Ms. World International 2021: українка перемогла у міжнародному конкурсі краси

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

Ms. World International 2021: українка перемогла у міжнародному конкурсі краси

Цьогоріч в американському конкурсі краси Ms. World International 2021 вперше за його історію взяла участь українка. І одразу ж здобула перемогу!

Минулих вихідних у Маямі відбувся міжнародний конкурс краси Ms. World International 2021. У ньому взяли участь 56 дівчат із різних куточків світу — Великої Британії, Франції, Італії, Ізраїлю, Канади, Швеції, Австралії, Іспанії та інших. Цьогоріч, уперше за 15 років, за престижний титул змагалася й українка. Представляла нашу країну на конкурсі киянка Валерія Байрамова.

«Це велика подія для всієї країни, бо з’явилася нагода голосно заявити про сучасну Україну на міжнародній арені та позмагатися за головну корону світу, започаткувати проведення грандіозного та наймасштабнішого конкурсу краси міжнародного рівня у Києві, у самому серці столиці України», — прокоментувала участь українки в конкурсі національний директор міжнародного конкурсу краси для успішніх жінок Ms. Ukraine World International, яка організовувала відбір на конкурс Ms. World International 2021.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Ms Ukraine World International (@ms.ukraine.worldinternational)

Титул Ms. World International 2021 отримала українка Валерія Байрамова. Почесне звання дівчині забезпечила її зовнішність, високий рівень освіченості й особливий вид діяльності. Валерія — стоматолог і власниця клініки, у якій діє особлива благодійна програма. Дівчина також займається бальними танцями та малює.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Dentist (@dr.valeria.bayramova)

«Коли я почула саме своє ім’я, мені захотілося себе вщипнути, щоб переконатися, що це реальність, а не прекрасний сон. Щоб описати ці відчуття не вистачить слів у жодному словнику… Пишаюся тим, що змогла отримати для своєї країни таку важливу, знакову й довгоочікувану перемогу», — ділиться враженнями Валерія Байрамова.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Ms Ukraine World International (@ms.ukraine.worldinternational)

«Я вражена новиною про перемогу України на Ms. World International 2021 навіть більше, ніж інші, тому що знаю, скільки перешкод нам довелося подолати, щоб українська краса взагалі побачила світ цього скоригованого пандемією року», — говорить національна директорка конкурсу Ms. Ukraine World International Олена Бойко.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також