Місячний календар: сприятливі дні для стрижки у січні 2024 року

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Місячний календар стрижок на січень 2024 слід зберегти для того, щоб знати, коли візит до перукаря, колориста або просто процедура живлення волосся принесуть найбільшу користь.

Першого дня ж нового року як ніколи хочеться щось змінити, у тому числі у своєму образі. Водночас змінювати образ, рівняти кінчики або проводити маніпуляції для підтримки улюбленої зачіски все це необхідно робити в правильний час. Місячний календар стрижок підкаже, коли сприятливі дні для стрижки або інших процедур підтримки краси вашої шевелюри в січні 2024 року. Місячний календар допоможе вибрати відповідний день для стрижки волосся відповідно до фаз Місяця.

Фази Місяця у січні 2024 року

 • Спадаючий Місяць – з 1 по 10 січня 2024 року, з 26 по 31 січня 2024 року.
 • Молодик 11 січня 2024 року.
 • Зростаючий Місяць – з 12 по 24 січня 2024 року.
 • Повня – 25 січня 2024 року.

1 січня 2024 року – понеділок – 20-21 місячний день

Місяць у Діві, спадаючий Місяць

Перший день нового року – сприятливий для стрижки. Вона надовго збереже свою форму і дозволить волоссю набратися енергії та сил, воно виглядатиме краще, кінчики довше не будуть сіктися. Також вдало пройдуть оздоровчі процедури – волосся зміцниться, покращиться його структура, ріст прискориться.

2 січня 2024 року – вівторок – 21-22 місячний день

Місяць у Діві, спадаючий Місяць

Сприятливий для стрижки день. Загальний вплив Діви на стан волосся дуже позитивний воно буде швидше рости, а укладання збереже форму довше. Стрижка сьогодні допоможе позбутися проблем зі здоров’ям, а щоб привернути до себе потрібних людей, варто пофарбувати його у світлий тон.

3 січня 2024 року – середа – 22 місячний день

Місяць у Терезах, спадаючий Місяць

Нова стрижка дозволить підвищити вашу значущість в оточенні та поправити своє здоров’я. Але не варто стригтися занадто коротко, оскільки у спадаючий Місяць волосся росте повільніше. Для покращення загального добробуту варто пофарбувати пасма у природний колір.

4 січня 2024 року – четвер – 23 місячний день

Місяць у Терезах, спадаючий Місяць

Стрижка у Терезах не змінить загального стану вашого волосся. Після неї воно починає швидше рости, але стає пухнастим і неслухняним, також може почати витися і погано піддаватися укладанню. Оздоровчі процедури для волосся принесуть більше користі.

5 січня 2024 року – п’ятниця – 24 місячний день

Місяць у Терезах, спадаючий Місяць

Нейтральний день для стрижки, але вона може надати вам величезну кількість енергії. Стрижіть волосся, якщо хочете зберегти нову зачіску надовго. Якщо ви перебуваєте в пошуку нової роботи або хочете справити враження на керівника, варто пофарбувати волосся натуральними барвниками у темний відтінок.

6 січня 2024 року – субота – 25 місячний день

Місяць у Скорпіоні, спадаючий Місяць

Стрижка сьогодні може негативно вплинути на ваш психічний стан. Скорпіон – дуже нестабільний знак для волосся. Стрижка підійде для слабких, тьмяних і тонких пасм, вона зробить їх жорсткішими і густішими. Пофарбувавши волосся сьогодні, ви можете вплутатися в небажаний конфлікт, справити тим самим негативне враження на навколишніх і зіпсувати своє становище у суспільстві.

7 січня 2024 року – неділя – 26 місячний день

Місяць у Скорпіоні, спадаючий Місяць

Негативний для стрижки день – стан волосся погіршиться, а рост сповільниться. Візит до парикмахера сьогодні може негативно позначитися на вашому психічному стані – можна опинитися у владі смутку й депресії.

8 січня 2024 року – понеділок – 26 місячний день

Місяць у Стрільці, спадаючий Місяць

Нейтральний день для стрижки. Астрологи рекомендують запланувати стрижку, якщо ви хочете збільшити свою харизму й чарівність. Кардинальна зміна кольору волосся дозволить запастися енергією здоров’я та грошового добробуту. Красива і лаконічна зачіска збільшить приплив позитивної енергії.

