Олена Осипенко про головні астрологічні події 2021 року

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Наступний рік обіцяє бути більш спокійним порівняно з повним випробувань 2020-й. Протягом 2021 року більше сприятливих періодів, менше ретроградних планет і нормальна кількість місячних і сонячних затемнень.

Олена Осипенко – докторка інтегративної психології й астропсихології, завідувачка кафедрою астропсихології Європейського інституту міждисциплінарних досліджень і освіти, факультет медичної реабілітації, психології та оздоровчих практик (Німеччина, Ганновер), магістр інтегративної психології, авторка і видавець щорічника «Астрологічний календар для України».

Головні астрологічні події 2021 року

Головною астрологічною подією 2020-го і 2021 року є з’єднання Сатурна і Юпітера. 21 грудня 2020 року в день зимового сонцестояння відбудеться одна з найбільш значущих з точки зору астрології подій – «велике з’єднання» двох найбільших планет Сонячної системи Юпітера і Сатурна. Цикл Юпітера – 12 років, а Сатурна – 29,5 років. Таке з’єднання називають ще «королівським аспектом», або «золотим з’єднанням», і буває воно один раз на 20 років. Дві соціальні планети в 2020 році з’єднують свої сили в 1-му градусі Водолія і відкривають повітряне 200-річчя, тобто всі з’єднання Юпітера і Сатурна протягом подальших 200 років відбуватимуться в знаках повітряної стихії. 200 років до цього Юпітер і Сатурн з’єднувалися в земних знаках і впливали на розвиток земної економіки – виробництва, сільського господарства, нерухомості. Тепер же з’єднання Юпітера і Сатурна протягом майбутніх двох століть стануть робити акцент на розвитку повітряної економіки: інформаційних технологій, транспорту, електронних грошей. Через глобальні кризи відбуватиметься революція у світовій культурі та економічному устрої в бік більш вільного вибору стилю життя без експлуатації та примусу. 1-й градус Водолія, в якому Юпітер з Сатурном закладають цикл на найближчі 20 років, сильно резонує з гороскопом України, оскільки ініціює планету Сатурн. Система законів і органів влади має бути істотно перетворена завдяки розвитку екології свідомості, свободі вибору суспільства та інформаційним технологіям.

Рік білого металевого Бика

12 лютого – в період другого молодика після дня зимового сонцестояння – настає Новий рік за китайським календарем. Символом року буде Білий металевий Бик. Він триватиме до 31 січня 2022 року. Метал символізує добробут і успіх у фінансових справах. Надлишок цього елемента може впливати на поспіх, необачність і нерозбірливість у засобах. Основні форми металу – коло і півмісяць, будь-які металеві предмети, особливо монети і талісмани. Кольори Металу – білий, золотистий і срібний. Бик – стихія Землі – надійний, амбітний, спокійний, методичний, природжений лідер, терплячий, завзятий, працьовитий, стійкий, скромний, логічний, рішучий, наполегливий. Однак він же може бути впертим, догматичним, гнівливим, недалеким, заземленим, консервативним, жорстким і вимогливим. Бики, можливо, не надто швидкі, коли доходить до необхідності прийняття рішень, але вони логічно мислять і кваліфіковані організатори, здатності яких з віком стають більш професійними. Вони досягають успіху там, де інші відступають. У рік Бика добре освоювати нову спеціальність, багато працювати і накопичувати гроші і знання. Сприятливий рік для будівництва родинного дому, для шлюбу, який буде довгим і щасливим.

«Космічна лотерея» 2021 року

Повільний транзитний рух далеких планет – Урана, Нептуна і Плутона – може мати значний вплив протягом року на життя деяких людей, чиї планети виявляються на шляху планет.

Уран – планета свободи і незалежності – в 2021 році пройде з 7-го по 15-й градуси Тельця. Рекомендуємо людям, народженим з 26 квітня по 4 травня, дозволити собі бути нестандартними і прогресивними в своїх рішеннях і справах. Уран допоможе їм звільнитися від обставин, що сковують, і здійснити необхідні реформи у власному житті.

Через свій напружений вплив Уран може більш жорстко підштовхнути до необхідних змін у житті людей, народжених з 26 січня по 3 лютого, з 29 липня по 6 серпня і з 29 жовтня по 6 листопада. Це період важливою реорганізації справ, інтересів і сфери самореалізації.

Уран в своєму гармонійному впливі в 2021 році допоможе змінити життя на краще людям, народженим з 24 лютого по 4 березня, з 27 червня по 6 липня, з 29 серпня по 6 вересня і з 27 грудня по 4 січня. Це тривалий значимий період, сприятливий для виявлення і застосування творчого потенціалу й особистих достоїнств.

Нептун дає людині уроки духовності, усвідомлення яких сприяє розкриттю нових духовних і творчих здібностей. В 2021 році Нептун пройде з 20-го по 24-й градуси Риб. Люди, народжені з 9 по 14 березня, отримають можливість зміцнити свою віру і впоратися із сумнівами. Пробудження інтуїтивних здібностей, натхнення і розуміння психології людей надасть хороший шанс для успішного ведення справ і початку нових підприємств.

Напружений вплив Нептуна, як період ідеалізму, невизначеності і незадоволеності, підштовхне до духовного росту людей, народжених з 9 по 14 червня, з 11 по 16 вересня і з 10 по 15 грудня.

Гармонійний вплив Нептуна подарує можливості для творчого пошуку, розкриття талантів і здібностей людям, народженим з 9 по 13 січня, з 9 по 14 травня, з 11 по 16 липня і з 11 по 16 листопада.

Плутон – планета трансформації всього консервативного і відмерлого на прогресивне, на те, що здатне розвиватися, і відбудеться в 2021 році з 25-го по 27-й градуси Козерога. З твердістю і силою Плутон розриває те, що більше не має користі. Його енергія цього року допоможе людям, які народилися з 14 по 16 січня, зруйнувати старі і застиглі форми і дати можливість народження нового.

Напружений вплив Плутона може привнести зовнішні і внутрішні кризи людям, народженим з 13 по 16 квітня, з 16 по 19 липня і з 17 по 20 жовтня. Будьте готові прийняти кризу як необхідний етап особистих змін – змінюйте своє життя.

Гармонійний вплив Плутона надасть потужні сили для досягнення поставлених цілей людям, народженим з 14 по 17 березня, з 14 по 17 травня, з 16 по 19 вересня і з 16 по 19 листопада.

Поганих прогнозів не буває – є уроки, іспити, робота, нагороди за добре пройдені етапи життя, є періоди відпочинку. Бажаємо кожному з вас завжди пам’ятати про те, що Всесвіт завжди дає нам все необхідне і під силу для придбання мудрості, Світу в Душі та Любові до всього навколо.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також