Надія Мейхер про «Танці з зірками», власний бренд одягу і красу

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

В ексклюзивному інтерв'ю для Beauty HUB Надія Мейхер розповіла про участь у проекті «Танці з зірками», поділилася власними планами на майбутнє і секретами краси, здоров'я та перезавантаження, яке так необхідне кожному з нас в цьому непростому 2020 році.

Надія, вас називають однією з фавориток проекту «Танці з зірками 2020». У чому ваш секрет?

У мене точно немає ніякого секрету. Думаю, ми відрізняємося від інших пар, які беруть участь у проекті, емоційною складовою і певною іронією, оскільки для мене танець ніколи не був просто набором рухів, звуків і слів. Я вкладаю в танець життя, як і в усе, що роблю. Кожен рух для мене несе якийсь сенс.

Також нашу пару відрізняє те, що ми ретельно опрацьовуємо історію кожного номера і завжди відстоюємо цю ідею в умовах, які нам пропонує проект. Звичайно ж, ми працюємо і над технікою і намагаємося її вдосконалювати, наскільки це можливо в такі стислі терміни.

Надежда Мейхер

Як вважаєте, талановита людина талановита в усьому чи справа в наполегливій роботі над собою?

Я переконана, що кожна дитина народжується з певними задатками, природними даними і рисами характеру. Звичайно, в силу життєвих обставин ми можемо змінюватися, але глобально у кожного з нас є свої таланти. Їх прояв і реалізація залежать безпосередньо від нашого характеру і сили духу. На жаль, багато людей, у яких є талант, так його і не розкривають протягом життя. Тому я вважаю, що важливо плекати в собі завзятість, силу волі і характер.

І звичайно ж, якщо ти виявив якийсь талант, в нього потрібно вкласти працю. А якщо хочеш будувати на ньому свою професійну кар’єру і життя – це нескінченна щоденна праця. Ти просто повинен засукати рукави і зрозуміти, що не буде ні початку, ні кінця. У кожній професії можна розвиватися нескінченно, в кожній справі є довгий, глибокий і тривалий шлях.

Ви в прекрасній фізичній формі, тому не можемо не запитати, як вдається її підтримувати? Які види фізичних навантажень в числі улюблених, поза танцювальним шоу?

У кожного свої критерії оцінювання фізичної форми, і я поки не можу сказати, що своїм я відповідаю.

Фізична форма – це не просто рельєф і м’язовий тонус, це ще й внутрішній стан організму, на який впливає харчування, вживання вітамінів, сон. Оскільки я трудоголік і дуже люблю працювати, а також завжди активно провожу час із близькими, мені важливо бути сильною.

Сили я набираюся  із занять спортом, в тому числі з класики – занять біля верстата. Також я займаюся за системою GYROTONIC – це комплекс вправ на спеціальних тренажерах, особливо корисний для людей, які або колись займалися танцями, або мають якісь проблеми з опорно-руховим апаратом. Ще я обожнюю розтяжку: вона допомагає мені розслабитися, відволіктися від думок і перезавантажитися.

Звичайно ж, зараз я не тренуюся за своєю звичною системою, бо проект «Танці з зірками» вимагає щоденних репетицій по 4-5 годин – сил і бажання на додаткові фізичні навантаження просто не залишається.

Надежда Мейхер интервью

Надіє, ви – неймовірно творча людина. Ви співаєте, граєте, танцюєте, пишете вірші і створюєте одяг. Чи є ще сфери, які ви б хотіли підкорити в найближчому майбутньому?

Ще одна моя стихія – це телебачення. Близько шести років я працювала телеведучою. Цей напрямок мене дуже захопив, мені шалено подобається в ньому працювати. У мене є деякі пропозиції і я сподіваюся, що в найближчі півроку з’явиться проект, в якому я буду задіяна.

Чогось кардинально нового в планах поки немає. Будь-які напрямки для подальшої творчості формуються десь всередині на підсвідомості і вистрілюють у потрібний момент, коли я готова до їх реалізації. Але поки навіть у тих напрямках, в яких я вже працюю, і цілого життя мало, щоб повністю реалізуватися.

Розкажіть, як на даний момент розвивається ваша творча майстерня MeiherbyMeiher?

Творча майстерня розвивається зараз у двох напрямках. Перше – це індивідуальні замовлення, коли клієнти можуть прийти, вибрати вподобану тканину і модель, проговорити, чого хочеться і обговорити зі мною всі творчі нюанси. Робота з клієнтами та моделями, примірки, пошук тканин і фурнітури мене завжди захоплюють і надихають. І, звичайно ж, це мій бізнес, який не може зупинятися ні за яких обставин.

