Новий сезон: місячний календар стрижок на січень 2021 року

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Місячний календар стрижок на січень 2021 року допоможе вибрати сприятливий день для походу до салону краси і отримати найбажаніший результат від зміни зачіски.

Місячний календар стрижок на січень 2021 обіцяє на початку року багато сприятливих днів, щоб змінити свій імідж за допомогою нової зачіски. Але все ж, щоб уникнути невдалих експериментів, варто планувати похід до перукаря відповідно до астрологічного графіка.

Редакція Beauty HUB пропонує переглянути прогнози місячного календаря стрижок і фарбування на січень 2021 року, щоб запланувати похід до майстра в найкращий час. У такому випадку довгоочікуваний візит до перукарні принесе вам прекрасний результат.

1 січня 2021 року – п’ятниця – 18, 19 місячний день

Місяць у Леві, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки

Стрижка під знаком зодіака Лев дуже сприятливо впливає на стан волосся: пасма стануть густішими, об’ємнішими, а укладки виходитимуть максимально вдалими. Сьогодні будь-які маніпуляції з волоссям пройдуть вдало, в тому числі фарбування та тонування. 

2 січня 2021 року – субота – 19, 20 місячний день

Місяць у Леві, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки

Стрижка сьогодні підсилить вашу харизму і природну привабливість, а також допоможе позбутися невдач. Отож візит до перукаря однозначно хороша ідея. У випадку, якщо ви бажаєте завести ділові контакти, пофарбуйте волосся рослинними барвниками. 

3 січня 2021 року – неділя – 20, 21 місячний день

Місяць у Діві, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки

Зміна іміджу сьогодні подарує вам харизму і жіночність, а також додасть сили для нових досягнень. Проте для того, аби не зіпсувати позитивний настрій, фарбування і тонування волосся варто відкласти на інший день.

4 січня 2021 року – понеділок – 21, 22 місячний день

Місяць у Діві, убутний Місяць

Дуже сприятливий день для стрижки

Зміна зачіски в цей день допоможе вам розкрити і активізувати творчий потенціал і надихнути на нові цілі. Сьогодні вдало пройдуть всі процедури зі зміною кольору, а особливо фарбування у світлий відтінок. Він допоможе завести нові знайомства.

5 січня 2021 року – вівторок  – 22 місячний день

Місяць у Терезах, убутний Місяць

Несприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Стрижка 5 січня може погано вплинути на стан вашого волосся: кінчики почнуть сіктися і ламатись, а також стануть більш схильними до випадання. Однак оздоровчі процедури для шкіри голови підуть на користь.

6 січня 2021 року – середа – 22, 23 місячний день

Місяць у Терезах, третя чверть

Вкрай несприятливий день для стрижки

Зміна іміджу сьогодні може позбавити  вас душевного спокою, загострити внутрішні страхи і навіть призвести до депресії. Порада астрологів: пофарбуйте волосся у відтінок, близький до натурального, це допоможе надихнутися на реалізацію задуманих планів.

7 січня 2021 року – четвер – 23, 24 місячний день

Місяць у Скорпіоні, убутний Місяць

Несприятливий день для стрижки та фарбування

Прекрасний день щодо оздоровчих і живильних процедур для волосся. При цьому не обов’язково відвідувати майстра, навіть домашній догляд принесе дуже вдалий результат для сухого і пошкодженого волосся. Решта маніпуляцій з волоссям сьогодні вкрай небажана.

8 січня 2021 року – п’ятниця  – 24, 25 місячний день

Місяць у Скорпіоні, убутний Місяць

Несприятливий день для стрижки

Скорпіон вкрай нестабільний знак, який може несприятливо вплинути на стан волосся і, крім цього, принести негативні емоції. Тому стригтись 8 січня небажано. Однак цей день підходить для фарбування волосся натуральними барвниками і оздоровчих процедур.

9 січня 2021 року – субота – 25, 26 місячний день

Місяць у Скорпіоні, убутний Місяць

З 12:00 – не найсприятливіший день для стрижки та фарбування

Стрижка у цей день може сповільнити ріст волосся, тому всім, хто відрощує коси, похід до салона протипоказаний. Але якщо зберегти довжину і форму надовго входить у ваші плани – сміливо записуйтеся до майстра. Розгляньте варіант фарбування волосся у світліший відтінок. Це допоможе вам справити враження на правильних людей. 

