Новий сезон: місячний календар стрижок на грудень 2020

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Новый сезон: лунный календарь стрижек на декабрь 2020

Місячний календар стрижок на грудень 2020 року – гід з планування візитів до салона краси. У ньому ви знайдете сприятливі і несприятливі дні для стрижок, фарбування та кардинальної зміни іміджу.

У грудні має бути багато сприятливих днів, щоб змінити свій імідж за допомогою нової зачіски. Але все ж, щоб уникнути невдалих експериментів напередодні новорічних свят, варто планувати похід до перукаря згідно з місячним календарем.

Пропонуємо вам ознайомитися з повним місячним календарем стрижок і фарбування на грудень 2020 року, який підкаже найвдаліші дні для стрижок, фарбування та інших маніпуляцій з волоссям.

1 грудня 2020 року – неділя – 16, 17 місячний день

Місяць у Близнюках, убутний Місяць

Несприятливий день для стрижки

Стригти волосся сьогодні небажано: ця процедура може негативно вплинути на кровоносну та ендокринну системи організму. Але якщо вам давно не вистачає внутрішньої гармонії і спокою, фарбування волосся у темний тон натуральними рослинними барвниками допоможе виправити ситуацію.

2 грудня 2020 року – неділя – 17, 18 місячний день

Місяць у Раку, убутний Місяць

Несприятливий день для стрижки

Сьогодні у вас може виникнути бажання перевернути все догори дригом, в тому числі і зачіску. Не піддавайтеся миттєвим імпульсам і добре подумайте перед тим, як обрізати довжину.

3 грудня 2020 року – неділя – 18, 19 місячний день

Місяць у Раку, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки

Зміна іміджу сьогодні подарує вам харизму і жіночність, а також додасть сили для нових досягнень. Якщо незабаром на вас чекають важливі зустрічі – пофарбуйте волосся у колір, який у вас був у найуспішніший період життя, це подарує сили і натхнення.

4 грудня 2020 року – субота – 19, 20 місячний день

Місяць у Раку, убутний Місяць

Вкрай несприятливий день для стрижки

Відвідувати перукарню сьогодні не варто – будь-які маніпуляції з волоссям можуть привести до проблем зі здоров’ям і порушення вашої внутрішньої гармонії.

5 грудня 2020 року – неділя – 20, 21 місячний день

Місяць у Леві, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Під впливом Лева волосся стає густішим, пишнішим і набуває здорового блиску. Отже, після відвідування салону в цей день ваша зачіска буде ще довго мати максимально вдалий вигляд.

6 грудня 2020 року – неділя – 21, 22 місячний день

Місяць у Леві, убутний Місяць

Дуже сприятливий день для стрижки

Сміливо записуйтеся до свого майстра по волоссю саме на цей день! Разом із зайвою довжиною і посіченими кінчиками ви позбудетеся негативної енергетики і проблем зі здоров’ям. Фарбування сьогодні теж піде на користь.

7 грудня 2020 року – субота – 22, 23 місячний день

Місяць у Діві, третя чверть

Дуже сприятливий день для стрижки та фарбування

Прекрасний день для оздоровчих і живильних процедур для волосся. При цьому не обов’язково відвідувати майстра, навіть домашній догляд принесе дуже вдалий результат для сухого і пошкодженого волосся. Решта маніпуляцій з волоссям сьогодні вкрай небажана.

8 грудня 2020 року – неділя – 23 місячний день

Місяць у Діві, третя чверть

Сприятливий день для стрижки

Саме сьогодні нова зачіска подарує величезну кількість енергії. Робіть короткі стрижки, якщо хочете зберегти їх надовго. Вдало вібудуться практично всі процедури з волоссям – фарбування, тонування, знебарвлення, укладка. Відмовитися варто тільки від хімічної завивки – результат може вам не сподобатися.

9 грудня 2020 року – неділя – 23, 24 місячний день

Місяць у Терезах, убутний Місяць

З 12:00 – не найсприятливіший день для стрижки та фарбування

Стрижка в цей день може сповільнити ріст волосся, тому всім, хто відрощує коси, похід до салона протипоказаний. Але якщо зберегти довжину і форму надовго входить у ваші плани – сміливо записуйтеся до майстра.

