Начистоту: відповіді на 5 найпоширеніших запитань про догляд за шкірою

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Начистоту: відповіді на 5 найпоширеніших запитань про догляд за шкірою

Навіть після прочитання всіх статей на просторах Інтернету у нас в голові залишаються незручні питання, на які хочеться почути просту і зрозумілу відповідь. Редакція Beauty HUB підібрала 5 таких запитань, відповіді на які давали експерти американського видання Allure.

Як правильно читати склад косметичних засобів?

Начистоту: відповіді на 5 найпоширеніших запитань про догляд за шкірою

За останні роки в суспільстві сформувалося чимало міфів стосовно «правильних» складів косметики: якнайменше компонентів і всі вони прості та зрозумілі для читача. Це не зовсім так. Пояснюємо чому.

Довгі і складні слова у складі продукції — це не завжди погано. Насправді саме вони можуть стати запорукою якості товару. Візьмемо, наприклад, Acetyl hexapeptide-8. Косметичний хімік Джинджер Кінг стверджує, що цей компонент має властивість розгладжувати мімічні зморшки й уповільнювати появу нових, сприяючи збереженню молодості шкіри. І таких компонентів багато. Тому перш ніж жахатися незрозумілих слів і ставити хрест на засобі, перевірте компоненти.

Важливо також читати склад засобів від початку й до кінця. За правилами, складники на етикетці вказуються у порядку спадання, але не варто розчаровуватися, якщо потрібний вам компонент знаходиться у самому кінці. Багато інгредієнтів, таких як пептиди чи кислоти, просто не можуть бути додані в косметику у великих дозах через високу ефективність.

Ще один нюанс: якщо ви шукаєте косметику з певним компонентом, ознайомтеся з назвами всіх його форм. Наприклад, вітамін С може бути у складі косметики у вигляді аскорбінової кислоти, Tetrahexyldecyl Ascorbate чи Ascorbyl Phosphate. 

У чому секрет гіалуронової кислоти?

Начистоту: відповіді на 5 найпоширеніших запитань про догляд за шкірою

Гіалуронова кислота на сьогодні вважається одним із найбільш універсальних компонентів для догляду за шкірою. Вона є складником багатьох косметичних засобів, сироваток, ін’єкцій краси, за допомогою неї навіть роблять контурну пластику. Тож у чому секрет?

Гіалуронова кислота — це полісахарид, що міститься в багатьох тканинах організму людини, у тому числі і в шкірі. Вона має унікальну здатність затримувати вологу в тканинах. А правильний баланс вологи в шкірі стає запорукою пружності, щільності і гладкості шкіри. Також гіалуронова кислота бере участь у синтезі колагену й має сильну антиоксидантну дію. Саме тому вона чудово діє на омолодження.

За словами сертифікованого американського дерматолога Циппори Шейнхауса, гіалуронка – це теоретично така сама кислота, як і, наприклад, гліколева або молочна кислоти, але завдяки особливій формулі вона проникає глибше в дерму і значно м’якше діє на шкіру. Ось ще один секрет популярності цього компоненту. На відміну від агресивних кислот, з якими не варто бавитися без консультації з косметологом, гіалуронова кислота практично не має протипоказів. Вікових обмежень у косметиці з гіалуроновою кислотою практично немає: її можна застосовувати будь-кому й будь-коли. Саме тому її взяли на озброєння.

Як можна зберегти молодість без ін’єкцій краси?

Начистоту: відповіді на 5 найпоширеніших запитань про догляд за шкірою

За статистикою, 57 відсотків читачів видання  Allure непокоять зморшки та заломи на обличчі, але вдаватися до радикальних методів типу ін’єкцій чи пластики вони не готові. Чи можна якось поставити на паузу вікові зміни, не лягаючи під ніж чи голку?

На думку експертів Allure, так. Хоча ін’єкційні процедури і вважаються найбільш дієвим anti-age методом, на сьогодні розробники знайшли їм достойну заміну.

Зокрема, для тих, хто хоче розгладити дрібні зморшки, вирівняти текстуру та тон шкіри, найкращий вибір — ретинол. Унікальність ретинолу полягає в тому, що ферменти в нашому тілі перетворюють його на ретиноїдну кислоту, активну форму вітаміну А. Він прискорює клітинний метаболізм, стимулює вироблення колагену й еластину. Таким чином він доволі швидко розгладжує наявні зморшки й запобігає появі нових. Відповідно, з цим компонентом у домашніх умовах можна досягти не гіршого результату, ніж у кабінеті косметолога. Вам, звісно, знадобиться професійна консультація і трішки більше часу. Алуре Гері Фішер, професор дерматології, стверджує, що результату, подібного до ін’єкцій, можна досягти в середньому за 12 тижнів, у випадку, якщо використовувати правильно підібраний домашній догляд на основі ретинолу.

LED-пристрої дають ефект для шкіри?

Начистоту: відповіді на 5 найпоширеніших запитань про догляд за шкірою

Світлодіодна терапія, або LED-терапія, набирає популярності з кожним днем. Але чи справді можна отримати гідний результат, просто прикладаючи до обличчя різноколірні лампочки? За словами дерматолога Даніеля Белкіна, цей метод дуже навіть дієвий.

LED-терапія, або світлова терапія, ґрунтується на здатності шкіри поглинати світло й перетворювати його на енергію. Ця енергія спричиняє в клітинах шкіри реакції регенерації. У такий спосіб прискорюються відновні процеси, відбувається вироблення колагену і підвищується еластичність дерми. Зокрема, різні типи LED-ламп усувають різні проблеми.

З огляду на все це, дерматологи стверджують, що прилади для світлодіодної терапії можуть подарувати чудовий ефект. Але важливо здійснювати LED-терапію в перевірених салонах, а якщо ви хочете придбати пристрій для домашнього використання, обирати сертифіковані бренди (наприклад, Foreo або Neutrogena) і купувати їх в офіційних магазинах. Річ у тім, що лише окремі компанії вміють виготовляти пристрої зі спеціалізованим (корисним) світлом. Можна, звісно, замовити економний варіант на рітейл-сайтах, але так ви маєте всі шанси натрапити на звичайний кольоровий світильник. На думку експертів, саме такі варіанти й сіють чутки про те, що LED-терапія — суцільний обман.

Чи можливо позбутися темних кіл під очима?

Начистоту: відповіді на 5 найпоширеніших запитань про догляд за шкірою

За даними досліджень Allure, темні кола під очима — проблема зі шкірою, яка найбільше турбує 38 відсотків жінок. Чи можна усунути її за допомогою косметичних засобів?

«Шкіра в параорбітальнїй зоні є дуже тонкою й чутливою, а темні кола, що там з’являються, вважаються спадковою проблемою. Здебільшого вони вказують на слабкі кровоносні судини під шкірою», — повідомив Allure Пол Джаррод Франк, сертифікований дерматолог у Нью-Йорку. На щастя, є розв’язання цієї проблеми: шкіру навколо очей можна наповнити живильними компонентами й освітлити, тоді проблема частково вирішиться. Це можна зробити за допомогою засобів із гіалуроновою кислотою, яка наповнює шкіру, а також вітаміну С, що вирівнює тон шкіри й освітлює її.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також