Другий напрямок – це онлайн-магазин, сторінки в соцмережах, які є майданчиком для продажу речей в готовому вигляді з моїх колекцій. Ми відправляємо посилки в різні країни, наскільки дозволяють можливості в умовах пандемії.

Надежда Мейхер бренд

Яка вона – жінка, одягнена в дизайнерські шати вашого особистого бренду?

Дівчина, яка одягає речі мого бренду, хоче відчувати себе особливою, прагне відкривати в собі нові грані, вона самодостатня і смілива. Це люди, які хочуть відчувати себе не тільки комфортно, затишно і впевнено, але і відкриті для творчості.

За допомогою тканин і силуетів я сприяю жінкам здійснити їх бажання, або ж ми разом творимо нові в результаті спілкування. Віднедавна мені стало цікаво відшивати одяг і для чоловіків. Вони дозволяють зазирнути глибше в їхні душі і відкрити якісь нові грані.

Я хочу, щоб мій одяг приносив удачу і задоволення, і коли я чую від клієнтів відгуки з тим смисловим навантаженням, яке я вкладала в одяг, я дуже рада, що вони відчувають мій меседж.

Ви зізнавалися, що все життя проводите над собою експерименти. Якщо говорити про beauty, чи приносить вам задоволення міняти образи: макіяж, стрижки, зачіски?

Мені вже складно себе чимось здивувати в плані зміни образів, тому що за свою професійну кар’єру я вже приміряла стільки макіяжів і зачісок! Але періодично у мене є внутрішня потреба змінити стрижку – це те, що справді приносить задоволення. Коли у мене змінюється період в житті, це чітко читається в довжині мого волосся.

Але найбільше мені цікаві експерименти в творчості і особистому житті. Це мене завжди розбурхує, емоційно збуджує і рухає вперед. Я не шукаю легких шляхів, завжди йду до складних завдань і нестандартних рішень – тоді у мене починають горіти очі і з’являється стимул для розвитку.

Чи доводилося вам йти на жертви з приводу зовнішності під час роботи?

Я вважаю, що людина починає чимось жертвувати, коли їй щось не до душі, наприклад, проект, в якому вона бере участь. Я в своєму житті намагаюся не робити те, що мені не подобається. Але в проектах, які мені глобально близькі, звичайно ж, я йду на різноманітні  зміни, якщо я бачу в цьому сенс, це цікаво і креативно. Важливо завжди шукати компроміс, але ні в жодному разі не йти на якісь жертви, щоб не шкодити собі і не витрачати даремно свою енергію, бути чесною з собою і з глядачами.

Як доглядаєте за шкірою? Більше любите домашній догляд чи салонний?

Більше люблю доглядати за шкірою в домашніх умовах і абсолютно про це не шкодую. Якщо у мене є вільний час, краще я проведу його з дітьми або попрацюю, ніж піду в салон. Тим більше, зараз така кількість ефективних засобів на будь-який бюджет.

Я противник різного роду ін’єкцій і вважаю, що в них не потребую, тому віддаю перевагу більш природному догляду за обличчям і тілом. При своєму досить стресовому і активному способі життя я рада, що недавно відкрила для себе ручний масаж обличчя, який знімає затиски, призводить шкіру в тонус і покращує колір обличчя.

Надежда Мейхер

Якому макіяжу віддаєте перевагу – з акцентом на очі чи губи?

У повсякденному макіяжі в основному роблю акцент на очі і брови. На щастя, матінка-природа наділила великими губами, тому їх виділяю рідше. Тональними засобами в звичайному житті майже не користуюся.

Сценічний макіяж, звичайно ж, вимагає більшої кількості косметики, але і в цьому випадку найчастіше я акцентую увагу на очах і бровах, а губи виступають менш активним елементом.

Як зараз у розпал пандемії проводите вільний час і розслабляєтеся?

Під час пандемії розслаблятися не виходить. Життя триває, я і в цей період намагаюся не зупинятися на досягнутому, розвиватися, знаходити нові рішення, в яких раніше не було необхідності.

Для розслаблення тіла мені добре допомагає масаж. Мій організм досі в шоці від тієї кількості фізичного навантаження, яке я на нього обрушила в рамках проекту. Все заради того, аби щонеділі показувати нові цікаві номери для наших глядачів.

Також я дуже люблю лазневі процедури з віниками – це відмінний спосіб відпочити і тілом, і душею, привести в тонус м’язи і шкіру. Взагалі важливо давати собі можливість розслабитися, щоб перезавантажитися і знайти нові ресурси в своєму тілі і розумі.

Підписуйтеся на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також