«Одна калина»: суперхіт Софії Ротару у новому звучанні TamerlanAlena

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

«Одна калина»: суперхіт Софії Ротару у новому звучанні TamerlanAlena

Пісня, відома кожному українцю, набула нового звучання – TamerlanAlena представили легендарний хіт Софії Ротару «Одна калина» в авторському баченні.

Артисти стали першими, кому Софія Ротару дала дозвіл на офіційний ремейк одного зі своїх найгучніших хітів. У сучасному денс-аранжуванні та з реп-куплетом Тамерлана пісня «Одна калина» сміливо конкурує з треками нового часу у плейлистах слухачів.

«Це легендарна пісня, яка викликає дуже сильні емоції. Вона душевна та по-справжньому народна, її знає декілька поколінь, – розповіли TamerlanAlena. –  Нам було важливо заспівати її у своєму стилі, але при цьому зберегти куплети та приспів у тій формі, в якій вони були знайомі всім від самого початку. Ми додали до пісні більш трендового звучання, але залишили її самобутність». 

Оригінальну версію хіта у виконанні Софії Ротару написав відомий композитор Руслан Квінта у співавторстві з поетом Віталієм Куровським, а над новим саундом разом із TamerlanAlena працював Михайло Гайдай.

«Одна калина»: суперхіт Софії Ротару у новому звучанні TamerlanAlena

Артисти додали, що «Одна калина» в їхньому сучасному прочитанні була створена для різних поколінь як саундтрек майбутніх новорічних і різдвяних свят.

«Круто, коли вся сім’я від зовсім маленьких до дорослих і досвідчених говорить однією мовою, коли є порозуміння. Мова музики може стати чудовою для цього підтримкою, особливо пісня, яку знає кожен. Нехай наша «Одна калина» звучить за вашим святковим столом у цей чарівний період і дарує всім гарний настрій».

Послухати та завантажити пісню «Одна калина» від TamerlanAlena можна вже зараз на всіх музичних платформах.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також