Новий альбом Адель “30”: перший за останні шість років

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

  • Пептиди

    Пептиди

  • Біохакінг шкіри

    Біохакінг шкіри

  • Halloween

Новий альбом Адель "30": перший за останні шість років

Адель випустила свій четвертий музичний альбом під назвою «30», який став першим за шість років мовчання співачки.

У 2019 році весь світ вразила новина, що Адель йде зі сцени і закінчує свою музичну кар’єру. У той момент мрії мільйонів фанатів потрапити на концерт обожнюваного кумира розбилися, як і бажання почути нові твори неймовірної Адель. Тоді ми не могли повірити, що це кінець. І, на щастя, мали рацію.

Адель повернулася зовсім іншою. Переживши розлучення та схуднувши на 45 кілограмів, вона постала в новому образі, від якого всі ахнули. Нещодавно вона дала закритий концерт Adele: One Night Only, що вийшов на телеканалі CBS, а також відповіла на всі дуже особисті питання журналістці Опрі Вінфрі. І ось настав довгоочікуваний момент – вихід альбому після шести років мовчання.

І якщо попередні альбоми мали назву віку, в якому Адель їх записала, «30» відсилає до віку, в якому артистка вперше вийшла заміж за тепер уже колишнього чоловіка Саймона Конеккі. Нові пісні вона присвятила своєму синові, щоб за допомогою музики розповісти йому, як важко їй далося розлучення і які почуття вона переживала у цей складний період. У тексті пісень також порушуються теми материнства, тривожності та розлуки з коханими, плавно переходячи в історію про подолання, переродження та прийняття самої себе.

«Мій мудрий друг, який завжди дає найкращі поради. Друг, який не спав усю ніч і тримав мене за руку, доки я безперервно плакала», – так Адель відгукується про новий альбом.

До «30» увійшли 12 композицій, а до делюкс-видання включено ще три бонуси. Деякі пісні ми вже чули, наприклад, Easy On Me, на яку навіть знято кліп, але більшість треків звучать уперше.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також