Молодик та повня у листопаді 2023 року: коли чекати і що планувати

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Коли настане молодик у листопаді 2023 року і як це небесне явище може вплинути на наші плани, можна прочитати вже зараз. Дізнайтеся дату повного місяця у листопаді 2023 року, а також як поводитися у певні фази Місяця, щоб бути успішним.

Календар місячних фаз на жовтень 2023 року показує сприятливі дні для старту нових справ, а також попереджає про енергетично негативні періоди. Залежно від наближеності до Землі та фази Сонця, Місяць може впливати на емоційний стан людей, самопочуття й певні процеси на нашій планеті. Тому дізнавшись, коли зійде Молодик і настане Повня у листопаді цього року, ви маєте всі шанси провести кінець осені без труднощів.

Фази Місяця у листопаді 2023 року

кільцеподібне сонячне затемнення

Місяць проходить через різні фази (перша чверть, остання чверть і спадаючий/зростаючий місяць) між молодиком і повнею. Ці фази визначаються положенням Місяця щодо Землі та Сонця.

 • Спадаючий Місяць з 1 по 12 листопада 2023 року, з 28 по 30 листопада 2023 року.
 • Молодик 13 листопада 2023 року.
 • Зростаючий Місяць з 14 по 26 листопада 2023 року.
 • Повня 27 листопада 2023 року.

Молодик у листопаді 2023 року: коли настане

Молодик у листопаді 2023 року зійде у понеділок, 13 числа, об 11:27 за київським часом. Небесне тіло під час Молодика буде перебувати в знаку зодіаку Скорпіон, що дає можливість переосмислити своє положення, перелаштуватися і навіть зруйнувати старе життя заради світлого майбутнього. Молодик у Скорпіоні дозволяє повірити у власні можливості й перевірити себе. Це відмінний шанс змінити ставлення до життя, навчитися планувати і прораховувати дії, але багато залежить від того, як ним розпорядитися. Не варто робити необдуманих вчинків, аби не внести до свого життя хаосу.

Пам’ятайте, що Молодик у листопаді 2023 року пройде в понеділок, який зазнає впливу Місяця – планети жіночої природи та жінок загалом. Місяць відповідає за розум, пристрасть, бажання, емоції, а також керує стихією води. Разом із тим енергія Місяця ще слабка, спостерігається деяка пасивність і прагнення спростити процес.

Що можна робити в Молодик, заборони дня

 • У Молодик багато хто схильний до покращеної розумової діяльності й концентрації, здатний критично дивитися на своє життя. Це дозволяє проаналізувати минулий досвід і детально скласти плани на наступний місяць. Запишіть свої бажання та мрії, щоб протягом місяця рухатися у бік їх досягнення. Чим ретельніше підійдете до складання планів, то ймовірніше, що все задумане реалізується.
 • Астрологи впевнені, що Молодик це найсприятливіший час для ухвалення відповідальних рішень. Якщо ви маєте сумніви щодо відносин з певними людьми, місцем проживання, професійної діяльності або інших важливих аспектів життя, саме в день, коли має зійти новий Місяць, слід зважити всі за і проти і зробити вибір.
 • У цей період багато хто практикує медитацію та візуалізацію, щоб сконцентруватися на своїх бажаннях та намірах. Візуалізуйте свій успіх і уявіть себе, коли вже досягли бажаного результату.
 • Молодик ідеальний день для очищення свого фізичного та енергетичного простору, такого як прибирання будинку або проведення ритуалів очищення. Влаштуйте собі день спокою та детоксикації.
 • У Молодик будуть корисні нові знайомства, цілком можливо, що спілкування стане початком міцних стосунків.

У Молодик можна створити амулети або талісмани і носити їх до наступного нового Місяця як нагадування про свої наміри. Також проводяться ритуали з використанням свічок певних кольорів та ароматів. Вони створюють особливу атмосферу для концентрації й медитації. Особливо в Молодик популярне заряджання кристалів з позитивною енергією та намірами.

Що не можна робити в Молодик

 • У Молодик не можна починати нові справи, день підходить виключно для планування. А старт важливих справ краще відкласти на період зростаючого Місяця.
 • Молодик посилює енергію руйнування та конфлікту. Тому краще уникати суперечок і стресів цього дня. Негативні емоції та думки мають сильніший вплив.
 • Корисно постити і звести до мінімуму фізичні навантаження.
 • Не варто планувати завершення важливих проєктів, краще довести розпочаті справи до кінця протягом інших фаз Місяця.
 • У дні напередодні та після Молодика деякі люди особливо важко переживають самотність. Тому намагайтеся в цей період забезпечити собі спілкування: це можуть бути як візити до родичів, так і діалоги в соцмережах з людьми, які вас цікавлять, головне не залишайтеся в повній тиші, якщо відчуваєте, що це вас пригнічує.
 • Під час Молодика біологічні ритми людського організму можуть бути порушені. Тому звертайте увагу на стан здоров’я, особливо якщо ви помічаєте погіршення самопочуття щомісяця під час головних фаз Місяця.

Повня у листопаді 2023 року: коли настане

Астрологи впевнені, що фазу повного Місяця, так само як і Молодик, слід розглядати як сприятливий момент для того, щоб удосконалити багато процесів у своєму житті. День, коли супутник Землі повністю освітлюється, може принести серйозні зміни не тільки у вашому душевному й фізичному, а також матеріальному становищі.

Повня у листопаді 2023 року настане у понеділок, 27 числа, об 11:16 за київським часом. У цей час небесне тіло перебуватиме під знаком зодіаку Близнюки і впливатиме на Місяць жіночу планету. Отже, жінкам цього дня корисно займатися справами, які розкривають їхню сексуальність, красу й індивідуальність.

Повня: що можна і не можна робити

 • Повня здатна приносити з собою погані спогади, негативні емоції та думки. У цей період усе погане спливає назовні. Фахівці пропонують не занурюватись у негатив, а навпаки, проаналізувати свої думки, усвідомити, чому саме деякі події чи люди сидять у вашій голові. Відповівши на прості питання, ви зможете очистити матеріальний і психологічний простір.
 • День повного місяця сприятливий для того, щоб влаштувати генеральне прибирання в будинку. Викинувши всі непотрібні або пов’язані з поганими спогадами речі, ви позбавитеся негативу в житті.
 • Це чудовий день для загадування бажань чи цілей. Наприклад, рослини, зібрані під час Повні, мають особливі магічні властивості. У цей час магічна енергія найвища, і можна досягти особливих результатів, практикуючи ритуали, наприклад, на багатство.
 • Як і день Молодика, повний Місяць підходить для медитації, читання молитов або інших духовних практик.
 • Повня надихає на творчість, людям раптом хочеться писати вірші, малювати, танцювати чи займатися іншими видами мистецтва. Повний місяць допомагає розкріпачити уяву і творчі ідеї.
 • Астрологи не радять у повний Місяць просити підтримки або брати позику навіть у близьких людей. Цього дня краще не допускати появи ситуацій, в яких ви частково або повністю залежите від людей, що оточують вас, оскільки можна на довгий період потрапити під чийсь вплив.
 • У повний Місяць варто уникати далеких подорожей, оскільки підвищується ризик подій або нещасних випадків.
 • Повня сприймається як час, коли емоції й почуття найінтенсивніші. Це несприятливий період початку нових відносин чи розставання.
 • Оскільки у Повню посилюються енергії, цей день несприятливий для пологів і хірургічних втручань.
 • День підходить для очищення фізичного тіла, не зловживайте алкоголем і кофеїновмісними напоями, дотримуйтесь дієти.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також