Молодик і повний місяць в листопаді 2020 року: коли чекати та що планувати

Для того, щоб правильно побудувати й здійснити плани на наступний місяць, їх варто синхронізувати з місячним календарем. Розповідаємо про те, коли настане молодик і повний місяць в листопаді 2020 року та що варто робити в цей час.

Доведено, що Місяць має сильне гравітаційне тяжіння на безліч елементів Землі, в тому числі людське тіло. Зокрема, найбільший вплив небесного світила на організм простежується під час молодика й повного місяця − в цей період у багатьох людей може погіршуватися якість сну й турбувати погане самопочуття, а також загострюватися хронічні хвороби.

Не варто зводити нанівець і вплив супутника Землі на психологічний стан людини, адже це підтверджують фахівці всіх галузей, як медицини, так і астрології. Місяць цілком може мати сприятливий і негативний вплив на безліч справ у залежності від наближеності до Землі та фази щодо Сонця. Отже, давайте розберемося, коли в листопаді 2020 роки чекати молодик і повний місяць, що планувати на цей період, а які справи варто відкласти.

Молодик у листопаді 2020 року

Молодик в листопаді 2020 року настане 15 листопада о 12:00. Це 1 місячний день, коли нічне небесне світило перебуває в знаку Скорпіон. Цей час сприятливий для будь-якої кропіткої роботи, що вимагає вдумливого та серйозного підходу. Давайте розберемося, що саме варто планувати на цей день, а які справи краще відкласти.

Що варто робити в день молодика

Незважаючи на те, що молодик невидимий на небі, він знаменує собою початок нового місячного циклу, а значить − прихильний до старту нових для вас справ, запуску свіжих проєктів і формування нових звичок.

Якщо ви маєте сумніви щодо особистих стосунків, місця проживання або інших важливих аспектів життя, саме на молодика варто зважити всі за й проти та зробити остаточний вибір. Молодик − найсприятливіший час для прийняття відповідальних рішень: поліпшена розумова діяльність, підвищена здатність до концентрації на суті проблеми та високий рівень самокритичності якнайкраще дозволяють відокремити справді важливе від наносного й маловартісного.

У листопаді 2020 року початок місяця за місячним календарем збігається з початком календарного. Такий тандем астрологи називають найкращим часом для того, щоб почати життя з чистого аркуша, а всі негативні емоції, погані звички й токсичних людей залишити в минулому. Отже, напередодні нового місяця розберіть всі аспекти свого життя по поличках і вирішіть, що й кого ви берете з собою в новий етап життя, а з чим варто попрощатися.

Що не варто робити в день молодика

Молодик у цьому місяці може спровокувати у багатьох із нас надмірну самокритичність щодо наших цілей і глобальних планів. Тому під час планування нових досягнень фахівці радять більше довіряти своїй інтуїції та внутрішньому голосу. Якщо ви починаєте сумніватися в своїх планах, використовуйте цю енергію, щоб внести конструктивні зміни, а не відмовлятися від них повністю.

Оскільки молодик фізіологічно впливає на наші біологічні ритми, наші організми на початку місяця можуть бути більш уразливими. У цей день не варто перевантажувати себе фізичною працею, а в спортзалі краще не пробувати нові вправи або додавати додаткову вагу на тренуваннях. Також краще відмовитися від екзотичних, нових для вас страв, бо вони можуть бути відторгнуті організмом і спровокувати погане самопочуття.

Молодик і повний місяць в листопаді 2020 року: коли чекати та що планувати

Повний місяць у листопаді 2020 року

Повний місяць настане 30 листопада 2020 року о 12:32 в зодіакальному сузір’ї Близнюки. Цей час сприятливий для будь-якої кропіткої роботи, що вимагає вдумливого та серйозного підходу. Це досить сумнівний союз, який може загострити чутливість і сприйняття оточення. Які саме плани будувати в день повного місяця, розповідаємо нижче.

Що варто робити в день повного місяця

Повний місяць − це час, коли енергія супутника Землі досягає свого максимуму й надає нам потужну внутрішню силу. Астрологи рекомендують виливати енергетику Місяця в повні через креатив: якщо ви давно виношуєте в голові новий проєкт, візуалізуйте всі свої ідеї та продумайте концепцію, призначте брейнстормінг із колегами або рушайте за пошуком натхнення до свого місця сили.

У разі, якщо ви давно мріяли сходити на майстер-клас із живопису, урок музики або спробувати себе в інших видах мистецтва − зробіть це саме в день повного місяця.

У день Місяця в повні також корисно займатися медитацією, яка допомагає моральному очищенню, зробити детокс-програму, позбавивши своє тіло від непотрібних шлаків і токсинів. Якщо вам складно вписати до свого графіку такі процедури, то можна просто спробувати інтервальне голодування. Подібна чистка допоможе залишити все погане в старому місячному циклі та почати новий етап житті.

Що не варто робити в день повного місяця

Дуже важливо запам’ятати: повний місяць завжди трохи загострює наші емоції, провокує більш різкі реакції та підігріває конфлікти. Тому в кінці листопада не варто ухвалювати важливі рішення, проводити вирішальні дебати та переговори, особливо − призначати зустрічі, що можуть нести доленосний характер. Не рекомендується в день повного місяця також з’ясовувати стосунки та ускладнювати взаємини з близькими. Під впливом Місяця в повні люди часто необ’єктивно оцінюють певні ситуації або надають дуже велике значення дріб’язковим. Докопатися до істини не вийде, а от зіпсувати відносини на рівному місці − дуже навіть запросто.

Період повного місяця не надто сприятливо впливає на біоритми людського організму: у багатьох можуть простежуватися порушення нормального графіку сну, погіршення самопочуття у вигляді головного болю й запаморочення. Якщо є можливість, 30 листопада відмовтеся від міцних напоїв, алкоголю й гучних вечірок, оскільки організм може гостро на них реагувати та відновлюватися набагато довше, ніж зазвичай.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також