Насолоджуємося: топ-7 серіалів жовтня

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Про найбільш очікувані серіальні релізи жовтня розповідаємо в нашому матеріалі. Які вони, кращі кіноісторії середини осені?

Ми вже розповідали вам про найцікавіші фільми жовтня 2020 року, тепер прийшла черга серіалів. Зіркові актори, захоплюючі сюжети та атмосферні кадри – ви готові знайомитися з кращими кіноновинками?

«Емілі в Парижі»

Головна героїня серіалу американка Емілі, роль якої зіграла красуня Лілі Коллінз, переїздить жити до Парижа, щоб працювати маркетологом. Дівчина стикається з іншою культурою, традиціями, поглядами на життя й ставленням до різних, здавалося б, звичайних речей. До слова, автором проєкту є Даррен Стар – ніхто інший, як творець легендарного серіалу «Секс у великому місті».

Прем’єра: 2 жовтня

«Пташка Господа милосердного»

Серіал за однойменним романом Джеймса Макбрайда розповідає про войовничого борця з рабством Джона Брауна, якого зіграв Ітан Хоук. Оповідання ведеться від імені підлітка-раба, який приєднується до революціонера та його прихильників у страшний час, що передував громадянській війні в США. Відмінний серіал для цінителів реалістичних драм і боротьби за справедливість.

Спочатку прем’єра була запланована на серпень, але була перенесена на жовтень.

Прем’єра: 4 жовтня

«Привиди садиби Блай»

«Привиди садиби Блай» – це друга частина антології, до якої увійшли «Привиди будинку на пагорбі». В цьому серіалі ми побачимо акторів із першого сезону, але вже в нових амплуа. Серіал заснований на повісті «Поворот гвинта» (1898) Генрі Джеймса, а розповідається в ньому про дівчину, яка переїздить у заміський маєток, щоб стати нянею для двох осиротілих дітей. Незабаром молодій гувернантці починає здаватися, що в особняку мешкають зловісні сили.

Прем’єра: 9 жовтня

«Ферзевий гамбіт»

Головна героїня серіалу жовтня 2020 року – восьмирічна Бет Гармон, яка живе в притулку штату Кентуккі в 50-х роках. Її життя повне страхів і дитячих травм, але одного разу вона відкриває в собі талант до гри в шахи. Дівчинка одержима метою стати найкращою шахісткою світу й роками впевнено йде до своєї мети. Історію про покликання, яке межує із залежністю, можна буде подивитися на Netflix вже з 23 жовтня.

Прем’єра: 23 жовтня

«Відіграти назад»

Один із найбільш очікуваних і потужних проєктів 2020 року, прем’єра якого була перенесена з весни на осінь, – детективний серіал «Відіграти назад», який зібрав цілий ешелон зірок на майданчику. Головні ролі виконали Ніколь Кідман і Г’ю Ґрант, а режисером стала Сюзанна Бір.

Грейс Сакс – успішна письменниця, щаслива дружина й любляча мати. Але в одну мить ідеальне життя руйнується: напередодні виходу нової книги її чоловік зникає, а казкова кар’єра обертається низкою неприємностей і піар-скандалом.

Прем’єра: 25 жовтня

«Шукачі правди»

Комедійний науково-фантастичний серіал від Amazon розповідає про команду «мисливців за привидами», які є любителями та для кого це заняття стає розвагою. Проте все міняється, коли герої стикаються з реальною містикою та привидами. У головних ролях комедіанти Саймон Пегг і Нік Фрост, тому серіал обіцяє бути дуже смішним і кумедним.

Прем’єра: 30 жовтня

«Мандалорець»

Другий сезон серіалу всесвіту «Зоряних воєн» зовсім скоро з’явиться на екранах наших ноутбуків і смартфонів. Кінокартина знову виходить на стрімінговому сервісі Disney +, а його творцями є Джон Фавро і Дейв Філоні. Якщо ви скучили за Baby Yoda, він повернеться вже 30 жовтня разом із джедаями, ситхами та іншими «зоряними» персонажами.

Прем’єра: 30 жовтня

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також