Найкращі фільми з Кейт Вінслет у головній ролі

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Найкращі фільми з Кейт Вінслет у головній ролі

На честь дня народження легендарної акторки пригадуємо знакові ролі Кейт Вінслет, які принесли їй премії «Оскар», «Золотий глобус», BAFTA та інші престижні нагороди.

Роль Кейт Вінслет у сучасному кіно важко переоцінити. За свою 25-річну кар’єру акторка зіграла майже у 50-ти фільмах, левова частка яких — культові стрічки геніальних режисерів. 

Першу головну роль Кейт зіграла в 18 років у гострій психологічній драмі «Небесні створіння» — фільмі, який отримав безліч схвальних відгуків і став одним із найкращих 1994 року. Сама Вінслет здобула за цю роботу свою першу нагороду в кіноіндустрії. Справжньою зіркою Кейт стала після виходу фільму «Титанік». Кінострічка зібрала рекордну кількість «Оскарів», «Золотих глобусів» та інші престижні премії, а головні герої — Вінслет та Ді Капріо здобули титули суперзірок.

Кейт Вінслет отримала «Орден Британської імперії» з рук Королеви Великої Британії Єлизавети ІІ за видатні заслуги в кінематографі. Пригадаймо культові кінострічки з акторкою в головній ролі, які має переглянути кожен.

«Розум і почуття»

Sense and Sensibility, 1995

«Розум і почуття» — екранізація легендарного роману Джейн Остін про трьох осиротілих сестер і їхнього зведеного брата, якому після смерті батька в спадок перейшло все майно, у тому числі будинок, у якому жили дівчата. Навіть якщо ви читали книгу, кінострічку варто переглянути, як мінімум заради того, щоб насолодитися бездоганною грою юної Кейт Вінслет, Емми Томпсон, Г’ю Гранта та інших геніальних акторів. Зокрема, Вінслет отримала свою першу премію BAFTA за найкращу жіночу роль другого плану.

«Айріс»

Iris, 2001

Картина розповідає про життя британської письменниці і філософа Айріс Мердок. Фільм базується на мемуарах її чоловіка Джона Бейлі про кохання та незвичні історії з життя пари від ранньої молодості й до старості. Кейт Вінслет зіграла Айріс у молодості, Джуді Денч — у старості. За роль Мердок обидві акторки отримали по номінації на премію «Оскар». Це був другий випадок в історії премії, коли дві виконавиці номінували за роль того самого персонажа, але в різних вікових категоріях.

«Вічне сяйво чистого розуму»

Eternal Sunshine of the Spotless Mind, 2004

«Вічне сяйво чистого розуму» — фільм, який отримав «Оскар» за найкращий оригінальний сценарій. Головні ролі, також дуже нетипові, зіграли Кейт Вінслет та Джим Керрі. У фільмі вони — дві протилежності, які то відштовхуються одна від одної, то притягуються з неймовірною силою. Одного разу, під час сварки, імпульсивна Клементина вирішує розлучитися з Джоелем, забути його назавжди й навіть стерти спогади про коханого зі своєї голови: усі образи, нерозуміння і все те, що завдає болю.

«Життя спочатку»

Revolutionary Road, 2008

Дует Леонардо Ді Капріо й Кейт Вінслет — один із найяскравіших у сучасному кіно. У драмі «Життя спочатку» вони зіграли сімейну пару, яка грає на публіку ідеальне сімейне життя. Натомість кожен із членів сім’ї ховає свої скелети в шафі, через що не може жити повноцінним життям. Друга співпраця Леонардо Ді Капріо й Кейт Вінслет після «Титаніка» стала дуже успішною для акторів: вона принесла їм номінації на кілька кінопремій, зокрема Вінслет виграла свого першого «Золотого глобуса» за найкращу жіночу роль.

«Читець»

Reader, 2008

Цю кінострічку створено за мотивами однойменного бестселера знаменитого німецького письменника Бернгарда Шлінка. Починається фільм із романтичної історії двох молодих людей, яких розлучає випадок. Через багато років вони зустрічаються в дуже нетипових обставинах: у суд, де розглядають справу злочинців нацистського режиму Міхаель Берг приходить як юрист-практикант, а Ганна Шміц сідає на лаву підсудних. Ця роль стала найвдалішою для Кейт Вінслет. За неї вона отримала премії «Оскар», «Золотий глобус», BAFTA, European Film Awards і приз Гільдії кіноакторів США.

«Різанина»

Carnage, 2011

Фільм знято на основі п’єси «Бог різанини» відомої французької драматургині Ясміни Рези. Комедійна драма розповідає про дві сім’ї, які знайомляться у зв’язку з тим, що їхні сини влаштовують бійку. Цивілізована розмова дорослих також переростає в конфлікт: обидва подружжя починають озвучувати проблеми та кидатися образами. При цьому кожна пара критикує батьківські навички іншої, замість того, щоб розгледіти власні проблеми.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також