом Тельця значно покращиться. Зачіска, крім нових позитивних емоцій, додасть волоссю сил і енергії, його зовнішній вигляд кардинально зміниться на краще.

4 червня 2024 року – вівторок – 27 місячний день

Місяць у Тельці, спадаючий Місяць

Підходящий для стрижки день. Стригтися сьогодні – значить збільшити свою харизму та чарівність. Кардинальна зміна кольору волосся дозволить запастися енергією здоров’я та грошового добробуту. Можна робити доглядові процедури та фарбування локонів натуральними барвниками.

5 червня 2024 року – середа – 28 місячний день

Місяць у Тельці, Близнюках, спадаючий Місяць

Дуже поганий день для стрижки волосся. Деякі астрологи навіть вважають, що стрижка 5 червня 2024 року може бути небезпечною для життя. Зачіска сьогодні має бути простою та невигадливою – це дозволить залучити природну енергію.

6 червня 2024 року – четвер – 29-1 місячний день

Молодий місяць у Близнюках

У молодик не рекомендується стригти волосся, фарбування також може спровокувати грошові негаразди та проблеми зі спілкуванням. Енергії в молодик стає мало, а маніпуляції майстра можуть погіршити стан здоров’я.

7 червня 2024 року – п’ятниця – 2 місячний день

Місяць у Близнюках, Раку, зростаючий Місяць

Стрижка у фазу зростаючого Місяця не тільки прискорить зростання волосся, але і налагодить потік енергії здоров’я. Це дозволить оновити стан усіх органів вашого організму. Фарбувати волосся варто природними барвниками – саме такий тип забарвлення принесе енергію грошового прибутку. Загалом вплив на волосся Місяця у Близнюках нейтральний, єдине – локони можуть стати неслухняними.

8 червня 2024 року – субота – 3 місячний день

Місяць у Раку, зростаючий Місяць

Дуже вдалий для стрижки день. Стрижка забезпечить надходження матеріальної енергії. Інакше кажучи, якщо хочете покращити своє матеріальне становище, саме час змінити довжину волосся. Водночас астрологи вважають, що стрижка в Раку зробить волосся неслухняним, практично всі маніпуляції з метою укладання локонів і надання їм потрібної форми виявляться невдалими.

9 червня 2024 року – неділя – 4 місячний день

Місяць у Раку, зростаючий Місяць

Стрижка – не найкраще рішення цього дня. Задумані цілі та справи можуть зірватися. Фарбування волосся у природний відтінок, рослинними барвниками дозволить зберегти стабільність у роботі й фінансах. Не варто експериментувати з новими зачісками, укладайте волосся якомога простіше і зручніше – це дозволить набратися сил та енергії.

10 червня 2024 року – понеділок – 5 місячний день

Місяць у Леві, зростаючий Місяць

Нова стрижка подарує вам натхнення, додасть творчих сил та енергії. Фарбування волосся натуральними барвниками у світлий тон приверне ділові зв’язки. Обмін енергією з космосом цього дня працюватиме вкрай продуктивно. Завдяки цьому ви знайдете спільну мову зі своїми близькими.

11 червня 2024 року – вівторок – 6 місячний день

Місяць у Леві, зростаючий Місяць

Стрижка сьогодні позитивна, вона дозволить позбутися хвороб, також приверне гроші. Фарбувати волосся не варто – можна спровокувати розлад у сім’ї чи колективі. Краще вибрати строгу, класичну зачіску. Під впливом Лева локони стають густішими. Вдало пройдуть практично всі процедури з волоссям – стрижка, укладання, фарбування, тонування, знебарвлення.

12 червня 2024 року – середа – 7 місячний день

Місяць у Діві, зростаючий Місяць

Стрижка сьогодні означає загострення інтуїції. Фарбування волосся нагородить вас сексуальністю, відчуєте впевненість у собі. Варто зробити легку зачіску, що в’ється, саме локони дозволять вам отримати енергію природи. Сьогодні не варто піддаватися негативній енергії, робіть добро, і воно віддасться.

