Нова літня колекція макіяжу Dior Summer Dune 2021

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Тепле сонячне проміння так і надихає урізноманітнити свою косметичку легкими текстурами, теплими відтінками та шимерними фінішами. Усе це можна знайти в новій колекції Dior Summer Dune 2021.

Літні колекції макіяжу — це завжди про гру теплими кольорами, легкість і ніжність. Знайомимося з однією із перших − Dior Summer Dune. Нова лінійка створена під враженнями кольорів пустелі й піщаних дюн, що захоплюють своїми глибокими відтінками й розкішними відблисками.

«Піщані дюни на фоні жовтогарячого сонця й безкрайого неба стали натхненням для створення незвичних фактур і глибоких відтінків, наповнених природністю й натуральним шимером», — коментує нову колекцію креативний директор із макіяжу Dior Пітер Філіпс.

Основою нової колекції стала пудра Forever Cushion Powder, що маскує всі недоліки, а завдяки рослинним компонентам у складі, доглядає за епідермісом. Представлена вона у п’яти відтінках для різних типів шкіри. У Dior Summer Dune Summer 2021 входить дві палетки тіней м’яких бронзових та коричневих відтінків, доповнених золотистим відблиском, а також олівець для очей і чорна туш для вій. Не забули в Dior і про літній манікюр. Для створення літнього образу бренд представив лак для нігтів в бронзовому відтінку. 

Для губ Dior представили свій класичний блиск Dior Addict Lip Maximizer, помади і олівець у нових пастельних літніх відтінках. Бронзер у форматі стіка Dior Forever Natural Bronze, що входить у нову колекцію, — просто незамінна річ для літнього макіяжу. Він надає шкірі ефекту ніжного поцілунку сонця й дарує благородне сяйво. Саме такого, якого шкіра набуває під час відпочинку на тропічних курортах.

Коричнево-жовті відтінки, які стали вихідною точкою для створення колекції, роблять усі продукти ідеальними для народження стриманих літніх повсякденних образів. Вартість засобів коливається від 37 до 76 доларів. Колекція надійде у продаж в бутиках бренду та на вебсайтах офіційних дистриб’юторів 15 квітня.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також