Молодик і повня у жовтні 2023 року: коли чекати і що планувати

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Календар місячних фаз на жовтень 2023 показує сприятливі дні для старту нових справ, а також попереджає про енергетично негативні періоди. Коли настане молодик у жовтні 2023 року, що можна і не можна робити в повню, як провести другий місяць осені згідно з порадами астрологів, дізнайтеся прямо зараз.

Фази Місяця безпосередньо впливають на всі аспекти нашого життя: самопочуття, працездатність, стан здоров’я і навіть на деякі, на перший погляд, несподівані збіги обставин. Найбільш важливі періоди в місячному календарі – молодик і повний місяць.

Жовтень 2023 року буде особливим, адже цього місяця на нас чекають відразу два затемнення: кільцеве сонячне та часткове місячне затемнення. Не менш небезпечним періодом вважають і коридор затемнень – протягом 14 днів між затемненнями. Розглянемо місячний календар на жовтень 2023 більш детально.

Фази Місяця у жовтні 2023 року

Місяць проходить через різні фази (перша чверть, остання чверть і спадаючий/зростаючий місяць) між молодиком і повнею. Ці фази визначаються положенням Місяця щодо Землі та Сонця.

 • Спадаючий Місяць — з 1 по 13 жовтня 2023 року.
 • Молодик, кільцеве сонячне затемнення — 14 жовтня 2023 року.
 • Зростаючий Місяць— з 15 по 27 жовтня 2023 року.
 • Повня, часткове місячне затемнення – 28 жовтня 2023 року.

Молодик у жовтні 2023 року: коли, що можна і не можна робити

Молодик – це фаза, коли Місяць знаходиться між Землею і Сонцем. У цей момент Місяць практично не видно із Землі, оскільки освітлена сторона звернена від нас. Молодик відбувається приблизно раз на 29.5 днів.

Молодик у жовтні 2023 року настане в суботу 14 жовтня о 20.55 за київським часом і пройде під знаком зодіаку Терези. Синергію нового Місяця та даного знаку зодіаку називають сприятливим для планування багатьох справ.

Що можна робити в молодик:

 • Це чудовий день для встановлення цілей на наступний місяць, запишіть свої бажання та мрії, щоб протягом місяця рухатися у бік їх досягнення. Чим ретельніше підійдете до складання планів, то ймовірніше, що все задумане реалізується.
 • Молодик підходить для медитації, внутрішньої роботи та особистого зростання. Медитуючи також встановлюйте цілі. Молодик – період переосмислення, “чиста” енергетика дня допоможе налагодити відносини, вирішити конфлікти, пробачити образи.
 • Молодик підійде для очищення свого фізичного та енергетичного простору, такого як прибирання будинку або проведення ритуалів очищення. Влаштуйте собі день спокою та детоксикації.
 • Проведення ритуалів або церемоній у молодик має символічне значення і може допомогти залучити бажані зміни.
 • У молодик будуть корисними нові знайомства, цілком можливо, що спілкування стане початком міцних стосунків.

Молодий місяць у жовтні 2023 року, головні заборони:

 • У молодик не можна починати нові справи, день підходить виключно для планування. А старт важливих справ краще відкласти на період зростаючого Місяця.
 • Молодик посилює енергію руйнування та конфлікту. Тому краще уникати суперечок та стресів у цей день. Негативні емоції та думки мають сильніший вплив.
 • У молодик рекомендують постити і звести до мінімуму фізичні навантаження.
 • У молодик не завершуйте важливі проекти, доведіть розпочаті справи до кінця протягом інших фаз Місяця.
 • Аграрії знають, що молодик невдалий день для збирання врожаю, оскільки рослини можуть бути менш поживними та менш довговічними.

Повня у жовтні 2023 року: коли, що можна і не можна робити

Повня – це фаза, коли Місяць знаходиться в протилежному боці Землі від Сонця. У цей момент Місяць повністю освітлений і видно з Землі у своїй повній красі. Повня також як і молодик відбувається раз на 29.5 днів.

Повня у жовтні 2023 року настане в суботу 28 жовтня 23.24 за київським часом і пройде під знаком зодіаку Телець.

 • Повня має особливі енергетичні властивості і істотно впливає на емоції людей.
 • Повня – сприятливий час для загадування бажань чи цілей. Наприклад, рослини, зібрані під час повні, мають особливі магічні властивості. У цей час магічна енергія найвища, і можна досягти особливих результатів, практикуючи ритуали, наприклад, на багатство.
 • Як і день молодика, повня підходить для медитації, читання молитов або інших духовних практик.
 • Повня надихає на творчість, людям раптом хочеться писати вірші, малювати, танцювати чи займатися іншими видами мистецтва. Повня допомагає розкріпачити уяву та творчі ідеї.
 • У повню варто уникати далеких подорожей, оскільки підвищується ризик подій або нещасних випадків.
 • У повню не проводять жодних садових робіт, побоюючись негативного впливу на зростання та врожай.
 • Оскільки у повню посилюються енергії, цей день несприятливий для пологів та хірургічних втручань.
 • Повня сприймається як час, коли емоції та почуття найінтенсивніші. Це несприятливий період початку нових відносин чи розставання.

Затемнення у жовтні 2023 року: коли, дати коридору затемнень

14 жовтня 2023 року настане кільцеве сонячне затемнення. У такому типі затемнення Місяць перекриває центральну частину Сонця, залишаючи видимим краї сонячного диска, що створює кільцеподібну корону навколо Місяця. Під час кільцеподібного сонячного затемнення Місяць має закрити собою приблизно 90% Сонця, а “вогняне кільце” буде видно на смузі довжиною 190-220 кілометрів.

Це явище буде помітним лише в деяких регіонах Землі (деяких штатах США, країнах Центральної Америки, а також у Колумбії та Бразилії) та й то не більше 5 хвилин. А от мешканці України зможуть спостерігати за затемненням за допомогою прямої трансляції NASA.

З 14 по 28 жовтня 2023 року ми увійдемо у період коридору затемнень. Коридор затемнень – це період від Повні до Молодика або навпаки. Сонячне затемнення відбувається в Повню, а Місячне затемнення – на Молодик. Цей час вважають не найсприятливішим періодом. Багато астрологів стверджують, що затемнення символізують зміну енергії та подій, і вони можуть впливати на наш емоційний стан та прийняття рішень.

28 жовтня 2023 року відбудеться часткове місячне затемнення. Це астрономічне явище, у якому лише частина Місяця перебувають у тіні Землі. Затемнення відбувається тоді, коли Земля виявляється між Сонцем і Місяцем, і тіні Землі падають на Місяць. Однак на відміну від повного місячного затемнення, коли Місяць повністю огортається тінню Землі, у разі часткового місячного затемнення тільки частина місячного диска опиняється в тіні, а решта залишається видимою. Часткові місячні затемнення дозволяють побачити, як частина Місяця поступово занурюється в земну тінь і потім поступово виходить із неї. Це відбувається тому, що Місяць рухається навколо Землі, і в різні моменти часу він може бути ближче або далі від тіні Землі.

Часткове місячне затемнення 28 жовтня 2023 року буде повністю видно над Європою та здебільшого Азії та Африки, буде видно підйом над крайньою східною Америкою та захід над Австралією.

Підпусйтесь на наш Telegram-канал та не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також