10 січня 2021 року – неділя – 26, 27 місячний день

Місяць у Стрільці, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки

Місячний календар стрижок описує цей день, як сприятливий для будь-яких маніпуляцій з волоссям. Наприклад, зміна кольору волосся подарує вам позитивну енергію і допоможе стати на шлях до фінансового благополуччя, а стрижка підвищить популярність. 

11 січня 2021 року – понеділок – 27, 28 місячний день

Місяць у Стрільці, убутний Місяць

Не дуже сприятливий день для стрижки

Змінивши зачіску сьогодні, ви ризикуєте відштовхнути важливих для вас людей. Але не поспішайте скасовувати похід до салона 11 січня, сьогодні підуть на користь оздоровчі процедури – волосся зміцниться, покращиться його структура, ріст прискориться, випадання волосся помітно зменшиться.

читайте також

12 січня 2021 року – вівторок – 28, 29 місячний день

Місяць у Козерозі, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки

Загальний вплив Місяця на стан волосся у цей день вкрай сприятливий. Нова зачіска і свіжий відтінок волосся у цей день залучать до вашого життя позитивну енергетику, здоров’я і грошовий добробут. Особливо сприятливо стрижка вплине на тих, хто хоче підвищити популярність і авторитет у суспільстві.

13 січня 2021 року – середа – 29, 1, 2 місячний день

Місяць у Козерозі, новий Місяць

Дуже сприятливий день для стрижки

Саме сьогодні нова зачіска подарує величезну кількість енергії. Робіть короткі стрижки, якщо хочете зберегти їх надовго. Вдало відбудуться практично всі процедури з волоссям – фарбування, тонування, знебарвлення, укладка. Відмовитися варто тільки від хімічної завивки – результат може вам не сподобатися.

14 січня 2021 року – четвер – 2, 3 місячний день

Місяць у Водолії, зростаючий Місяць

Доволі сприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Місяць у Водолії – сприятливий час для незвичної для вас стрижки: експериментальна укладка чи нова форма зачіски стане родзинкою вашого зовнішнього вигляду. Новий імідж посприяє налагодженню стосунків із потрібними людьми і подарує благополуччя в сім’ї. 

15 січня 2021 року – п’ятниця – 3, 4 місячний день

Місяць у Водолії, зростаючий Місяць

Несприятливий день для стрижки 

Стрижка не найкраща ідея 15 січня, згідно з передбаченням місячного календаря стрижок. Вона може зірвати плани і спровокувати негаразди на роботі. Якщо хочете зберегти стабільність у фінансах, пофарбуйте волосся натуральними барвниками.

16 січня 2021 року – субота – 4, 5 місячний день

Місяць у Рибах, зростаючий Місяць

Сприятливий день для стрижки і зміни іміджу 

16 січня, у час зростаючого Місяця будь-який вплив на волосся буде дуже сприятливим: стрижка не тільки прискорить ріст волосся, але і налагодить потік позитивної енергії. Експерименти з формою, кольором і довжиною пасом надихнуть на нові досягнення.

17 січня 2021 року – неділя – 5, 6 місячний день

Місяць у Рибах, зростаючий Місяць 

Несприятливий день для зміни іміджу

На думку астрологів, цей день – не найвдаліший для походу до салону. 17 січня експерименти з відтінком можуть зірвати ваші плани, а стрижене волосся забере з собою сили, енергію і, крім цього, може спровокувати появу лупи.

18 січня 2021 року – понеділок – 6, 7 місячний день

Місяць в Овні , зростаючий Місяць 

Доволі сприятливий день для стрижки

Згідно з місячним календарем стрижок, сьогодні хороший день для зміни довжини, незвичайного тонування або фарбування в яскравий, не властивий для вас колір. Можете наважитися на найсміливіші експерименти, оскільки зростаючий Місяць допоможе швидко відростити волосся знову.

19 січня 2021 року – вівторок – 7, 8 місячний день

Місяць в Овні, зростаючий Місяць 

Несприятливий день для зміни іміджу

Стрижку, заплановану на сьогодні, варто відкласти. Віддавши в цей день свої пасма в руки навіть найкращого майстра, ви можете спровокувати випадання і ламкість волосків. Якщо хочете потішити себе б’юті-процедурами, зробіть масаж голови і накладіть живильну маску. Це допоможе пришвидшити ріст волосся.