9 січня 2024 року – вівторок – 28 місячний день

Місяць у Стрільці, спадаючий Місяць

Не варто стригтися цього дня, якщо не хочете проблем зі здоров’ям. Деякі астрологи навіть вважають, що стрижка 9 січня 2024 може бути небезпечною для життя. Якщо ви хочете зберегти нову зачіску надовго, краще не стригтися, коли Місяць перебуває у знаку Стрільця. Волосся після цього дуже швидко відросте і буде неслухняним.

10 січня 2024 року – середа – 29 місячний день

Місяць у Козерозі, спадна Місяць

Стрижка сьогодні дозволить вам внутрішньо утвердитися, стати впевненішим. Коротка зачіска пасуватиме людям, які планують кардинально змінити життєві основи. А ось фарбування може спровокувати як грошові проблеми, так і зі спілкуванням.

11 січня 2024 року – четвер – 30-1 місячний день

Молодик у Козерозі, спадаючий Місяць

Вдалий для стрижки день. Зміна зачіски в останній день місячної доби і першу добу нового місячного місяця готує нас до нового енергетичного обміну з космосом, надає сил для подальшої роботи. Фарбування, навпаки, завдасть масу незручностей і навіть може відволікти від важливіших справ.

12 січня 2024 року – п’ятниця – 1-2 місячний день

Місяць у Водолії, зростаючий Місяць

Стрижка у фазу зростаючого Місяця не тільки прискорить ріст волосся, але і налагодить потік енергії здоров’я. Це дозволить вам оновити стан усіх органів організму. Фарбувати волосся варто природними барвниками, щоб посилити енергію грошового прибутку.

13 січня 2024 року – субота – 2-3 місячний день

Місяць у Водолії, зростаючий Місяць

Відмінний день для стрижки, якщо хочете покращити свій добробут. Природа сама сьогодні даруватиме енергію, не варто надмірно ускладнювати зачіску. Для активнішого енергообміну розчешіть волосся стільки разів, скільки вам повних років. Ця дія допоможе залучити позитивну енергію, а негативна піде геть.

14 січня 2024 року – неділя – 3-4 місячний день

Місяць у Рибах, зростаючий Місяць

Стрижка – не найкраще рішення цього дня, адже задумані цілі та справи можуть зірватися. А ось фарбування волосся у природний відтінок рослинними барвниками дозволить зберегти стабільність у роботі й фінансах. Стрижка в Рибах також не найкраще рішення – може постраждати шкіра голови та з’явиться лупа.

15 січня 2024 року – понеділок – 4-5 місячний день

Місяць у Рибах, зростаючий Місяць

Сприятливий для стрижки день. Нова зачіска подарує натхнення, додасть творчих сил та енергії. Сьогодні вас можуть відвідати креативні ідеї, будь-які переговори та обговорення пройдуть на висоті й будуть дуже успішними.

16 січня 2024 року – вівторок – 5-6 місячний день

Місяць в Овні, зростаючий Місяць

Стрижка сьогодні дозволить позбутися хвороб, також залучить гроші. Фарбувати волосся не варто – можна спровокувати розлад у сім’ї чи колективі. Краще вибрати строг, класичну зачіску, статичну, невисоку – це дозволить залучити енергію.

17 січня 2024 року – середа – 6-7 місячний день

Місяць в Овні, зростаючий Місяць

Стрижку в Овні варто відкласти – вона може негативно позначитися на стані волосся та його зовнішньому вигляді. Загалом стрижка в 7-й місячний день підійде для слабкого, тьмяного і тонкого волосся – вона зробить його жорсткішим і густішим.

18 січня 2024 року – четвер – 7-8 місячний день

Місяць у Тельці, зростаючий Місяць

Будь-який кардинальний вплив на волосся сьогодні несприятливий. Щоб не залучати до себе негатив чи нещастя, не варто стригтися. Фарбування волосся також не бажане – ви можете поставити під удар свою гідність.

19 січня 2024 року – п’ятниця – 8-9 місячний день

Місяць у Тельці, зростаючий Місяць

Стрижка сьогодні – чудова підстраховка від хвороб та незручностей. Стригти волосся при зростаючому Місяці так само позитивно позначиться на їх рості. Стрижка в Тельці також сприятливо позначиться на волоссі, корисні будь-які оздоровчі процедури.

