Модне фарбування: як вибрати кращий колір волосся за своїм тоном шкіри

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Колір волосся може візуально омолодити обличчя, зробити його більш привабливим. Головне – правильно вибрати відтінок. Дізнайтеся, як вибрати колір волосся, який вам підійде ідеально.

Сьогодні вибрати колір волосся ще складніше, ніж будь-коли, оскільки існує величезна кількість модних фарбувань. Крім того, затонувати локони можна буквально в будь-який колір веселки, навіть в усі одночасно. Ми нерідко замислюємося який колір волосся вибрати, як підібрати ідеальний колір волосся і чи є колір волосся, який підходить всім без винятку.

Аби допомогти вам знайти кращий колір волосся, покажемо ідеальні приклади зірок. Також розповімо, який колір волосся підійде вам у залежності від відтінку шкіри і кольору очей. Дізнайтеся, який ідеальний колір волосся для оливкової шкіри, який підійде колір волосся для теплого відтінку шкіри, як вибрати колір волосся, якщо у вас холодний тон шкіри або рожева шкіра.

Платиновий блонд

Емілія Кларк

Найсвітліший відтінок блонда має холодний, іноді навіть попелястий підтон, і особливо добре підходить жінкам з блідими відтінками шкіри. Якщо у вас рожевий підтон шкіри, платиновий блонд буде ідеальним рішенням, оскільки холодний пігмент нейтралізує почервоніння шкіри. Щоб уберегти волосся від пожовтіння, використовуйте фіолетовий шампунь і кондиціонер.

Якщо у вас до всього ще сірі, зелені, горіхові або блакитні очі, то це фарбування зробить їх ще яскравішими.

Зірковий приклад – Емілія Кларк

Золотий блонд

Ельза Госк

Золотий блонд з красивими медовими переливами гармонійно виглядає на всіх теплих тонах шкіри, особливо на світлооких дівчатах. Обов’язково регулярно робіть стрижку, адже освітлення найбільше шкодить пасма, може викликати ламкість і посічені кінчики.

Золотий блонд також підходить дівчатам з темними відтінками очей, але в таких випадках краще робити не однотонне фарбування, а балаяж, мелірування або шатуш, в якому використовуються відразу декілька відтінків блонда і коричневого. Так образ буде гармонійнішим.

Зірковий приклад – Ельза Госк

Попелясто-русявий блонд

Жозефін Скрівер

Це натуральний блонд, який вважається «омолоджуючим» відтінком, оскільки він може візуально «стерти» років 10 з обличчя. Шкіра з нейтральним або рожевим підтоном добре виглядає зі світло-русявим волоссям. Оливкові тони шкіри або світлі з холодним підтоном теж будуть поєднуватися з фарбуванням кольору шампанського. Теплі медові переливи будуть нейтралізувати і холодні, і рожеві підтони, тому образ буде виглядати дуже ніжно.

Цей колір волосся вважається універсальним, оскільки пасує всім незалежно від кольору очей або шкіри. Правда, якщо у вас дуже смаглява шкіра, то краще вибрати не однотонне фарбування з додаванням більш глибокого кольору волосся. Наприклад, пшенично-коричневий балаяж.

Зірковий приклад – Жозефін Скрівер

Русявий і темно-русявий

Тейлор Гілл

Ще один універсальний колір волосся, який пасує всім. Абсолютно всім. У ньому поєднуються і мідні, і попелясті переливи, тому він здатний перетворити будь-який образ. Зі світлими відтінками шкіри і очей темно-русявий колір волосся створює красиву гру контрастів, а темні тони шкіри і очей він гармонійно доповнює і пом’якшує.

Зірковий приклад – Тейлор Гілл

Мідний і рудий

Джессіка Честейн

Яскраво-руді та мідні відтінки волосся чудово виглядають на світлошкірих дівчат як з теплим, так і з холодним підтоном шкіри. А вже якщо у вас світлі очі, то вийде дійсно чарівний образ.

Мідний – це найближчий колір до природно рудого волосся, і, як ми вже сказали, він найкраще виглядає на світлих тонах шкіри, але і з більш смуглявими (золотистий, золотисто-оливковий) буде виглядати непогано. Якщо ви фарбуєте своє волосся в цей колір, не забудьте також звернути увагу на брови.

Відмінний колір волосся для середньо-смаглявих відтінків шкіри – темно-рудий. Чим більш насичений тон, тим краще.

Зірковий приклад – Джессіка Честейн

Каштановий і темно-червоний

Барбара Палвін

Темно-червоний і каштановий колір волосся хоч і не виглядає натурально, але є «універсальним солдатом» у фарбуванні. Він дійсно пасує всім, будь у вас найсвітліша або дуже смаглява шкіра. Будьте особливо обережні з цим відтінком локонів, тому що він може швидко потьмяніти. Обов’язково використовуйте шампунь для фарбованого волосся із захистом кольору. Корисно використовувати тонувальні шампуні тон в тон, щоб підтримати колір до наступного фарбування.

Зірковий приклад – Барбара Палвін

Шоколадний

Джоан Смоллс

Багатий коричневий відтінок волосся з шоколадними переливами відмінно підходить дівчатам з бронзовою, золотистою і оливковою шкірою, особливо, якщо у вас карі очі. Хоча світлі очі таке фарбування зробить більш яскравими.

Зірковий приклад – Джоан Смоллс

Чорний

Адріана Ліма

Чорне волосся – один з найяскравіших кольорів – і він зазвичай найкраще виглядає на більш темних тонах шкіри, якщо, звичайно, ви не хочете спеціально створити готичний або ґранжевий образ. На світлих відтінках шкіри чорне волосся виглядає неприродно і може старити. Проте в деяких випадках таке фарбування може спрацювати. Наприклад, як у випадку Діти фон Тіз, у якої нейтрально світлий тон шкіри. Але пам’ятайте, якщо у вас світла шкіра, то чорне волосся вимагатиме більш яскравого макіяжу.

Тримайтеся подалі від чорного кольору волосся, якщо у вас смаглява шкіра, але з холодним підтоном – фарбування додасть хворобливого вигляду. А ось всім дівчатам з теплими відтінками шкіри чорне волосся пасуватиме. І колір очей значення не має.

Зірковий приклад – Адріана Ліма

Фото: Instagram

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також