Молодик та повня у вересні 2023 року: коли чекати і що планувати

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Коли настане молодик у вересні 2023 року і як його продуктивно провести, підказуємо у нашому матеріалі. Дізнайтеся, що можна і не можна робити в повню, коли її чекати у вересні 2023 року.

Молодик і повня – це дві різні фази Місяця в його орбіті навколо Землі. Період між двома повнями (або молодиками) називається місячним місяцем і триває близько 29.5 доби. Фактичний календарний місяць складається з приблизно 30 або 31 дня, тому дати повні і молодика щомісяця можуть трохи змінюватися.

Місяць проходить через різні фази (перша чверть, остання чверть і спадаючий місяць) між молодим і повним Місяцем. Ці фази визначаються положенням Місяця щодо Землі та Сонця.

Кожен із періодів сприятливо впливає на певні типи діяльності і може перешкоджати виконанню деяких справ. Яких саме? Читайте нижче.

Коли настане молодик у вересні 2023 року

Молодик – це фаза, коли Місяць перебуває між Землею і Сонцем. У цей момент Місяць практично не видно із Землі, оскільки освітлена сторона звернена від нас. Молодий Місяць відбувається приблизно раз на 29.5 дня.

Молодик у вересні 2023 року настане в п’ятницю 15 вересня о 04:40 і пройде під знаком зодіаку Діва. Синергію нового Місяця та цього знаку зодіаку називають сприятливою для планування багатьох справ.

Молодик у вересні 2023 року: що можна робити

У різних культурах і традиціях молодик має свій власний символізм та рекомендації щодо того, що можна чи не можна робити в цей період.

 1. Молодий Місяць вважається часом для визначення намірів і цілей на наступний місяць. Астрологи рекомендують записувати свої бажання та мрії, щоб зосередитися на їхньому досягненні. Пам’ятайте, чим ретельніше підійдете до складання планів, тим більш ймовірно, що все задумане реалізується.
 2. Молодик часто вважається сприятливим часом для медитації, внутрішньої роботи й особистого зростання. Медитації мають бути спрямовані на встановлення цілей, очищення та новий початок.
 3. Молодий місяць слід використовувати для очищення свого фізичного й енергетичного простору, такого як прибирання будинку або проведення ритуалів очищення. Корисно влаштовувати день спокою та детоксикації.
 4. Проведення ритуалів або церемоній у молодик має символічне значення і може допомогти залучити бажані зміни.
 5. У день нового Місяця можна сміливо заводити знайомства з важливими та цікавими для вас людьми. Цілком можливо, що спілкування стане початком міцних стосунків. Також молодик – період переосмислення, «чиста» енергетика дня допоможе налагодити стосунки, вирішити конфлікти, пробачити образи.

Молодий місяць у вересні 2023 року: що не можна робити

Існують і застереження щодо того, що не можна робити в день молодика.

 • Вважається, що молодик не найкращий час для початку важливих починань, оскільки це період відносної темряви і невидимості місяця. Краще починати нові справи на зростаючий Місяць.
 • Молодик може посилити енергію руйнування та конфлікту. Тому краще уникати суперечок, конфліктів  і стресів у цей період. Негативні емоції та думки в цей період можуть мати сильніший вплив.
 • Молодий місяць може бути часом посту або обмеження їжі й фізичних навантажень.
 • Завершення проєктів у молодик може бути невдалим. Краще довести розпочаті справи остаточно протягом інших фаз Місяця.
 • У деяких сільськогосподарських традиціях вважається, що молодик не найкращий час для збирання врожаю, оскільки рослини можуть бути менш поживними та менш довговічними.

Коли настане повня у вересні 2023 року

Повний Місяць – це фаза, коли Місяць розташований у протилежному боці Землі від Сонця. У цей момент Місяць повністю освітлений і його видно з Землі у своїй повній красі. Повний Місяць, як і молодик, відбувається раз на 29.5 дня.

Повний Місяць у вересні 2023 року настане в п’ятницю 29 вересня о 12.57 і пройде під знаком зодіаку Овен.

Повний Місяць у вересні 2023 року: що можна і не можна робити

У різних культурах існує безліч обрядів, пов’язаних з повним Місяцем.

 • Повня асоціюється з різними віруваннями і традиціями. Наприклад, деякі люди вірять, що повня має особливі енергетичні властивості або впливає на їх емоції.
 • Вважається, що повний Місяць – сприятливий час для загадування бажань чи цілей. Наприклад, рослини, зібрані під час повні, мають особливі магічні властивості. У цей час магічна енергія найвища, і можна досягти особливих результатів, практикуючи ритуали, наприклад, на багатство.
 • Повний Місяць – чудовий період для медитації, читання молитов або інших духовних практик. Наприклад, багато практикуючих йогу і медитації вважають повню сприятливим часом для зміцнення духовного зв’язку.
 • Повня пов’язується з певними аспектами природи, такими як припливи та відливи. Наприклад, рибалки можуть вибирати цей час для лову риби.
 • Повня може надихнути на творчість – писати вірші, малювати, танцювати чи займатися іншими видами мистецтва. Повний Місяць допомагає розкріпачити уяву і творчі ідеї.
 • Повний Місяць надає чудову можливість для спостереження за небесними тілами, такими як зірки та планети. Повня – гарний час для фотографій. Світло Місяця може створити цікаві та красиві ефекти у нічних знімках.

Деякі люди уникають далеких подорожей у цей час, оскільки вважають, що ризик подій чи нещасних випадків підвищується.

У народних уявленнях повню пов’язують із зростанням рослин, тому садівники уникають садових робіт у цей час, побоюючись негативного впливу на зростання та врожай.

Повня може асоціюватися з посиленням енергій і вважатися несприятливим часом для пологів через можливість ускладнень або проблем.

Повня сприймається як час, коли емоції та почуття найінтенсивніші. Люди вірять, що це поганий час для початку нових стосунків чи розлучень.

Люди вірять, що в повний Місяць трави та гриби можуть бути не тільки насичені своїми лікувальними властивостями, але й більш отруйними чи небезпечними для вживання.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також