Не мовчіть: українські блогери звернулися до російських колег

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Українські інфлюенсери закликали російських блогерів, артистів розповісти про те, що зараз насправді відбувається в Україні.

«Привіт. Ми українські блогери, хочемо поговорити з нашими колегами з Росії. Людьми, яких дивляться, слухають та люблять. Ми не будемо вас зараз ні в чому звинувачувати, давайте просто поговоримо», — такими словами розпочав черговий проймаючий ролик в Instagram Антон Птушкін. Блогери закликав росіян ее мовчати,

До звернення Птушкіна долучилися багато відомих українців: Даша Астаф’єва, Олексій Дурнєв, Ян Гордієнко, Юра Каплан, Саша Чистова, Настя Гонцул, Дмитро Євтушенко, Володимир Дантес, Коля Зирянов, Мурафа, Андрій Лузан та багато інших. Кожен з інфлюенсерів розповів частинку великої історії під назвою війна.

Українські блогери постаралися донести росіянам правду: розповіли про жорстокий напад Росії на Україну, який прикривають фразою «військова операція», про кількість жертв, про страждання, які просто зараз переживають жінки й діти.

«Уявіть, що все, що ви любили, берегли, чим пишалися, більше не належить вам. Його відібрано липкими й гарячими лапами зла. А вам залишається просто сидіти в бомбосховищі й думати: «Я сьогодні виживу, чи…?», — говорить Володимир Дантес.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Anton Ptushkin (@ptuxerman)

«Чи звинувачуємо ми вас у цьому? Ні. Навіть шкода. Ви не заслужили на те, щоби хоронити стільки молодих хлопців через чужі кровожерливі амбіції. Сильно звинувачуємо ми вас у мовчанні? Так. Ви — сила й голос свого народу. У вас є шанс змінити ваше життя на краще. Зробіть сторіс про те, що відбувається в Україні. Зробіть пост про геноцид, який влаштував Путін! Висловіться!».

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також