10 грудня 2020 року – неділя – 24, 25 місячний день

Місяць у Терезах, убутний Місяць

Несприятливий день для стрижки

Стрижка в цей день може негативно вплинути на ваш емоційний стан. Кардинальна зміна відтінку волосся теж небажана. Пофарбувавши волосся, ви можете потрапити в центр небажаного конфлікту.

11 грудня 2020 року – субота – 25, 26 місячний день

Місяць у Скорпіоні, убутний Місяць

Не дуже сприятливий день для стрижки

Змінивши зачіску сьогодні, ви ризикуєте відштовхнути важливих для вас людей. Але не поспішайте скасовувати похід до салона, сьогодні підуть на користь оздоровчі процедури – волосся зміцниться, покращиться його структура, ріст прискориться, випадання волосся помітно зменшиться.

12 грудня 2020 року – неділя – 26, 27 місячний день

Місяць у Скорпіоні, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки

Нова зачіска і свіжий відтінок волосся в цей день залучать у ваше життя позитивну енергетику, здоров’я і грошовий добробут. Особливо сприятливо стрижка вплине на тих, хто хоче підвищити популярність і авторитет у суспільстві.

13 грудня 2020 року – неділя – 27, 28 місячний день

Місяць у Стрільці, убутний Місяць

Несприятливий день для стрижки

Місяць у Стрільці – не найсприятливіший час для стрижки: волосся після неї може стати неслухняними і не піддаватися всім хитрощам укладок. Фарбування, тонування і освітлення може не дати бажаних результатів.

14 грудня 2020 року – субота – 28, 29, 1 місячний день

Місяць у Стрільці, новий Місяць

Несприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Молодик – вкрай несприятливий день для будь–яких впливів на зовнішність. Стрижку, фарбування та інші процедури із зовнішністю варто відкласти на інший день.

15 грудня 2020 року – неділя – 1, 2 місячний день

Місяць у Козерозі, зростаючий Місяць

Дуже сприятливий день для стрижки та фарбування волосся

У перший день зростаючого Місяця будь-який вплив на волосся буде дуже сприятливим: стрижка не тільки прискорить ріст волосся, але і налагодить потік позитивної енергії. Експерименти з формою, кольором і довжиною пасом надихнуть на нові досягнення.

16 грудня 2020 року – понеділок – 2, 3 місячний день

Місяць у Козерозі, зростаючий Місяць

Сприятливий день для стрижки

У день зростаючого Місяця прискорюється потік енергії в організмі і волосся матиме більш здоровий і свіжий вигляд після будь-яких маніпуляцій. Навіть найбільш кардинальне фарбування сьогодні не принесе шкоди волоссю.

17 грудня 2020 року – неділя – 3, 4 місячний день

Місяць у Водолії, зростаючий Місяць 

Сприятливий день для зміни іміджу

Сьогодні хороший день для експериментальних і екстравагантних стрижок і укладок, незвичайного тонування або фарбування в яскравий, не властивий для вас колір. Можете наважитися на найсміливіші експерименти, оскільки зростаючий місяць допоможе швидко відростити волосся знову.

18 грудня 2020 року – субота – 4, 5 місячний день

Місяць у Водолії, зростаючий Місяць 

Несприятливий день для зміни іміджу

На думку астрологів, цей день – не найвдаліший для походу в салон. Експерименти з відтінком можуть зірвати ваші плани, а стрижене волосся забере з собою сили і енергію.

19 грудня 2020 року – неділя – 5, 6 місячний день

Місяць у Водолії, зростаючий Місяць 

Сприятливий день для зміни іміджу

Тема сьогоднішнього дня – експерименти з незвичайним тонуванням або фарбуванням у яскравий колір і нічого більше. Після стрижки волосся може стати неслухняним, млявим і втратити природний об’єм.

20 грудня 2020 року – неділя – 6, 7 місячний день

Місяць у Рибах,  зростаючий Місяць 

Вкрай несприятливий день для стрижки та фарбування волосся

У цей день волосся краще не чіпати: будь-які маніпуляції можуть викликати лупу, свербіж або інші неприємності на шкірі голови.

