Новий місяць і повний місяць в грудні 2020: коли чекати і що планувати

Новий місяць і Повний місяць в грудні 2020: коли чекати і що планувати

Для того, аби забезпечити здійснення планів на наступний місяць, їх потрібно синхронізувати з місячним календарем. Коли настане Новий місяць і Повний місяць в грудні 2020, розповідає Beauty HUB.

Повний місяць і Новий місяць – два періоди в місячному циклі, що сильно впливають на психологічний стан і біоритми кожної людини. Вони також мають силу значно коригувати і навіть зривати наші плани. Тому, варто дізнатися, коли настане молодик і повня у грудні 2020 і як саме варто розписувати свої дні в ці періоди.

Новий місяць в грудні 2020

Молодик в грудні 2020 року настане 14 грудня в 19.19. Це 1 місячний день, коли нічне небесне світило перебуває в знаку Стрілець. Давайте розберемося, що саме варто планувати на цей день, а які справи краще відкласти.

Що варто робити в день молодика

Молодик знаменує собою початок нового місячного циклу, а це означає, що він прихильний до старту нових справ, запуску свіжих проектів і формування нових звичок.

Якщо вас давно мучать сумніви, що стосуються особистих відносин, місця проживання або інших важливих аспектів життя, саме в молодик варто зважити всі за і проти і зробити остаточний вибір. Новий місяць найсприятливіший час для прийняття відповідальних рішень: покращена розумова діяльність, підвищена здатність до концентрації на суті проблеми і високий рівень самокритичності якнайкраще дозволяють відокремити справді важливе від малозначимого.

 Що не варто робити в день молодика

Новий місяць спричиняє надмірну самокритичність щодо наших цілей і глобальних планів. Тому під час планування нових досягнень фахівці радять більше довіритися власній інтуїції і внутрішньому голосу. Якщо ви починаєте сумніватися в своїх планах, використовуйте ці почуття, щоб внести конструктивні зміни, а не відмовлятися від них повністю.

Оскільки молодик фізіологічно впливає на наші біологічні ритми, наші організми на початку місяця можуть бути більш вразливими. У цей день не варто перевантажувати себе фізичною працею, а в спортзалі краще не пробувати нові вправи або додавати додаткову вагу на тренуваннях. Також краще відмовитися від екзотичних, нових для вас страв, так як вони можуть спровокувати погане самопочуття.

Новий місяць і Повний місяць в грудні 2020: коли чекати і що планувати

Повний місяць у грудні 2020 року

Повний місяць настане 30 грудня 2020 гoдa о 12:00 в зодіакальному знаку Рак. Це досить сумнівний союз, який може загострити чутливість і сприйняття оточення. Які саме плани будувати в день повного місяця, розповідаємо нижче.

Що варто робити в день повного місяця

Повний місяць – це час, коли енергія супутника Землі досягає свого максимуму і надає нам потужну внутрішню силу. Астрологи рекомендують виливати енергетику повного Місяця через креатив: якщо ви давно виношуєте в голові новий проект, візуалізують всі свої ідеї і продумайте концепцію, призначте брейнштормінг з колегами або рушайте за пошуком натхнення в своє місце сили.

У день повного місяця також корисно зайнятися медитацією, яка допомагає моральному очищенню, зробити детокс-програму, позбавивши своє тіло від непотрібних шлаків і токсинів. Якщо вам складно вписати в свій графік такі процедури, то можна просто спробувати інтервальне голодування. Подібна чистка допоможе залишити все погане в старому місяці і почати новий етап у вашому житті.

Що не варто робити в день повного місяця

Дуже важливо запам’ятати: повний місяць завжди трохи загострює наші емоції, провокує більш різкі реакції і підігріває конфлікти. Тому в кінці грудня не варто приймати важливі рішення, проводити вирішальні дебати та переговори, особливо –  призначати зустрічі, які можуть нести доленосний характер. Не рекомендується в день повного місяця також з’ясовувати стосунки і ускладнювати відносини з близькими. Під впливом повного Місяця люди часто необ’єктивно оцінюють певні ситуації або надають дуже велике значення дріб’язковим ситуацій. Докопатися до істини не вийде, а от зіпсувати відносини на рівному місці –  дуже навіть запросто.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також