«Неопалимі»: детально про медичний волонтерський проєкт

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

волонтерський проєкт Неопалимі

В рамках нашого проєкту «Стресооборона: український рецепт» розповідаємо про волонтерський проєкт «Неопалимі», в межах якого українці, що отримали опіки та рубці внаслідок війни, можуть одержати безоплатну медичну допомогу.

 

 

Олександр Туркевич, к. м. н., дерматовенеролог, онколог, доцент кафедри дерматології, венерології Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького, професор дерматовенерології Римського університету ім. Дж. Марконі, та Максим Туркевич, CEO Українського волонтерського центру, радник Національного агентства України з питань державної служби, радник IREX в Україні, детально розповідають про благодійну ініціативу Українського волонтерського центру – загальнонаціональний проєкт «Неопалимі», який забезпечує безкоштовну апаратну медичну допомогу від досвідчених спеціалістів всім, хто постраждав від бойових дій.

Олександр Туркевич

Олександр Туркевич, к. м. н., дерматовенеролог, онколог, доцент кафедри дерматології, венерології Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького, професор дерматовенерології Римського університету ім. Дж. Марконі

Ідея проєкту виникла через потребу, адже зараз є достатньо багато людей, які постраждали фізично від військових дій і потребують допомоги. Тому всього за декілька днів ми назбирали близько 20 клінік в межах України, які були згодні одразу залучатися. Всі лікарі, які приймають участь у проєкті, – це висококваліфіковані досвідчені спеціалісти з багаторічним досвідом роботи з рубцями та опіками, які виходять в наданні допомоги з принципів доказової медицини.

Партнери проєкту

Наразі ми вже активно працюємо з низкою клінік у різних містах України:

 • Івано-Франківськ: клініка Masych Dent & Cosmetology, Arutiunova Skin Health Clinic
 • Чернівці: клініка Kolosovskaia
 • Ужгород: медичний Центр «Вітамін»
 • Рівне: косметологічний центр «Алхімія Краси»
 • Житомир: MediDerm
 • Київ: Shupeniuk Medical Club
 • Харків: клініка Natalie Beauty Expert
 • Дніпро: клініка Татьяни Епіфанцевої
 • Черкаси: клініка Олексія Цапенка
 • Одеса: Oxford Medical Aesthetics-CoolSculpting
 • Львів: клініка Medestet

Також ми будемо раді долученню колег з інших міст, які ще не задіяні, але сповідують такий самий підхід до лікування пацієнтів.

Великий внесок в роботу проєкту і допомогу пацієнтам у плані медикаментозного забезпечення  зробили й такі компанії-виробники та їх представники: Asclepion, Bioformula (Euroestetgroup), Alphasciencе, TOTIS та L’Oréal Group.

Цільова аудиторія «Неопалимих»

Проєкт розрахований на всіх громадян України, незалежно від віку, які фізично постраждали внаслідок воєнних дій і російської агресії, тобто отримали поранення та опіки. Це і волонтери, і цивільні ( в тому числі діти), і військові.

Але варто зазначити – це не та допомога,  яка надається одразу після здобуття поранення або опіку. Наша допомога надається тоді, коли ми вже маємо наслідки травми, тобто мінімум через чотири місяці після її отримання.

Волонтерський проєкт Неопалимі

Адміністрування проєкту

Адмініструванням проєкту займається Український волонтерський центр – серйозна організація, яка себе вже проявила. І у нас є всі шанси, що проєкт не помре в зародку, а буде успішно розвиватися.

Максим Туркевич

Максим Туркевич, CEO Українського волонтерського центру, радник Національного агентства України з питань державної служби, радник IREX в Україні

Говорячи про проєкт «Неопалимі», треба розуміти, що ми фактично будуємо екосистему, яка на перетині медичного, волонтерського та благодійного середовищ може замістити собою великий пласт роботи держави, оскільки державна медицини цією сферою не займається. І якщо до війни лікування опіків чи рубців було питанням краси або естетики, то зараз це є можливістю адекватно функціонування і нормального життя людей, які отримали такі поранення. Ми не просто надаємо лікування, а комплексно будуємо екосистему з цілим набором клінік по Україні, які надають допомогу з додатковою системою підтримки цих людей.

Неопалимі проєкт

Зараз ми починаємо співпрацю з реабілітаційними центрами та плануємо співпрацю з військовими госпіталями державного типу, а також плануємо зовнішнє залучення пацієнтів у проєкт за допомогою сайту «Неопалимих» з Google-формою. Кожен охочий, хто постраждав від бойових дій і потребує допомоги, може заповнити цю форму та стати нашим пацієнтом.

Стаття підготовлена в рамках проєкту «Стресооборона: український рецепт» за матеріалами онлайн-розмови Сергія Роголя, Олександра Туркевича та Максима Туркевича.

Підписуйтеся на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відеоматеріали від Beauty HUB!

читайте також