20 січня 2021 року – середа – 8, 9 місячний день

Місяць в Овні,  зростаючий Місяць 

Вкрай сприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Стрижка сьогодні чудова ідея, якщо вам необхідно позбутися від хронічного дискомфорту в певних сферах життя. Поєднавши стрижку, фарбування і доглядові процедури, ви отримаєте шанс на покращення структури і пришвидшення росту волосся.

21 січня 2021 року – четвер – 9, 10 місячний день

Місяць у Тельці, зростаючий Місяць 

В цілому сприятливий день для стрижки

Стан волосся під впливом Тельця однозначно покращиться. Навіть мінімальна стрижка освіжить зачіску і разом з цим подарує вам позитивні емоції і життєву енергію. Фарбування і мелірування 21 січня також пройдуть успішно.

22 січня 2021 року – п’ятниця – 10, 11 місячний день

Місяць у Тельці, зростаючий Місяць 

Дуже сприятливий день для стрижки

Абсолютно всі процедури з волоссям сьогодні пройдуть успішно: від підстригання і фарбування волосся, до корекції брів і епіляції. Процедури допоможуть позбутися від негативу і наповнять вас хорошими емоціями.

читайте також

23 січня 2021 року – субота – 11, 10 місячний день

Місяць у Близнюках,  зростаючий Місяць 

Сприятливий день для зміни іміджу

За місячним календарем стрижок, похід до салону сьогодні гарна ідея. Навіть незначна зміна довжини волосся та фарбування натуральними барвниками у цей день допоможе привернути увагу чоловічої статі і вирішити проблеми на особистому фронті.

24 січня 2021 року – неділя – 12, 13 місячний день

Місяць у Близнюках, зростаючий Місяць 

Несприятливий день для стрижки

Стригти волосся сьогодні не варто, якщо не хочете, щоб нова форма спричинила низку дрібних неприємностей. Фарбування і тонування волосся у натуральні відтінки не зашкодить, проте завивку або кератинове вирівнювання варто відкласти на іншу дату.

25 січня 2021 року – понеділок – 13, 14 місячний день

Місяць у Близнюках, зростаючий Місяць 

Не надто сприятливий день для стрижки

Стрижка в цей день може спровокувати випадання волосся і сильне посічення кінчиків, тому під час походу до салона поставте акцент на догляд. Наприклад, масаж голови прискорить приплив крові до коріння волосся і таким чином прискорить його зростання і поліпшить загальний стан.

26 січня 2021 року – вівторок – 14, 15 місячний день

Місяць у Раку,  зростаючий Місяць 

Несприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Волосся сьогодні краще чіпати мінімально. Будь-які зміни довжини можуть посіяти душевний неспокій і страх, а нова форма зачіски принесе незручності з укладкою. Від кардинальної зміни кольору також варто відмовитись, віддаючи перевагу непомітному тонуванню.

27 січня 2021 року – середа – 15, 16 місячний день

Місяць у Раку, зростаючий  Місяць 

Не дуже сприятливий день для стрижки

Якщо стригтися у цей день, то тільки у перевіреного досвідченого майстра. Сьогодні не можна довіряти своє волосся незнайомцям ні для підстригання, ні для фарбування – вони можуть забрати у вас сили і енергію.

28 січня 2021 року – четвер – 16, 17 місячний день

Місяць у Леві, повний Місяць 

Сприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Під впливом знака зодіаку Лева волосся стає густішим і більш об’ємним. Тому місячний календар стрижок рекомендує всім записуватись до салону краси саме на 28 січня. 

29 січня 2021 року – п’ятниця  – 17, 18 місячний день

Місяць у Леві, убутний Місяць 

Несприятливий день для стрижки

Якщо ви найближчим часом плануєте кардинальні зміни, стрижка допоможе здійснити задумане, в іншому випадку від походу до салону варто відмовитися. Подумайте над незначним освітленням волосся, воно допоможе підвищити значимість серед оточення.

30 січня 2021 року – субота – 18, 19 місячний день

Місяць у Діві, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Фарбування, тонування чи корекція кольору в цей день пройде на відмінно. Результат від процедур з волоссям принесе вам радісні емоції, а сама стрижка надовго збереже свою форму. 

31 січня 2021 року – неділя – 19, 20 місячний день

Місяць у Діві, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Якщо вам не терпиться зустрітися зі своїм перукарем, запишіться на оздоровчі процедури для пасом. Але ось міняти довжину або колір волосся у цей день не варто, остаточний результат, швидше за все, не виправдає ваших очікувань.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також