21 грудня 2020 року – субота – 7, 8 місячний день

Місяць в Рибах, зростаючий Місяць 

В цілому сприятливий день для стрижки

Якщо ви потребуєте нових ділових контактів і партнерів, то сьогодні варто фарбувати волосся рослинними барвниками. Зачіска не повинна бути складною, краще частіше розчісувати волосся, це додасть енергії і сили.

22 грудня 2020 року – неділя – 8, 9 місячний день

Місяць в Овні, перша чверть

Не дуже сприятливий день для стрижки

Стрижка в цей день може спровокувати випадання волосся і сильне посічення кінчиків, тому під час походу до салона поставте акцент на догляд. Наприклад, масаж голови прискорить приплив крові до коріння волосся і таким чином прискорить його зростання і поліпшить загальний стан.

23 грудня 2020 року – неділя – 9, 10 місячний день

Місяць в Овні,  зростаючий Місяць 

Несприятливий день для зміни іміджу

Стригти волосся сьогодні не варто, якщо не хочете, щоб нова форма спричинила низку дрібних неприємностей. Фарбування і тонування волосся у натуральні відтінки не зашкодить, проте завивку або кератинове вирівнювання варто відкласти на іншу дату.

24 грудня 2020 року – неділя – 10, 11 місячний день

Місяць в Овні, зростаючий Місяць 

Несприятливий день для стрижки

Стрижка сьогодні може негативно вплинути на ваше самопочуття. Однак фарбування волосся натуральними рослинними барвниками типу хни дозволить вам здобути прихильність колег.

25 грудня 2020 року – субота – 11, 12 місячний день

Місяць у Тельці, зростаючий Місяць 

Дуже сприятливий день для стрижки

Не варто відкладати стрижку, яку заплановано на сьогодні! Нова зачіска, крім позитивних емоцій, додасть волоссю сили для швидкого зростання і об’єму, його зовнішній вигляд кардинально зміниться на краще.

26 грудня 2020 року – неділя – 12, 13 місячний день

Місяць у Тельці,  зростаючий Місяць 

Сприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Навіть незначна зміна довжини волосся та фарбування натуральними барвниками в цей день допоможе привернути увагу чоловічої статі і вирішити проблеми на особистому фронті.

27 грудня 2020 року – неділя – 13, 14 місячний день

Місяць у Близнюках, зростаючий  Місяць 

Досить сприятливий день для стрижки

Якщо стригтися у цей день, то тільки у перевіреного досвідченого майстра. Сьогодні не можна довіряти своє волосся незнайомцям ні для підстригання, ні для фарбування – вони можуть забрати у вас сили і енергію.

28 грудня 2020 року – субота – 14, 15 місячний день

Місяць у Близнюках, зростаючий Місяць 

З 12:00 – несприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Зміна іміджу сьогодні може позбути  вас душевного спокою, загострити внутрішні страхи і навіть призвести до депресії. Порада астрологів: пофарбуйте волосся у відтінок, близький до натурального, це допоможе надихнутися на реалізацію задуманих планів.

29 грудня 2020 року – неділя – 15, 16 місячний день

Місяць у Близнюках, зростаючий Місяць 

Несприятливий день для стрижки

Якщо вам не терпиться зустрітися зі своїм перукарем, запишіться на оздоровчі процедури для пасом. Але ось міняти довжину або колір волосся у цей день не варто, остаточний результат, швидше за все, не виправдає ваших очікувань.

30 грудня 2020 року – неділя – 16, 17 місячний день

З 12:00 – Місяць у Раку, повний місяць

Несприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Вплив Рака на волосся вкрай негативний, отже, стрижку на цей день планувати не варто. Фарбування волосся в темний відтінок також допоможе відштовхнути від себе негатив.

31 грудня 2020 року – неділя – 17, 18 місячний день

З 12:00 – Місяць у Раку, убутний місяць

Сприятливий день для стрижки та фарбування волосся

У переддень Нового року можете поекспериментувати із зачіскою. Новий імідж допоможе здійснити задумані плани на новий рік і поліпшити взаєморозуміння з близькими людьми.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також