13 червня 2024 року – четвер – 8 місячний день

Місяць у Діві, зростаючий Місяць

Будь-який кардинальний вплив на волосся сьогодні несприятливий. Щоб не залучати до себе негатив чи нещастя, не варто сьогодні стригтися. Фарбування волосся також небажане – ви можете поставити під удар свою гідність. Загальний вплив Діви на стан волосся дуже позитивний. Волосся швидше росте, а укладання збереже форму довше. Завивка пройде вдало, довго триматиметься.

14 червня 2024 року – п’ятниця – 8-9 місячний день

Місяць у Діві, зростаючий Місяць

Сьогодні вам захочеться бути в центрі уваги, ділитися з навколишніми своїми ідеями та думками. Варто уважно стежити за власними бажаннями, щоб не зашкодити собі, надмірна активність може спровокувати негативні почуття до вас. У другій половині дня можете сміливо вирушати до перукаря та колориста.

15 червня 2024 року – субота – 9-10 місячний день

Місяць у Терезах, зростаючий Місяць

Стрижка сьогодні – чудова підстраховка від хвороб та незручностей, ви можете відчути зайву свободу, піддатися провокаціям та спокусам. Намагайтеся мислити позитивно й обмежити свої негативні емоції. Фарбування у природні відтінки допоможе впоратися із негативними емоціями.

16 червня 2024 року – неділя – 10-11 місячний день

Місяць у Терезах, зростаючий Місяць

Негативний день для стрижки. Сьогодні не варто сидіти на одному місці, тому що день наповнений енергією та рухом, спробуйте отримати максимум емоцій від усього, що ви робите. Стрижка у Терезах не змінить загальний стан вашого волосся. Після стрижки волосся починає швидше рости, але стає повітряним і неслухняним, також може почати витися і погано піддаватися укладці.

17 червня 2024 року – понеділок – 11-12 місячний день

Місяць у Скорпіоні, зростаючий Місяць

Стрижка сьогодні дозволить зберегти здоров’я й уберегти вас від негативної енергетики образ. Фарбування волосся рослинними барвниками полегшить вирішення питань бізнесу та роботи. Скорпіон – дуже нестабільний знак для волосся. Стрижка підійде для слабкого, тьмяного і тонкого волосся, вона зробить його жорсткішим і густішим.

18 червня 2024 року – вівторок – 12-13 місячний день

Місяць у Скорпіоні, зростаючий Місяць

Чудовий день для походу до майстра та роботи із зовнішністю. Стрижка вийде ідеальною, колір волосся потішить вас. Вдало пройдуть практично всі процедури з волоссям – стрижка, укладання, фарбування, тонування, знебарвлення. Сьогоднішня зачіска, незвичайна та яскрава, дозволить привернути до себе погляди протилежної статі та допоможе вирішити проблеми на особистому фронті.

19 червня 2024 року – середа – 13 місячний день

Місяць у Скорпіоні, зростаючий Місяць

Стрижка волосся на 13-й місячний день дозволить покращити здоров’я, інтуїція на висоті, легко вирішуються фінансові питання. А ось фарбування сьогодні вкрай небажане. До зачіски потрібно поставитися дуже відповідально, не варто довіряти її чужій людині.

20 червня 2024 року – четвер – 14 місячний день

Місяць у Стрільці, зростаючий Місяць

Стрижка волосся може негативно позначитися на душевному спокої, призвести до депресії та страху. Перемозі у справах може сприяти незначна зміна кольору волосся. Зачіска має бути якомога природнішою, бажано залишити проділ – це дозволить вам отримати енергію переродження й відновлення.

21 червня 2024 року – п’ятниця – 15 місячний день

Місяць у Стрільці, зростаючий Місяць

Неприємності щодо здоров’я сьогодні можуть бути спровоковані саме стрижкою цього дня. Щоб замаскуватися, стати «невидимим» для турбот і неприємностей, варто пофарбуватись у темний колір. Для налаштування на прийом позитивної й теплої енергії варто позбутися кучерів і віддати перевагу прямому витягнутому волоссю.