20 січня 2024 року – субота – 9-10 місячний день

Місяць у Тельці, зростаючий Місяць

Стрижка сьогодні може негативно вплинути на ваше здоров’я. Однак фарбування натуральними рослинними барвниками типу хни дозволить вам отримати прихильність керівника. Сьогодні варто частіше розчісувати волосся –  це покращить ваш зв’язок із космосом.

21 січня 2024 року – неділя – 10-11 місячний день

Місяць у Близнюках, зростаючий Місяць

Стрижка сьогодні дозволить зберегти здоров’я й уберегти від негативної енергетики образ. Забарвлення волосся рослинними барвниками полегшить вирішення питань бізнесу та роботи.

22 січня 2024 року – понеділок – 11-12 місячний день

Місяць у Близнюках, зростаючий Місяць

Цього дня можна сміливо змінювати довжину волосся, фарбуватися та робити укладання. Астрологи стверджують, що процедури пройдуть вдало, волосся зміцниться, а також прискориться його ріст. День підходить і для екстравагантних стрижок та укладання. Також успішно відбудуться експерименти з тонуванням чи фарбуванням у яскравий, не властивий вам колір.

23 січня 2024 року – вівторок – 12-13 місячний день

Місяць у Раку, зростаючий Місяць

Стрижка волосся у 13-й місячний день дозволить покращити здоров’я, загострити інтуїцію, вирішити фінансові питання у бізнесі. Астрологи скептично ставляться до процедур з волоссям, коли Місяць перебуває у Раку. Вважається, що вплив цього знака на волосся принесе вам низку незручностей.

24 січня 2024 року – середа – 13-14 місячний день

Місяць у Раку, зростаючий Місяць

Волосся, підстрижене в Раку, стане неслухняним, практично всі маніпуляції з метою укладання волосся і надання йому потрібної форми будуть невдалими.

25 січня 2024 року – четвер – 14-15 місячний день

Повня у Леві

Стригтися в повний Місяць не варто, інакше чекають неприємності зі здоров’ям Стрижку варто відкласти – вона може негативно позначитися на стані волосся та його зовнішньому вигляді, локони можуть почати випадати, кінчики стануть сіктися.

26 січня 2024 року – п’ятниця – 15-16 місячний день

Місяць у Леві, спадаючий Місяць

Стрижка волосся цього дня може негативно позначитися на душевному спокої, призвести до депресії та навіть страху. Перемозі у справах може сприяти незначна зміна кольору волосся.

27 січня 2024 року – субота – 16-17 місячний день

Місяць у Леві, спадаючий Місяць

Нейтральний день для стрижки. Вдало пройдуть фарбування, загальнозміцнювальні процедури для волосся, тонування. Користь принесе масаж голови – приплив крові до коріння волосся прискорить його зріст і покращить загальний стан. Астрологи вважають, що Місяць у Леві сприятливий для будь-яких процедур з волоссям.

28 січня 2024 року – неділя – 18 місячний день

Місяць у Діві, спадаючий Місяць

Нейтральний день для зачіски. Якщо плануєте кардинальні зміни у житті, то стрижка допоможе здійснити задумане. Варто пофарбувати волосся у світлий чи рудий колір натуральними барвниками.

29 січня 2024 року – понеділок – 18-19 місячний день

Місяць у Діві, спадаючий Місяць

Стрижка сьогодні допоможе посилити вашу харизму, додасть сил та здоров’я. Фарбуватися варто у колір, що був у вас у найуспішніший період життя, який ви хотіли б повернути.

30 січня 2024 року – вівторок – 19-20 місячний день

Місяць у Терезах, спадаючий Місяць

Стрижка у 20-й місячний день несприятлива – вона може спричинити проблеми зі здоров’ям. Якщо ви потребуєте нових ділових контактів і партнерів, то сьогодні варто фарбувати волосся рослинними барвниками. Зачіска сьогодні не має бути складною, краще частіше розчісувати волосся – це додасть енергії та сил.

31 січня 2024 року – середа – 20 місячний день

Місяць у Терезах, спадаючий Місяць

Хочете покращити емоційне тло і настрій — нова стрижка дуже доречна. Щоб не зіпсувати собі позитивний настрій, фарбування волосся варто відкласти. Намагайтеся розчісувати волосся у напрямку сторін світла – це додасть вам енергії природи, її сили.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також