Образ на Хелловін: топ-5 варіантів макіяжу Джокера

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Головний антагоніст Бетмена з коміксів давно перебрався в кіно. З 1966 року ми бачили на екрані 5 приголомшливих втілень Джокера. І цей образ з роками стає все популярнішим. Пропонуємо повторити макіяж Джокера на Хелловін.

Джокер – один з найпопулярніших лиходіїв у світі коміксів. Вперше головний антагоніст Бетмена з’явився в коміксі 1940 року завдяки художникам Біллу Фінгеру, Бобу Кейну і Джеррі Робінсону. На створення такого персонажа авторів надихнув образ Конрада Файдта в екранізації Віктора Гюго «Людина, яка сміється». Відтоді образ Джокера змінювався не тільки в коміксах, а й на екрані.

У кіно ми вже бачили п’ять втілень Джокера. І всі вони різні. Грим змінюється, але кінозлодій майже завжди виглядає як неохайно загримований клоун-маніяк із зеленим волоссям і кривою посмішкою (крім Джокера Джареда Лето – цей-то виглядав як гламурний піжон).

Незважаючи на те, що в кожній новій екранізації Джокер виглядає інакше, антигерой дотепер залишається одним з найпопулярніших персонажів коміксів. Тому не дивно, що на Хелловін все шукають, як зробити макіяж Джокера.

Щоб ви не витрачали час на пошуки макіяж-туторіал зі створення макіяжу цього образу, ми вибрали п’ять відмінних уроків – по одному на кожне кіношне втілення клоуна-вбивці. У деяких використовується тільки косметика, в інших – грим. Проте, подивившись ці відеоуроки макіяжу, ви зрозумієте, що повторити навіть грим з латексними шрамами як у Джокера Хіта Леджера, не так вже й складно. Спритність рук і ніякого шахрайства.

Макіяж Джокера на Хелловін – версія Сесара Ромеро

Фільм «Бетмен» (1966 р)

Першою появою Джокера в кіно став телесеріал, а потім і фільм «Бетмен» 1966 року року. Коміксний вигляд героя дещо змінили для фільму: світло-зелене волосся прибрали в зачіску-«кульку», а посмішку накреслили яскраво-червоною помадою. Вбрання Джокера зробили темно-рожевим, а рукавички – фіолетовими. Примітно, що Сесар Ромеро навідріз відмовився голити вуса заради ролі, тому на великих планах видніється рослинність на обличчі під товстим шаром гриму.

Макіяж Джокера на Хелловін – версія Джека Ніколсона

Фільм «Бетмен» (1989 р)

Якщо Джокер з фільму 66-го був хуліганом і комедіантом, то у фільмі Бертона герой виглядає вже більш похмуро і готично. У нього як і раніше зелене волосся і клоунський грим. Але є один дефект зовнішності – посмішка більше не намальована. В ході сутички з Бетменом антагоніст впав у чан з отруйними відходами. Він вижив, але його зовнішність була зіпсована. Лікарі намагалися допомогти герою повернути його обличчя, але через невдале хірургічне втручання на його обличчі назавжди залишилася божевільна посмішка. І з’явився Джокер.

Макіяж Джокера на Хелловін – версія Хіта Леджера

Фільм «Темний лицар» (2008 р)

Джокер Хіта Леджера, мабуть, один з найпопулярніших варіантів костюмів на Хелловін. Його костюм пошарпаний і протягом фільму він приміряв чимало різних образів – і медсестри, і поліцейського. А грим на обличчі лиходія, коли він стає Джокером неохайно розмазаний. Застиглу посмішку замінили шрами до вух.

читайте також

Макіяж Джокера на Хелловін – версія Джареда Лето

Фільм «Загін самогубців» (2016 р)

Це найбільш гламурний Джокер з усіх кіноверсій. Можливо, через це дівчатам так подобається переодягатися саме в Джокера Джареда Лето на Хелловін. Та й образ повторити не складно: зелене волосся акуратно прибране назад гелем, на обличчі кілька міні-тату, макіяж в стилі смокі-айс і темно-червона помада. Для цього способу ніякої бутафорії не потрібно. Тільки косметика.

Макіяж Джокера на Хелловін – версія Хоакіна Фенікса

Фільм «Джокер» (2019 р)

Після феноменального успіху «Джокера» 2019-го, передрікаємо, що на Хелловін половина з нас захоче повторити саме образ Джокера Хоакіна Фенікса. Та й макіяж його лиходія, здається, найпростіший. Вибілене обличчя, сині трикутники на очах, червоні бровки-будиночком і божевільна клоунська посмішка. Додайте неохайні локони зеленого кольору і образ Джокера готовий.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також