22 червня 2024 року – субота – 16 місячний день

Повня в Козерозі

Повний Місяць – негативний для стрижки день. Для збереження власного здоров’я сьогодні варто відмовитися від неї. Для досягнення внутрішньої гармонії та спокою можна пофарбувати волосся у темний тон натуральними рослинними барвниками.

23 червня 2024 року – неділя – 17 місячний день

Місяць у Козерозі, спадаючий Місяць

Хороший для стрижки день, особливо якщо незабаром плануєте кардинальні зміни у житті. Для збільшення своєї значущості серед колег і родичів, та й просто для покращення взаєморозуміння з навколишніми, варто пофарбувати волосся у світлий чи рудий колір натуральними барвниками. Загальний вплив Місяця у Козерога на стан волосся в цей період вкрай позитивний. Стрижка надасть сил та здоров’я волоссю.

24 червня 2024 року – понеділок – 18 місячний день

Місяць у Водолії, спадаючий Місяць

Нейтральний день для зачіски. Фарбуватися краще у колір, який у вас був у найуспішніший період життя, який ви хотіли б повернути. У зачісці варто наголосити на чубчику – це приверне енергію вітру. Вплив Водолія на якість волосся непомітний. Сьогодні гарний день для експериментальних та екстравагантних стрижок й укладок.

25 червня 2024 року – вівторок – 19 місячний день

Місяць у Водолії, спадаючий Місяць

Стрижка в 19 місячний день несприятлива, день вважається сатанинським, може призвести до проблем зі здоров’ям. Якщо ви потребуєте нових ділових контактів і партнерів, то сьогодні варто фарбувати волосся рослинними барвниками. Зачіска сьогодні не повинна бути складною, краще частіше розчісувати волосся, це додасть вам енергію та сил.

26 червня 2024 року – середа – 20 місячний день

Місяць у Рибах, спадаючий Місяць

Хочете покращити емоційний фон і настрій – нова стрижка дуже доречна. Щоб не зіпсувати собі позитивний настрій, фарбування волосся варто відкласти. Сьогоднішній день може принести нові мрії та надії при правильному розпорядженні енергії космосу. Намагайтеся провести день у самоаналізі, за читанням духовних книг, медитації.

27 червня 2024 року – четвер – 21 місячний день

Місяць у Рибах, спадаючий Місяць

Підходящий для стрижки день. Сьогодні активізується творчий потенціал, всі раптові ідеї зможуть одразу здійсниться. Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу – сьогодні він підкаже шлях до гармонії та любові. На думку астрологів, впливу Риб насамперед зазнає шкіра голови. Через стрижку та миття голови може з’явитися лупа.

28 червня 2024 року – п’ятниця – 22 місячний день

Місяць у Рибах, Овні, спадаючий Місяць

Нова стрижка дозволить підвищити вашу значущість в оточенні та виправити своє здоров’я, зокрема дихальну систему. Але не варто стригтися занадто сильно, оскільки у спадаючий Місяць волосся росте повільніше. Для покращення загального добробуту варто пофарбувати волосся у природний колір. Сьогоднішній день буде дуже продуктивним у людей творчих професій.

29 червня 2024 року – субота – 23 місячний день

Місяць в Овні, спадаючий Місяць

Гарний день для стрижки, ви зможете випробувати спрагу пригод та подорожей. Якщо немає можливості вирушити в подорож зараз, то просто помрійте, пофантазуйте, як і куди б хотіли вирушити. У цей період будуть згенеровані як відмінні та креативні ідеї, так і не найуспішніші, тому варто уважно поставитися до ідей, які ви захочете реалізувати.

30 червня 2024 року – неділя – 24 місячний день

Місяць в Овні, Тельці, спадаючий Місяць

Сьогодні ви можете зануритися в смуток і тугу, вдатися до сумнівів і духовного дисбалансу, почуватиметеся самотнім, можуть з’явитися необґрунтовані страхи та відчуття розпачу. Проведіть день на самоті, постарайтеся знайти внутрішню гармонію та спокій. Не думайте сьогодні про стрижку й інші маніпуляції з волоссям.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також